Uczniowie klasy 2F kolejny raz wzięli udział w zajęciach w Warszawskim Pawilonie Architektury ZODIAK. Tym razem analizowali zagadnienie „Czy można budować inaczej?”. Architektura alternatywna – w tym przypadku wracanie do tradycji – domy: z drewna, z kamieni, z bambusa, z gliny, pływające, na słupach, w skałach – dostosowane do miejsca i klimatu.
Fot. p. M. Kotara-Marmur








