Informacje z klasy multimedialnej

Uczniowie klasy 1c na aktorskich warsztatach improwizacji - I Ochockie Spotkania Teatralne Scena Debiutu w Teatrze Ochoty 2015

W roku 2015 prof. Grażyna Róziewicz nawiązała współpracę z Teatrem Ochoty.
Jej efektem stało się uczestnictwo uczniów  klasy 1c w  I Ochockich Spotkaniach Teatralnych  w ramach Sceny Debiutu. Spotkania na Ochocie to okazja do integracji środowisk aktorów teatralnych oraz młodzieży ponadgimnazjalnej, do wymiany doświadczeń, rozmowy i podzielenia się pasjami artystycznymi.
18 grudnia 2015 roku uczniowie klasy 1c wzięli udział  w warsztatach teatralnych poprowadzonych przez aktora Roberta Kibalskiego.  Celem zajęć było zapoznanie się ze specyfiką improwizacji  i rozwinięcie umiejętności szybkiego kreowania zadań na wskazane tematy. Spotkanie stało się okazją do bliższego poznania warsztatu aktorskiego  i wspólnej zabawy teatralnej.
Podczas improwizacji uczniowie z klasy 1c wykazali się kreatywnością, refleksem, inteligencją i poczuciem humoru wysoko ocenionymi przez organizatorów zajęć.
Wszyscy rozstawali się z poczuciem, że trwały one zbyt krótko i współpracę warto byłoby kontynuować.
W związku z tym prof. Róziewicz i edukatorzy teatralni z Teatru Ochoty od stycznia 2016 roku zaczęli  pracę nad nowym wspólnym projektem edukacyjno-teatralnym, który będzie realizowany w nowym roku.

eng small sp small fr small
boczny kontkat boczny dojazd boczny rekrutacja

bip ell koalicja logo