Opłaty za duplikaty dokumentów proszę wpłacać na konto XXI LO im. H.Kołłątaja nr 61 1030 1508 0000 0005 5086 0031 (w treści należy podać imię i nazwisko ucznia oraz klasę). Do podania o duplikat należy załączyć potwierdzenie wpłaty:

  • Duplikat legitymacji szkolnej – 9 zł
  • Duplikat świadectwa – 26 zł

mLegitymacje

mLegitymacja to legitymacja szkolna, ale wyświetlana na ekranie Twojego telefonu. Pokazując mLegitymację, potwierdzisz, że jesteś uczniem danej szkoły, skorzystasz z ulg i zwolnień.

mLegitymację uruchamia się używając kodu QR oraz kodu aktywacyjnego otrzymanego w sekretariacie szkoły.

Oficjalna strona mLegitymacji

Mobilną legitymację może otrzymać każdy uczeń, któremu wcześniej wydano tradycyjną wersję dokumentu. Okres ważności mLegitymacji jest taki sam jak okres ważności wydanej wcześniej wersji papierowej. W przypadku utraty ważności „tradycyjnej” legitymacji, mobilna wersja dokumentu będzie unieważniana. Szkoła będzie mogła unieważnić dokument także w przypadku utraty mLegitymacji – z powodu np. uszkodzenia, niepoprawnego działania, czy zgubienia urządzenia mobilnego, w którym była przechowywana.

CO TRZEBA ZROBIĆ:

1.Należy przysłać zdjęcie jako załącznik w formacie .jpg (max 5MB o wymiarach minimum 480×600 px ) podpisane imieniem nazwiskiem i klasą (w nazwie pliku) na adres mlegitymacja@21lo.waw.pl

2.W sekretariacie złożyć wypełniony wniosek o wydanie mLegitymacji podpisany przez rodziców lub pełnoletnich uczniów. Pobierz wniosek 

3.Następnie uczeń odbiera z sekretariatu kod do uruchomienia legitymacji.

4.Aplikacja która należy pobrać dla systemu Android, to mObywatel. Aplikacja, dla iOS to mTożsamość.

5.Należy aktywować Legitymację wg instrukcji