Wydarzenia

Dzień w oświeceniu

 

  • stroje epoki Oświecenia przygotowane przez klasę 2c
  • taniec Oświecenia przygotowany przez klasy 1f i 4d
  • obyczajowość epoki przygotowana przez klasę 1e
  • obiady czwartkowe przygotowane przez klasę 1b
  • sporty - klasa 2e
  • inscenizacja uwspółcześnionej 'Żony modnej' przygotowana przez klasę 1a
  • debata filozofów Oświecenia przygotowana przez klasę 2d
  • rodzina oświeceniowa - klasa 2f

Cała nasza szkoła przeniosła się w czasie. Na korytarzach w rytm rozbrzmiewającego menueta mijali się nauczyciele i uczniowie ubrani w piękne suknie i fraki z epoki oświecenia. Ukoronowaniem uroczystości było przedstawienie pt. "Krakowiacy i górale" w wykonaniu uczniów naszej szkoły. Dzięki ogromnemu zaangażowaniu dużego grona uczniów i nauczycieli dzień ten był naprawdę wyjątkowy i niezapomniany.

eng small sp small fr small
boczny kontkat boczny dojazd boczny rekrutacja

bip ell koalicja logo