Dyrektor

  • Wioletta Dębiec (debiec.wioletta@21lo.waw.pl)

Wicedyrektorzy

  • Agnieszka Iwanicka (iwanicka.agnieszka@21lo.waw.pl)
  • Ewa Sienkiewicz (sienkiewicz.ewa@21lo.waw.pl)

Język polski

  • Monika Berlińska-Kopeć (wych. 4a) (berlinska.monika@21lo.waw.pl)
  • Wioletta Borowik (wioletta.borowik@21lo.waw.pl)
  • Beata Lewicka (lewicka.beata@21lo.waw.pl)
  • Marzena Majewska (wych. 1f) (majewska.marzena@21lo.waw.pl)
  • Beata Pieńkowska – Bartczak (pienkowska.beata@21lo.waw.pl)
  • Agnieszka Pociejowska (wych. 4e) (pociejowska.agnieszka@21lo.waw.pl)
  • Małgorzata Rodak (wych. 1h) (rodak.malgorzata@21lo.waw.pl)
  • Anna Zwolińska (wych. 2e) (zwolinska.anna@21lo.waw.pl)

Matematyka

  • Piotr Borowik (wych. 4f) (borowik.piotr@21lo.waw.pl)
  • Wioletta Dębiec (debiec.wioletta@21lo.waw.pl)
  • Mirosław Galikowski (galikowski.miroslaw@21lo.waw.pl)
  • Agnieszka Iwanicka (iwanicka.agnieszka@21lo.waw.pl)
  • Marcelina Koprowska (wych. 4c) (koprowska.marcelina@21lo.waw.pl)
  • Wojciech Masny (wych. 4b) (masny.wojciech@21lo.waw.pl)
  • Jacek Mrowicki (wych. 1c) (mrowicki.jacek@21lo.waw.pl)
  • Joanna Obrusiewicz (obrusiewicz.joanna@21lo.waw.pl)

Fizyka

  • Mirosław Galikowski (galikowski.miroslaw@21lo.waw.pl)
  • Mariusz Michalak (wych. 1a) (michalak.mariusz@21lo.waw.pl)
  • Ewa Sikora (sikora.ewa@21lo.waw.pl)
  • Krzysztof Wróbel (wrobel.krzysztof@21lo.waw.pl)

Chemia

  • Joanna Skrzeczewska (skrzeczewska.joanna@21lo.waw.pl)
  • Dorota Wojtasiewicz – Błachowska (wych. 4d) (wojtasiewicz.dorota@21lo.waw.pl)

Biologia

  • Dagmara Chmielarz (chmielarz.dagmara@21lo.waw.pl)
  • Monika Piskorska (wych. 2d) (piskorska.monika@21lo.waw.pl)
  • Małgorzata Żiśka (ziska.malgorzata@21lo.waw.pl)

Geografia

  • Wojciech Krzak (krzak.wojciech@21lo.waw.pl)
  • Łukasz Ratajczak (ratajczak.lukasz@21lo.waw.pl)
  • Marta Rogowska (wych. 2b) (rogowska.marta@21lo.waw.pl)

Edukacja dla bezpieczeństwa

  • Marek Skórski (skorski.marek@21lo.waw.pl)

Historia

  • Jacek Anaczkowski (wych. 2c) (anaczkowski.jacek@21lo.waw.pl)
  • Wojciech Bartczak (bartczak.wojciech@21lo.waw.pl)
  • Dorota Bisialska (bisialska.dorota@21lo.waw.pl)
  • Marcelina Koprowska (wych. 4c) (koprowska.marcelina@21lo.waw.pl)
  • Elżbieta Terlecka-Pacut (wych. 3a) (terlecka.elzbieta@21lo.waw.pl)

Wiedza o społeczeństwie

  • Wojciech Krzak (krzak.wojciech@21lo.waw.pl)
  • Elżbieta Terlecka-Pacut (wych. 3a) (terlecka.elzbieta@21lo.waw.pl)

Biznes i zarządzanie
Podstawy ekonomii
Doradztwo zawodowe

  • Kamil Olak (wych. 3d) (olak.kamil@21lo.waw.pl)

Podstawy przedsiębiorczości

  • Wojciech Bartczak (bartczak.wojciech@21lo.waw.pl)
  • Wojciech Krzak (krzak.wojciech@21lo.waw.pl)
  • Kamil Olak (wych. 3d) (olak.kamil@21lo.waw.pl)

Wychowanie fizyczne

  • Andrzej Bocianowski (bocianowski.andrzej@21lo.waw.pl)
  • Agata Chmielewska (wych. 3b) (chmielewska.agata@21lo.waw.pl)
  • Agnieszka Gieracka (wych. 1d) (gieracka.agnieszka@21lo.waw.pl)
  • Marcin Krzysztoszek (wych. 2a) (krzysztoszek.marcin@21lo.waw.pl)
  • Piotr Obrusiewicz (obrusiewicz.piotr@21lo.waw.pl)
  • Marzena Podolska (wych. 2g) (podolska.marzena@21lo.waw.pl)
  • Agnieszka Ronge-Sędrowska (ronge.agnieszka@21lo.waw.pl)

Informatyka

  • Ewa Bartosiewicz (wych. 3f) (bartosiewicz.ewa@21lo.waw.pl)
  • Renata Jabłońska (jablonska.renata@21lo.waw.pl)
  • Jacek Mrowicki (wych. 1c) (mrowicki.jacek@21lo.waw.pl)

Grafika komputerowa i sztuki wizualne

  • Joanna Wojda (wych. 2f) (wojda.joanna@21lo.waw.pl)

Język angielski

  • Sylwia Bombała (bombala.sylwia@21lo.waw.pl)
  • Anna Despalles (despalles.anna@21lo.waw.pl)
  • Ewa Drowanowska (drowanowska.ewa@21lo.waw.pl)
  • Ewa Franczak (franczak.ewa@21lo.waw.pl)
  • Anna Gerszewska – Rusiniak (gerszewska.anna@21lo.waw.pl)
  • Edyta Gocał (wych. 3c) (gocal.edyta@21lo.waw.pl)
  • Ewelina Kindziuk (wych. 1b) (kindziuk.ewelina@21lo.waw.pl)
  • Joanna Kucharczyk (wych. 1g) (kucharczyk.joanna@21lo.waw.pl)
  • Sebastian Tasakowski (wych. 1i) (tasakowski.sebastian@21lo.waw.pl)
  • Anna Walczak (wych. 1e) (walczak.anna@21lo.waw.pl)

Filozofia

  • Tomasz Jativa (jativa.tomasz@21lo.waw.pl)

Pracownicy MCI

  • Beata Lewicka (lewicka.beata@21lo.waw.pl)
  • Agata Mackiewicz (mackiewicz.agata@21lo.waw.pl)
  • Renata Wójtowicz (wojtowicz.renata@21lo.waw.pl)

Język niemiecki

  • Ewa Kołakowska (wych. 3e) (kolakowska.ewa@21lo.waw.pl)
  • Katarzyna Przywara (wych. 2h) (przywara.katarzyna@21lo.waw.pl)

Język francuski

  • Wioletta Kiełbicka (kielbicka.wioletta@21lo.waw.pl)
  • Edyta Mazur (mazur.edyta@21lo.waw.pl)

Język hiszpański

  • Monika Kolenda (kolenda.monika@21lo.waw.pl)
  • Edyta Mazur (mazur.edyta@21lo.waw.pl)
  • Montserrat Giné Sánchez (gine.montserrat@21lo.waw.pl)

Język rosyjski

  • Ewa Kołakowska (wych. 3e) (kolakowska.ewa@21lo.waw.pl)

Historia sztuki
Literatura i film

  • Beata Pieńkowska-Bartczak (pienkowska.beata@21lo.waw.pl)

Muzyka

  • Wojciech Krzak (krzak.wojciech@21lo.waw.pl)

Muzyka – warsztaty

  • Maciej Madaliński (madalinski.maciej@21lo.waw.pl)

Rysunek i kompozycja

  • Magdalena Kotara-Marmur (kotara-marmur.magdalena@21lo.waw.pl )
  • Joanna Wojda (wych. 2f) (wojda.joanna@21lo.waw.pl)

Pedagog szkolny

  • Agnieszka Domalewska (domalewska.agnieszka@21lo.waw.pl)
  • Agnieszka Kapusta (kapusta.agnieszka@21lo.waw.pl)
  • Ewa Sienkiewicz (sienkiewicz.ewa@21lo.waw.pl)

Psycholog szkolny

  • Magdalena Ambroziak (ambroziak.magdalena@21lo.waw.pl)

Nauczyciel współorganizujący kształcenie

  • Wioletta Borowik (wioletta.borowik@21lo.waw.pl)
  • Barbara Kłopotowska (klopotowska.barbara@21lo.waw.pl)
  • Magdalena Włodarczyk (wlodarczyk.magdalena@21lo.waw.pl)

Religia

  • ks. Piotr Kostrzewa (kostrzewa.piotr@21lo.waw.pl)
  • Marek Sosiński (sosinski.marek@21lo.waw.pl)

Warsztaty musicalowe

  • Maciej Madaliński (madalinski.maciej@21lo.waw.pl)