Wydarzenia

5 czerwca - Nowa pracownia komputerowa


 

W czerwcu 2006 roku nasza szkoła pozyskała z projektu MENiS nowoczesną pracownię komputerową. Projekt był współfinansowany ze środków Unii Europejskiej z Europejskiego Funduszu Społecznego (EFS). Przekazana szkole nowoczesna pracownia składa się z 15 komputerów, skanera, drukarki, komputera przenośnego, rzutnika, serwera oraz szkolnego multimedialnego centrum informacji w skład którego wchodzą 4 komputery, skaner i drukarka. Komputery wyposażone zostały w procesory AMD Sempron 3000, nagrywarki CD, DVD, 17 calowe monitory LCD. Oprogramowanie: Novell, Windows XP Professional PL, pakiet Office 2003, oprogramowanie antywirusowe. Sprzęt jest nowoczesny, zapewniający doskonałe warunki pracy zarówno dla uczniów jak i nauczycieli. Udział w projekcie, który był współfinansowany z Europejskiego Funduszu Społecznego wymagał przeszkolenia nauczycieli naszej szkoły w zakresie stosowania technologii komputerowej na swoich przedmiotach. Dzięki takim działaniom spełniony będzie główny cel EFS jakim jest: "budowa otwartego, opartego na wiedzy społeczeństwa poprzez zapewnienie warunków do rozwoju zasobów ludzkich w drodze kształcenia, szkolenia i pracy".

eng small sp small fr small
boczny kontkat boczny dojazd boczny rekrutacja

bip ell koalicja logo