• Sonia Grzywacz – uczennica klasy 2F,  została laureatem Olimpiady Medialnej. Sonia, podczas finału, który odbył się 14. kwietnia w siedzibie SWPSu zajęła szóste miejsce w Polsce
  • Anna Świergiel, uczennica kl. I a, otrzymała wyróżnienie w  Wiosennych Konfrontacjach Dzieci i Młodzieży „Promocja młodych talentów w  dziedzinie plastyki” organizowanych przez  SCEK;  prace zaprezentowane na wystawie pokonkursowej
  • Antoni Banach, uczeń kl. I a, udział w Wiosennych Konfrontacjach Dzieci i Młodzieży „Promocja młodych talentów w  dziedzinie plastyki” organizowanych przez  SCEK; prace zakwalifikowane do prezentacji na wystawie pokonkursowej
  • Anna Kuźma, uczennica kl. II d, zajęła I miejsce w konkursie języka rosyjskiego „MINI KONKURS – MAXI WIEDZA. KONKURS WIEDZY LITERACKIEJ. Mikołaj Gogol”
  • Karol Gwardys – uczeń klasy II d, przygotował projekt naukowy Porównanie rozwoju rosiczki Alicji (Drosera aliciae R. Hamet) w ekosystemie zamkniętym (Closed Ecological Systems) i w szklarni. Jako najmłodszy uczestnik przedstawił wyniki eksperymentu na Ogólnopolskiej Konferencji Młodych Naukowców w Poznaniu.
  • Joanna Tracz – uczennica klasy II d otrzymała dyplom laureata za zajęcie 12. miejsca w finale ogólnopolskiego konkursu neurobiologicznego The Polish Brain Bee Championship 2018.
  • Szymon Dobiesz, uczeń klasy 1f został finalistą Olimpiady Wiedzy o Polsce i Świecie Współczesnym, najstarszej olimpiady przedmiotowej w Polsce, co gwarantuje mu już teraz 100% wynik na maturze z wiedzy o społeczeństwie.
  • Jędrzej Kramarczyk, uczeń kl. I d, otrzymał wyróżnienie w  VI  Konkursie Recytatorskim „Mówidło” (kategoria „Polskie drogi”) MDK „Ochota”
  • Aleksandra Gałązka, uczennica kl. II d, otrzymała wyróżnienie w VI Konkursie Recytatorskim „Mówidło” MDK „Ochota”
  • Anna Świergiel, uczennica kl. I a, została laureatką XVI Konkursu Dzielnicowego „Przyszłość spełnionych marzeń”, edycja specjalna „Polskie drogi”(kategoria plastyczna)
  • Aleksandra Gedymin, uczennica kl. I a, otrzymała wyróżnienie w XVI Konkursie Dzielnicowym „Przyszłość spełnionych marzeń”, edycja specjalna „Polskie drogi” (kategoria literacka – poezja)
  • Maria Górska, uczennica kl. III b, otrzymała wyróżnienie w Międzyszkolnym Konkursie Recytatorskim Literatury Polskiej w Językach Obcych (kategoria angielski, szkoły ponadgimnazjalne)
  • Wiktoria Bugalska, uczennica kl. III d, otrzymała wyróżnienie w Międzyszkolnym Konkursie Recytatorskim Literatury Polskiej w Językach Obcych (kategoria j. niemiecki, szkoły ponadgimnazjalne)
  • Aleksandra Kacprzak, uczennica klasy 2c, zajęła I miejsce w X Konkursie Recytatorskim, zorganizowanym przez Zespół Szkół nr 21 w Warszawie (recytacja wiersza na temat Powstania Warszawskiego)
  • Natalia Stankiewicz, uczennica klasy 2c, zajęła III miejsce w X Konkursie Recytatorskim, zorganizowanym przez Zespół Szkół nr 21 w Warszawie (recytacja wiersza na temat Powstania Warszawskiego)
  • Iga Mróz , uczennica kl. I d, otrzymała wyróżnienie w  III Przeglądzie Artystycznym  Dzieci i Młodzieży z Okazji Rocznicy Powstania Warszawskiego (kategoria plastyczna)
  • Aleksandra Wawrzkiewicz, uczennica kl. I d, została  laureatką III Przeglądu Artystycznego Dzieci i Młodzieży z Okazji Rocznicy Powstania Warszawskiego (kategoria wokalna)
  • Oksana Stępień, uczennica  kl. I d, została  finalistką XV Wojewódzkiego Konkursu Recytatorskiego Polskiej Poezji  Religijnej
  • Maria Górska, uczennica kl. III b, zajęła II miejsce w  XIII Praskim  Konkursie Patriotycznym im.  gen.  Jakuba Jasińskiego (kategoria recytacja)
  • Kamila Brzozowska, uczennica kl. II d, zajęła II miejsce w Zawodach Kyokushin  Cup 5
  • Kamila Brzozowska, uczennica kl. II d, zajęła I miejsce w Konkurencji Kumite Heros Cup
  • Daria Umińska, uczennica klasy 1d, zdobyła tytuł Młodzieżowej Mistrzyni Polski U-16 w FUTSALU podczas Turnieju Finałowego Młodzieżowych Mistrzostw Polski Kobiet U-16 w Futsalu, Wrocław 1-3 grudnia 2017 roku