Wieczór w teatrze

Opublikowano: poniedziałek, 11 maja 2026 16:13

Klasa 3A wraz z wychowawcą obejrzała w Teatrze Polskim im. Arnolda Szyfmana w Warszawie spektakl „Śluby panieńskie”.

Celem wyjścia było nie tylko poszerzenie wiedzy uczniów w zakresie literatury i kultury, ale również rozwijanie ich wrażliwości artystycznej oraz kompetencji społecznych.

Fot. p. Mariusz Michalak