Szkolne osiągnięcia 2012/2013

  • Zespół No To Hugo (w składzie  Adrianna MazánikBeata PrzetackaJacek Kędzierski – uczniowie kl. II A, matematyczno – fizycznej, Urszula Kurdziel, uczennica kl. II E, matematyczno-informatycznej, Olga Odrzygóźdź, uczennica kl. I B, lingwistyczno-kulturowej) zajął   I miejsce w VIII Konkurs Recytatorski Twórczości ks. Jana Twardowskiego (kategoria teatr) za spektakl „Boży parasol nade mną … „
  • Paweł Stefański, uczeń klasy II B (lingwistyczno – kulturowej),  zajął III miejsce wKonkursie Wiedzy o Warszawie „Warszawa – Moje Miasto” (organizator SCEK )
  • Zuzanna Bernat, uczennica klasy I B (lingwistyczno – kulturowej) zajęła  II miejsce w VIII Konkurs Recytatorski Twórczości ks. Jana Twardowskiego (kategoria recytacja)
  • Karol Choim, uczeń klasy II A (matematyczno – fizycznej), zajął I miejsce w IV Janowym Turnieju Literackim (kategoria wiersz), teksty umieszczone w tomiku pokonkursowym
  • Karol Bernaciak, uczeń klasy 1E został zwycięzcą III Ogólnopolskiego Konkursu Wiedzy o Fryderyku Chopinie. Celem konkursu jest propagowanie wśród młodzieży wiedzy o życiu i twórczości Fryderyka Chopina oraz ukazanie znaczenia jego twórczości dla kultury i dziedzictwa narodowego.
  • Sebastian Jaworski, uczeń klasy IB (lingwistyczno-kulturowej), otrzymał wyróżnienie wPraskim Konkursie Patriotycznym im. gen. Jakuba Jasińskiego (kategoria recytacja)
  • Paulina Janiak, uczennica klasy IIB (lingwistyczno-kulturowej), zajęła II miejsce w Praskim Konkursie Patriotycznym im. gen. Jakuba Jasińskiego (kategoria recytacja)
  • Filip Kolmus, uczeń klasy IIIB (matematyczno-historyczno-geograficznej), został laureatemOgólnopolskiego Przeglądu Twórczości Poetyckiej im. Jacka Kaczmarskiego Rytmy nieskończoności; wiersz opublikowano w tomiku pokonkursowym
  • Adrianna Mazánik, uczennica klasy IIA (matematyczno – fizycznej), zajęła I miejsce wOgólnopolskim Konkursie Literackim „O Złote Pióro” (kategoria opowiadanie)
  • Adrianna Mazánik, uczennica klasy IIA (matematyczno – fizycznej), otrzymała wyróżnienie w I Konkursie Recytatorskim „Mówidło” MDK „Ochota”
  • Sebastian Jaworski, uczeń klasy IE (lingwistyczno-kulturowej), został finalistą XIV Wojewódzkiego Konkursu Recytatorskiego i Poezji Śpiewanej (kategoria recytacja)
  • Jowita Makowska, uczennica klasy 1C otrzymała drugą nagrodę w konkursie „Wspólny mianownik” finansowanym ze środków Narodowego Centrum Kultury w ramach programu „Promocja języka polskiego”, który towarzyszy kampanii społeczno-edukacyjnej „Ojczysty dodaj do ulubionych”
  • Klaudia Czajka, uczennica klasy 1C (multimedialnej) otrzymała wyróżnienie w 16 Przeglądzie Swobodnych Inicjatyw w kategorii fotograficznej
  • Michał Wilski, uczeń klasy 2E (matematyczno - informatycznej) i Piotr Ziemba, uczeń klasy 1E (matematyczno - informatycznej) zostali laureatami pierwszego konkursu informatycznego CYBERWATEK, organizowanego przez Wojskową Akademię Techniczną.
  • Andrea Bełda, Zuzanna Bernat, Aleksandra Czechowska, Alex Coughlin, Sebastian Jaworski, Zuzanna Bordzicka, Monika Gałecka, Natalia Szczupak, Magdalena Mikołajczyk, Olga Odrzygóźdź, Weronika Rządkowska, Alicja Dutkiewicz, Konrad Sumało oraz Viet Ahn uczniowie klas lingwistyczno-kulturowych (klasa 1B i 2B) zajęli I miejsce w I Międzyszkolnym Przeglądzie Przedstawień Anglojęzycznych 
    za spektakl w języku angielskim The Birthday of the Infanta (Urodziny infantki) według opowiadania Oscara Wilde’a. Aleksandra Czechowska (klasa 2B) została uznana za  najlepszą aktorkę przeglądu.
  • Paulina Janiak, uczennica klasy II b (lingwistyczno-kulturowej), otrzymała wyróżnienie wIX edycji Warszawskiego Konkursu Recytatorskiego Poezji Z. Herberta
  • Sebastian Jaworski, uczeń klasy Ib (lingwistyczno-kulturowej) otrzymał wyróżnienie w X Mazowieckim Przeglądzie Recytatorskim Jednego Poety, Paulina Janiak i Zuzanna Kafarowska, uczennice klasy IIb (lingwistyczno-kulturowej) zostały finalistkami
  • Zuzanna Kafarowska, uczennica klasy IIb (lingwistyczno-kulturowej) i Sandra Nowicka, uczennica klasy Ib (lingwistyczno-kulturowej) zostały finalistkami w Turnieju Jednego Wiersza organizowanym przez SCEK
  • Zuzanna Kafarowska, uczennica klasy IIb (lingwistyczno-kulturowej) została laureatkąOchockiego Przeglądu XI Konkursu Dzielnicowego "Przyszłość spełnionych marzeń"(kategoria konkurs literacki)
  • Natalia Mikulska, uczennica klasy 1a otrzymała nagrodę za wybitną kreację aktorską w spektaklu "Taniec życia" podczas III Międzyszkolnego Przeglądu Dziecięcych i Młodzieżowych Spektakli Profilaktycznych "Lusterko"
  • Adrian Rogalski, uczeń klasy IIIa zdobył III nagrodę w konkursie poetyckim "Majestat Rzeczypospolitej"
  • Alicja Smolaga, uczennica klasy IIIa i Julia Dutkiewicz, uczennica klasy Id zostały laureatkami Ochockiego Przeglądu XI Konkursu Dzielnicowego "Przyszłość spełnionych marzeń"
  • Magdalena Wachnik, uczennica klasy IId została laureatką Ochockiego Przeglądu XI Konkursu Dzielnicowego "Przyszłość spełnionych marzeń" (kategoria konkurs wokalny)
  • Katarzyna Wrzodak, uczennica klasy IId została laureatką Ochockiego Przeglądu XI Konkursu Dzielnicowego "Przyszłość spełnionych marzeń" (kategoria konkurs poetycki)
  • Urszula Bojanowska, uczennica klasy IIIa została laureatką Ochockiego Przeglądu XI Konkursu Dzielnicowego "Przyszłość spełnionych marzeń" (kategoria konkurs
  • Ewa Przybylińska została finalistką 10 Wojewódzkiego Konkursu Recytatorskiego Poezji Patriotycznej dla uczczenia Konstytucji 3 Maja zorganizowany przez Centrum Edukacyjne Archidiecezji Warszawskiej i Katolicki Zespół Edukacyjny im. ks. Piotra Skargi
  • W I Konkursie Multimedialnym Artystyczny Fenomen Rodu Sobocińskich  2013 nagrody otrzymali:
    • Kategoria: ilustracje do wybranego wiersza Piotra Sobocińskiego z tomu „Jestem. Jestem snem.”: I Miejsce - Karolina Kaźmierczak, II Miejsce - Wojciech Amanowicz, III Miejsce - Adrianna Dytman
    • Kategoria: scenariusze spektaklu poetyckiego inspirowanego wierszami z tomu „Jestem. Jestem snem.”: I Miejsce - Marta Sobolewska
    • Kategoria: etiudy filmowe inspirowane wierszami z tomu „Jestem. Jestem snem." I Miejsce -  realizatorzy filmu  ”Ciepło dnia” za koncept –  oryginalne zinterpretowanie wiersza Przemysław Burkacki, Arkadiusz Balcerzyk, Jakub Chuptyś, Filip Gradowski, Marek Szymański, II Miejsce - realizatorki filmu „Cicho cichutko”  za poetycką atmosferę Katarzyna Bączkowska i Blanka Kostyrka, III Miejsce - realizator filmu  „Coś za coś”  za konsekwencję formalną Stanisław Szewczyk

Sukcesy sportowe

  • Mistrzostwa Dzielnicy Ochota w biegach przełajowych, konkurencja 1000m dziewczęta:Ewa Gąsiewska (2d) II miejsce, Karolina Wiertel (3e) IV miejsce, Glegoła Weronika (3e) V miejsce, konkurencja 2000m dziewczęta: Marta Jusińska (3d) I miejsce.
  • Mistrzostwa Dzielnicy Ochota Szkół Ponadgimnazjalnych, piłka ręczna dziewcząt: drużyna w składzie Maja Miniakiewicz (3c), Aneta Szerenos (3a), Weronika Glegoła (3e), Magdalena Dec (3a), Anna Markiewicz (3c), Monika Nazaruk (3f), Dorota Bogucka (3b), Grażyna Łopata (3c), Ewa Gąsiewska (2d), Dominika Łobaszewska (2d) zajęła I miejsce
eng small sp small fr small
boczny kontkat boczny dojazd boczny rekrutacja

bip ell koalicja logo