• Kacper Karpio, uczeń klasy 4B, został laureatem ogólnopolskiego konkursu „Cyberbezpieczni – bezpieczna szkoła w wirtualnym świecie”
  • Antonina Antoniewicz z klasy 3E (kategoria recytacja) i Amanda Ike z klasy 1G (kategoria literacka) otrzymały nagrody w Interdyscyplinarnym Przeglądzie Artystycznym „Obmyślam świat”; Jula Dubielecka i Aleksandra Janowska z klasy 2D otrzymały wyróżnienia
  • Maja Wysocka, uczennica klasy 1F otrzymała nagrodę w konkursie „Jesienne konfrontacje artystyczne dzieci i młodzieży – obraz mojej Warszawy”. W tym samym konkursie, wyróżnione udziałem w wystawie zostały prace uczennic: Julii Ziewieckiej z klasy 3F oraz Blanki Szwaj, Anny Stós i Niny Kozłowskiej z klasy 1F
  • Julia Kłusek i Szymon Gołębiowski, uczniowie z klasy 4B, zajęli drugie miejsce w XIX Praskim Konkursie Patriotycznym w kategorii piosenka.
  • Julia Kłusek, uczennica klasy 4B zajęła pierwsze miejsce w VI Międzyszkolnym Konkursie Pieśni Patriotycznej „Z pieśnią ku wolności”
  • Maciej Barański z klasy 1I, Bui Viet Tien z klasy 1B i Jacek Rogalski z klasy 2A zajęli I miejsce w Mistrzostwach Ochoty w badmintona
  • Julia Meks i Agata Sowińska, uczennice klasy 4B, otrzymały wyróżnienie w IX Przeglądzie Artystycznym z okazji rocznicy Powstania Warszawskiego.
  • Marta Kiedrowska, Hanna Kroczyńska i Ada Danisz, uczennice klasy 3C dotarły do finału konkursu historycznego Patria Nostra 2023
  • Zuzanna Michalak z klasy 2G zajęła 3 miejsce w biegu na 1500 metrów, Filip Gap z klasy 4A zajął 5 miejsce w biegu na 2000 metrów w zawodach Mistrzostw Dzielnicy Ochota w biegach przełajowych