• Michał Budzanowski, kl. 1m wygrał ogólnopolski konkurs „Żyj finansowo” organizowany przez Stowarzyszenie Krzewienia Edukacji Finansowej
  • Magdalena Dąbrowska, uczennica z klasy 1b otrzymała wyróżnienie na Konkursie Recytatorskim Poezji Pokolenia Kolumbów Pamięci pokolenia
  • Uczniowie klasy 1m zajęli I miejsce w ogólnopolskim konkursie „Bezpieczne finanse, bezpieczna cyberprzestrzeń”, którego organizatorem była fundacja Warszawski Instytut Bankowości
  • Dominika Borowska, kl. 1h zajęła II miejsce w V edycji Varsavianistycznego Konkursu Literackiego „Opowiem Ci o Warszawie”, którego organizatorem było Muzeum Warszawy
  • Julia Ziółek, kl. 1m zajęła I miejsce, Zofia Binkiewicz, kl. 1d II miejsce w konkursie ekonomicznym „Oszacuj z Bakcylem” organizowanym przez fundację Warszawski Instytut Bankowości
  • Hanna Rajchert, kl. 1h dostała powołanie do kadry narodowej Polskiego Związku Żeglarskiego w klasie 49er FX. Wcześniej pływała w klasie 420 i w Portugalii zajęła 11 miejsce na mistrzostwach świata
  • Rajmund Szymanek, kl. 2a otrzymał wyróżnienie w Międzynarodowym Konkursie „KANGUR MATEMATYCZNY”
  • Karolina Solska, kl. 3d, finalistka Turnieju Jednego Wiersza, otrzymała Nagrodę Publiczności (edycja wiosenna)
  • Aleksandra Sul, kl. 2d, otrzymała wyróżnienie w Turnieju Jednego Wiersza (edycja wiosenna)
  • Aleksandra Gedymin, kl. 3a, finalistka Turnieju Jednego Wiersza (edycja wiosenna)
  • Vu Anh Tran Thi, uczennica kl. 2d, zajęła I miejsce w Międzyszkolnym Konkursie Recytatorskim Literatury Polskiej w Językach Obcych „Odpowiednie dać obce słowo” (kategoria j.wietnamski)
  • Julita Prusak, uczennica kl. 2d, zajęła II miejsce w Międzyszkolnym Konkursie Recytatorskim Literatury Polskiej w Językach Obcych „Odpowiednie dać obce słowo” (kategoria j. hiszpański)
  • Katarzyna Kamińska, uczennica kl. 2c, otrzymała wyróżnienie w Międzyszkolnym Konkursie Recytatorskim Literatury Polskiej w Językach Obcych „Odpowiednie dać obce słowo” (kategoria j.angielski)
  • Erica Malambu, uczennica kl. 1e, zajęła III miejsce w Międzyszkolnym Konkursie Recytatorskim Literatury Polskiej w Językach Obcych „Odpowiednie dać obce słowo” (kategoria j.angielski)
  • Emilia Fabisiak, uczennica kl. 2a, laureatka Warszawskiego Festiwalu Artystycznego Dzieci i Młodzieży (kat. plastyczna) Nie-Straszny Dwór, czyli Oswajamy Tradycję
  • Natalia Mielczarek, uczennica kl. 2d, laureatka Warszawskiego Festiwalu Artystycznego Dzieci i Młodzieży (kat. literatura) Nie-Straszny Dwór, czyli Oswajamy Tradycję
  • Karolina Solska, uczennica kl. 3d, laureatka Warszawskiego Festiwalu Artystycznego Dzieci i Młodzieży (kat. literatura) Nie-Straszny Dwór, czyli Oswajamy Tradycję
  • Jagoda Dyderska, uczennica kl. 2a, otrzymała wyróżnienie w Konkursie Literackim „Polacy nie gęsi, swój język mają” (kategoria proza)
  • Karolina Solska, uczennica kl. 3d, zajęła III miejsce w Konkursie Literackim „Polacy nie gęsi, swój język mają”(kategoria poezja)
  • Natalia Mielczarek, uczennica kl. 2d, zajęła II miejsce w Konkurs Literackim „Polacy nie gęsi, swój język mają” (kategoria poezja)
  • Aleksandra Sul, uczennica kl. 2d, zajęła I miejsce w Konkursie Literackim „Polacy nie gęsi, swój język mają” (kategoria poezja)
  • Julia Jeromin, uczennica kl. 3a, zajęła III miejsce w Konkursie Recytatorski „Mój ulubiony wiersz”
  • Milena Choińska, uczennica kl. 2a, otrzymała wyróżnienie w XII edycja Konkursu Poezji Pokolenia Kolumbów „Pamięć Pokolenia…”
  • Anna Sulik, uczennica kl. 2a, otrzymała wyróżnienie w IV Przeglądzie Artystycznym Dzieci i Młodzieży z okazji rocznicy Powstania Warszawskiego (kategoria plastyczna)
  • Anna Sulik, uczennica kl. 2a, otrzymała wyróżnienie w Konkurs „Bliżej Norwida” (kategoria plastyczna)
  • Drużyna w składzie: Julia Lisman, uczennica klasy 3d, Wiktoria Stępień, uczennica klasy 3e, Weronika Marciniak, uczennica klasy 2c, Zuzanna Mitoraj, uczennica klasy 2f, Tomasz Kowalski, uczeń klasy 3e, Mikołaj Mazurek, uczeń klasy 3a, Filip Żebrowski, uczeń klasy 3a, Szymon Parol, uczeń klasy 2f zajęła pierwsze miejsce w Festiwalu Nauk o Puchar Burmistrza Ochoty „Klimat niejedno ma imię”.
  • Emilia Gurtowska, uczennica  klasy 1f otrzymała nagrodę specjalną w kategorii recytacja w IV  Festiwalu Twórczości Zbigniewa Herberta
  • Agata Kloz, uczennica klasy 1d i Maciej Głowacki, uczeń klasy 1l zajęli II miejsca w IV  Festiwalu Twórczości Zbigniewa Herberta – kategoria fotograficzna
  • Weronika Sobień, uczennica klasy 1l otrzymała wyróżnienie w IV  Festiwalu Twórczości Zbigniewa Herberta – kategoria plastyczna
  • Weronika Sobień, uczennica klasy 1l, Wiktoria Kosałka, uczennica klasy 1d, Amelia Stanecka, uczennica klasy 1d, Amanda Chrostek, uczennica klasy 1b i Maja Rosa, uczennica klasy 1b zostały laureatami V Przeglądu Artystycznego Dzieci i Młodzieży z okazji Powstania Warszawskiego „Warszawo Ma” (kategoria plastyczna)
  • Julita Prusak, uczennica klasy 2d zwyciężyła w finale szkolnego konkursu Mistrz Pięknego Czytania w Kołłątaju
  • Magdalena Dąbrowska, uczennica klasy 1b otrzymała wyróżnienie w Konkursie Recytatorskim Poezji Pokolenia Kolumbów „Pamięci pokolenia”
  • Klaudia Mrozik, uczennica klasy 1e została finalistką XXXII Olimpiady Filozoficznej