Ostatnia wycieczka uczestników Erasmusa

Opublikowano: piątek, 15 maja 2026 15:45

Przedostatni dzień mobilności grupowej Erasmus+ we Włoszech był okazją do eksplorowania Sardynii. Nasi uczniowie i uczennice popłynęli w rejs na wyspę Maddalena podziwiając uroki parku narodowego.

Działanie 2025-1-PL01-KA121-SCH-000344836 jest finansowane ze środków Unii Europejskiej.

Fot. Uczestnicy projektu