Drodzy Rodzice,

Dwa tylko były przedmioty, które zajęły całe moje życie: poprawa wychowania publicznego i poprawa rządu mojego narodu….” – to przesłanie Hugo Kołłątaja patrona naszego liceum, którego słowa przyświecają działalności statutowej Rady Rodziców – która wspiera Dyrekcję szkoły w zakresie wspomagania potrzeb młodzieży i podniesienia komfortu nauki w szkole. 

Każda wpłacona na jej konto złotówka trafia do naszych dzieci pod różnymi postaciami. 

W roku szkolnym 2023/24 minimalna składka roczna za dziecko uczęszczające do naszego liceum wynosi 50 zł. To zaledwie 5 zł miesięcznie! Tych rodziców, których sytuacja materialna jest lepsza bardzo prosimy o wpłatę 100 zł za cały rok. To pozwoli nam dalej rozwijać pomoc dla szkoły i młodzieży.

Wszyscy rodzice winni wspierać edukację swoich dzieci. To dzięki naszej aktywności i zaangażowaniu możemy realizować plany, które mają pomagać młodzieży naszego liceum.

W ubiegłych latach szkolnych z kwoty będącej w dyspozycji Rady Rodziców mogliśmy wesprzeć m.in. następujące inicjatywy: kraniki – poidełka dla uczniów w szkole, wyposażenie łazienek, pomagano w zakupie urządzeń rekreacyjnych (piłkarzyki, hokej powietrzny, gry planszowe), rodzice sfinansowali zakup stoików szachowych,  miękkich puf do siedzenia na przerwach, dofinansowaliśmy radiowęzeł szkolny, oraz okolicznościowe pamiątkowe znaczki dla absolwentów szkoły. Udało się założyć klimatyzację w salach szkolnych na poddaszu, gdzie temperatura doskwierała uczniom, oraz dofinansowano kilkadziesiąt wycieczek, zapomóg, imprez szkolnych, uroczystości. 

Dziękujemy Państwu za dotychczasowe wpłaty na konto Rady Rodziców i jednocześnie prosimy o wsparcie tych którzy jeszcze nie dokonali wpłat.

Pieniądze te pośrednio lub bezpośrednio wracają do naszych pociech, a to ich dobro jest dla nas najważniejsze.

Wsparcie szkoły ze strony rodziców jest nieocenione i znacząco może poprawić działanie szkoły, warunki nauki młodzieży oraz wspomagać ich rozwój i zainteresowania.

Rada Rodziców XXI LO rozpoczyna w tym roku szkolnym kilka ambitnych projektów związanych z dobrostanem uczniów, realizując zgłaszane właśnie przez młodzież propozycje zmian, zakupu pomocy naukowych i wspierania komfortu nauki. Będziemy na bieżąco za pośrednictwem dziennika Librus, strony internetowej liceum oraz mediów społecznościowych szkoły o nich informować. Wpłata każdej składki przyczynia się do realizacji kolejnych pomysłów i inicjatyw.

Numer konta do wpłat znajdziecie Państwo poniżej na czerwonym pasku. W tytule przelewu prosimy wpisać imię i nazwisko ucznia i klasę.

Numer konta bankowego:
90 1440 1387 0000 0000 1057 2592
Prosimy o tytuł przelewu: Imię i nazwisko ucznia, klasa.

🌟🏫 Rada Rodziców chciała serdecznie podziękować każdemu z Was 😊 za wyjątkowy odzew serca 💖 i regularne wpłaty na konto RR 🏦 w trosce o jeszcze lepsze warunki edukacyjne 📚, rozwój pasji 🎨🎼 i możliwości naszych dzieci 👦👧. Wiele rzeczy udało nam się już zrobić 🌟, z niektórymi wciąż się zmagamy 💪, ale wiemy, że dzięki WAM 💕 wszytko jest możliwe 🚀.
🎥 Przygotowaliśmy małą ilustrację filmową 🍿 tego, co udało się zrobić dla Kołłątaja 🏫 w tym roku szkolnym.

🤗 Cieszymy się, że należymy do rodziny Kołłątaja – tej wyjątkowej szkoły 🏫 , gdzie nasze pociechy mają szansę rozwijać swoje talenty 🌟, zdobywać wiedzę 📚 i budować przyjaźnie 👫. 💕
Dziękujemy Wam! ✨ Razem możemy więcej! 💪🥰 WPŁAĆ 50 złotych i pomóż swojemu dziecku!


Pozdrawiamy Serdecznie.
Rada Rodziców


Skład Prezydium Rady Rodziców 2023/2024:

  • Karol Bucholc 3B Przewodniczący,
  • Dariusz Cwajda 3F Zastępca,
  • Joanna Kąkol 1A Skarbnik,
  • Katarzyna Pustelnik 1G Członek Prezydium RR,
  • Kinga Dębska 2F, Członek Prezydium RR

Skład Komisji Rewizyjnej:

  • Małgorzata Osmańska 1B Przewodnicząca,
  • Anna Pacholska 1D Zastępca,
  • Agnieszka Kowalczyk 1E Członek Komisji

Kontakt do Rady Rodziców: rada.rodzicow@21lo.waw.pl


Szanowni Państwo,

poniżej znajdziecie link do rekomendowanego przez Radę Rodziców ubezpieczenia dla naszych dzieci.
Wszelkie informacje znajdziecie Państwo pod adresem:

https://bezpieczny.pl/nnw-szkolne

Wpisując pod koniec formularza ubezpieczeniowego kod :  KOD:26761   
otrzymają Państwo dodatkowy rabat 10%.
Poniżej przekazujemy namiary na naszego szkolnego Rodzica, który nadzoruje niniejsze ubezpieczenia. W przypadku pytań prosimy o kontakt z panem Markiem Jakóbczakiem- Doradcą Finansowym

M. +48 797 009 903
marek.jakobczak@cfg.com.pl

Rada Rodziców

Informacje o działaniach rady w roku szkolnym 2022/23 po zatwierdzeniu dokumentów znajdą Państwo w załącznikach.