Klasa 3A wraz z wychowawcą obejrzała w Teatrze Polskim im. Arnolda Szyfmana w Warszawie spektakl „Śluby panieńskie”.
Celem wyjścia było nie tylko poszerzenie wiedzy uczniów w zakresie literatury i kultury, ale również rozwijanie ich wrażliwości artystycznej oraz kompetencji społecznych.
Fot. p. Mariusz Michalak






