• Drużyna w składzie: Knyziak Karol, Cieślak Stanisław i Grymuza Krzysztof uczniowie klasy 3H, Samoniuk Stanisław i Ogonek Mateusz uczniowie klasy 3K, Białkowski Bartek (klasa 3L), Żbikowski Adam (klasa 3M), Sy Michał (klasa 3I), Dobrakowski Karol i Majtczak Kacper (klasa 1A) zajęła II miejsce w Mistrzostwach Dzielnicy Ochota w piłce siatkowej
  • Natasza Miśta, uczennica kl. IE, zajęła III miejsce w konkursie recytatorskim na VI Festiwalu Twórczości Zbigniewa Herberta, który się odbył pod Patronatem Pani Katarzyny Herbert
  • Magdalena Dąbrowska, uczennica klasy 3B zajęła 3 miejsce w ogólnopolskim konkursie recytatorskim Norwid inspiruje.
  • Wiktoria Kosałka, uczennica klasy 3D zajęła 2 miejsce w ogólnopolskim konkursie malarskim Norwid inspiruje.
  • Karina Dygas, uczennica klasy 3D zajęła 3 miejsce w ogólnopolskim konkursie malarskim Norwid inspiruje.
  • Helena Hincz, uczennica klasy 3E, otrzymała wyróżnienie w Ogólnopolskim Konkursie Fotograficznym Martwa Natura 2021
  • Weronika Sobień, uczennica klasy 3L zakwalifikowała się do drugiego etapu 71. Olimpiady Fizycznej.
  • Marcelina Kacprzak i Anna Wojnicka, uczennice klasy 3E zajęły II miejsce w grupie wiekowej 17+ kategorii Jazz Dance Formations w International Polish Championships.
  • Nicola Twarogowska, uczennica klasy 3E zajęła I miejsce w grupie wiekowej OPEN w kategorii XMAS Formations w International Polish Championships.
  • Anna Wojnicka, uczennica klasy 3E zajęła V miejsce w grupie wiekowej 2006 I ST w kategorii PAI Solo C w International Polish Championships.
  • Daria Kwiatkowska, uczennica klasy 2E zajęła 3 miejsce w kategorii 14-15 lat +50 kg w Mistrzostwach Świata Karate Kyokushin
  • Dobromiła Stolarska, uczennica klasy 3L, zakwalifikowała się do drugiego etapu Olimpiady z Języka Angielskiego.
  • Michał Leśny, uczeń klasy 3M przeszedł do drugiego etapu konkursu Konkurs PKB.
  • Ania Wojnicka, uczennica klasy 3E zajęła I miejsce w Turnieju Tańca Sportowego.
  • Marcelina Kacprzak, uczennica klasy 3E zajęła III miejsce w Turnieju Tańca Sportowego.
  • Franciszek Bordon, uczeń klasy 3M, przeszedł do etapu okręgowego Olimpiady Wiedzy o Polsce i Świecie Współczesnym.
  • Ewa Graszkiewicz, uczennica klasy 1E otrzymała wyróżnienie w XV Ogólnopolskim Konkursie Poetyckim im. Feliksa Raka.
  • Karolina Bednarczyk, uczennica klasy 3H zajęła siódme miejsce w kategorii JUNIOR i jako jedyna z Warszawy znalazła się w gronie najlepszych zawodników „Matematycznych Pojedynków 2021” organizacyjnych przez KNM Politechniki Wrocławskiej.
  • Konrad Rychter, uczeń klasy 3M przeszedł do drugiego etapu w ogólnopolskiej Olimpiadzie Wiedzy o Prawie i Wymiarze Sprawiedliwości.
  • Natalia Grabusińska, uczennica klasy 3E, została laureatką „Warszawo ma…” – VII Przeglądu Artystycznego Dzieci i Młodzieży z okazji rocznicy Powstania Warszawskiego.
  • Ewa Graszkiewicz, uczennica klasy 1E zajęła III miejscew konkursie poetyckim „O Laur Zygmunta z Opinogóry”.
  • Aleksander Nowik, uczeń klasy 1E, zdobył złoty medal Mistrzostw Polski Młodzików (u-16) oraz tytuł najlepszego atakującego w piłce siatkowej.
  • Natalia Kubow, uczennica klasy 3E, została laureatką XXXIV Olimpiady Filozoficznej oraz otrzymała Nagrodę Burmistrza Dzielnicy Ochota m.st. Warszawy za wyróżniającą się osobowość, osiągnięcia w nauce, aktywne uczestnictwo w życiu szkoły
  • Klaudia Mrozik, uczennica klasy 3E, została laureatką XXXIV Olimpiady Filozoficznej oraz zakwalifikowała się do etapu okręgowego LII Olimpiady Literatury i Języka Polskiego i zajęła III miejsce (w drugim etapie) w X Międzyszkolnym Konkursie Wiedzy o Krajach Anglojęzycznych i Ich Dziedzictwie Kulturowym zorganizowanym przez XII L O im. H. Sienkiewicza
  • Olga Szczecińska, uczennica klasy 3E, zajęła (w finale) IV miejsce w X Międzyszkolnym Konkursie Wiedzy o Krajach Anglojęzycznych i Ich Dziedzictwie Kulturowym zorganizowanym przez XII L O im. H. Sienkiewicza
  • Oliwia Gromek, Barbara Opalska, Jan Pawelec, Julia Przetakiewicz, Nicola Twarogowska, uczniowie klasy 3E, zajęli I miejsce w konkursie #RiseUp zorganizowanym przez Fundację Młodzieżowej Przedsiębiorczości. Przygotowali kampanię edukacyjną dot. niemarnowania żywności dla sieci Biedronka
  • Zuzanna Ogórek, uczennica klasy 2C, zajęła I miejsce (kategoria j. hiszpański, szkoły ponad podstawowe) w Międzyszkolnym Konkursie Recytatorskim Literatury Polskiej w Językach Obcych „Odpowiednie dać obce słowo”
  • Jan Bochenek, uczeń klasy 3E, zajął III miejsce (kategoria j. francuski, szkoły ponadpodstawowe) w Międzyszkolnym Konkursie Recytatorskim Literatury Polskiej w Językach Obcych „Odpowiednie dać obce słowo”
  • Marcelina Kacprzak, uczennica klasy 3E, zajęła:
    – II miejsce w Turnieju Tańca Sportowego o Puchar Mokotowa w kategorii Solo PAI 2005 i starsi w lidze A+S;
    – III miejsce w kategorii PAI Solo 2003-2005 S w Ursynowskim Turnieju Tańca Sportowego;
    – VI miejsce w Modern and Contemporary Dance Grupa 17.+ na Krajowych Mistrzostwach International Dance Organization;
    – V miejsce w kategorii Modern Mini formacje Dorośli na Międzynarodowym Turnieju Tańca Time for Dance 2022;
    – VI miejsce w kategorii Jazz Dance Grupy Dorośli i VI miejsce w kategorii Jazz Dance Formacje Dorośli w Mistrzostwach Polski IDO 2022;
    – I miejsce w kategorii Jazz Dance Large Teams Youth and Adults Open i I miejsce w kategorii Small Teams Youth and Adluts Open w Mistrzostwach Polski Federacji WADF
  • Anna Wojnicka, uczennica klasy 3E, zajęła:
    – VI miejsce w kategorii Jazz Dance Grupy Dorośli w Mistrzostwach Polski IDO 2022;
    – I miejsce PAI Solo 2005 I STARSI C w Pucharze Mokotowa w Tańcu Sportowym;
    – I miejsce w kategorii Jazz Formacje Dorośli w XV Bemowskich Dniach Tanecznych;
    – I miejsce w Mistrzostwach Polski Federacji WADF w kategorii Jazz Dance Large Teams Youth and Adults Open
  • Nicola Twarogowska, uczennica klasy 3E, zajęła III miejsce w kategorii hip-hop duety 13+E+D w Ursynowskim Turnieju Tańca Sportowego oraz wystąpiła w Teatrze 6. piętro w spektaklu pt. Rozbitkowie przygotowanym przez grupę projektową Akademii Młodych Talentów