Drodzy Rodzice,

Dwa tylko były przedmioty, które zajęły całe moje życie: poprawa wychowania publicznego i poprawa rządu mojego narodu….” – to przesłanie Hugo Kołłątaja patrona naszego liceum, którego słowa przyświecają działalności statutowej Rady Rodziców – która wspiera Dyrekcję szkoły w zakresie wspomagania potrzeb młodzieży i podniesienia komfortu nauki w szkole. 

Każda wpłacona na jej konto złotówka trafia do naszych dzieci pod różnymi postaciami. W ubiegłych latach szkolnych z kwoty będącej w dyspozycji Rady Rodziców mogliśmy wesprzeć m.in. następujące inicjatywy: kraniki – poidełka dla uczniów w szkole, wyposażenie łazienek, pomagano w zakupie urządzeń rekreacyjnych (piłkarzyki, gry planszowe), założono klimatyzacje w salach szkolnych na poddaszu, gdzie temperatura doskwierała uczniom, oraz dofinansowano kilkadziesiąt wycieczek, zapomóg, imprez szkolnych.

Dziękujemy Państwu za dotychczasowe wpłaty na konto Rady Rodziców i jednocześnie prosimy o wsparcie tych którzy jeszcze nie dokonali wpłat.

Jeżeli sugerowana dobrowolna wysokość wpłaty na Rade Rodziców w wysokości 50 zł przekracza Państwa możliwości, prosimy o wsparcie w każdej dowolnej kwocie. Nawet najdrobniejsza suma jest bardzo potrzebna. Pieniądze te pośrednio lub bezpośrednio wracają do naszych pociech, a to ich dobro jest dla nas najważniejsze.

Wsparcie szkoły ze strony rodziców jest nieocenione i znacząco może poprawić działanie szkoły, warunki nauki młodzieży oraz wspomagać ich rozwój i zainteresowania.

Rada Rodziców XXI LO rozpoczyna w tym roku szkolnym kilka ambitnych projektów związanych z dobrostanem uczniów, realizując zgłaszane właśnie przez młodzież propozycje zmian, zakupu pomocy naukowych i wspierania komfortu nauki. Będziemy na bieżąco za pośrednictwem dziennika Librus, strony internetowej liceum oraz mediów społecznościowych szkoły o nich informować. Wpłata każdej składki przyczynia się do realizacji kolejnych pomysłów i inicjatyw.

Numer konta do wpłat znajdziecie Państwo poniżej na czerwonym pasku. W tytule przelewu prosimy wpisać imię i nazwisko ucznia i klasę.

Numer konta bankowego:
90 1440 1387 0000 0000 1057 2592
Prosimy o tytuł przelewu: Imię i nazwisko ucznia, klasa.

Wszyscy rodzice winni wspierać edukację swoich dzieci. To dzięki naszej aktywności i zaangażowaniu możemy realizować plany, które mają pomagać młodzieży naszego liceum.

🌟🏫 Rada Rodziców chciała serdecznie podziękować każdemu z Was 😊 za wyjątkowy odzew serca 💖 i regularne wpłaty na konto RR 🏦 w trosce o jeszcze lepsze warunki edukacyjne 📚, rozwój pasji 🎨🎼 i możliwości naszych dzieci 👦👧. Wiele rzeczy udało nam się już zrobić 🌟, z niektórymi wciąż się zmagamy 💪, ale wiemy, że dzięki WAM 💕 wszytko jest możliwe 🚀.
🎥 Przygotowaliśmy małą ilustrację filmową 🍿 tego, co udało się zrobić dla Kołłątaja 🏫 w tym roku szkolnym.
Bardzo pragniemy dotrzeć to tych, którzy jeszcze nie podjęli decyzji o wsparciu dla naszej młodzieży 🌟.
🤗 Cieszymy się, że należymy do rodziny Kołłątaja – tej wyjątkowej szkoły 🏫 , gdzie nasze pociechy mają szansę rozwijać swoje talenty 🌟, zdobywać wiedzę 📚 i budować przyjaźnie 👫. 💕
Dziękujemy Wam! ✨ Razem możemy więcej! 💪🥰


Pozdrawiamy Serdecznie.
Rada Rodziców


Skład Prezydium Rady Rodziców 2022/2023:

  • Karol Bucholc, 2B – Przewodniczący
  • Katarzyna Dobrowolska, 1B – Zastępca
  • Agata Tomaszewska, 3A – Zastępca
  • Joanna Karpio, 3B – Skarbnik
  • Justyna Debich, 3F – Członek Prezydium
  • Dariusz Cwajda, 2F – Członek Prezydium

Skład Komisji Rewizyjnej:

  • Lucyna Żelazna, 1D
  • Joanna Dobosz, 3A

Kontakt do Rady Rodziców: rada.rodzicow@21lo.waw.pl


Szanowni Państwo,

poniżej znajdziecie link do rekomendowanego przez Radę Rodziców ubezpieczenia dla naszych dzieci.
Wszelkie informacje znajdziecie Państwo pod adresem:

https://bezpieczny.pl/nnw-szkolne

Wpisując pod koniec formularza ubezpieczeniowego kod :  KOD:26761   
otrzymają Państwo dodatkowy rabat 10%.
Poniżej przekazujemy namiary na naszego szkolnego Rodzica, który nadzoruje niniejsze ubezpieczenia. W przypadku pytań prosimy o kontakt z panem Markiem Jakóbczakiem- Doradcą Finansowym

M. +48 797 009 903
marek.jakobczak@cfg.com.pl

Rada Rodziców

Informacje o działaniach rady w roku szkolnym 2022/23 po zatwierdzeniu dokumentów znajdą Państwo w załącznikach.