Absolwenci 2009/2010

Klasa 3a
wychowawca Katarzyna Przywara

1. Auguścik Marek
2. Baranowski Dawid
3. Bej Justyna
4. Baranowski Grzegorz
5. Chojnacki Krzysztof
6. Ciechomska Justyna
7. Dąbrowska Patrycja
8. Frączak Agnieszka
9. Gawart Łukasz
10. Gawart Rafał
11. Jakubowski Marcin
12. Kaczyński Artur
13. Kłobukowski Piotr
14. Leszczyński Michał
15. Łapińska Monika
16. Marciniak Krzysztof
17. Oleksiak Joanna
18. Perzyna Anna
19. Pomian Mateusz
20. Radziak Adam
21. Skibińska Paulina
22. Stachura Przemsław
23. Stawiany Patryk
24. Wacławek Krzysztof
25. Walczak Agnieszka
26. Wieczorek Emilia
27. Wójcik Mateusz
28. Zdziarski Mirosław


Klasa 3b
wychowawca Anna Gerszewska

1. Banaszek Paulina
2. Bogusz Aleksandra
3. Brzezińska Katarzyna
4. Chojnacka Anna
5. Furmański Wojciech
6. Gamza Paweł
7. Głąb Piotr
8. Grab Bartosz
9. Jankowska Anita
10. Kostadinow Aneta
11. Kozłowska Alicja
12. Kudła Karina
13. Lesik Sylwia
14. Lewandowski Piotr
15. Miecznikowski Maciej
16. Narczyk Sebastian
17. Odolińska Ewelina
18. Oliwa Łukasz
19. Plewko Anna
20. Raszplewicz Agata
21. Rosłoniec Żaneta
22. Ryba Agnieszka
23. Skalski Łukasz
24. Stypińska Zuzanna
25. Szewczyk Edyta
26. Tkaczyk Anna
27. Wieprzowski Piotr
28. Wiśniewski Paweł
29. Zieliński Tomek


Klasa 3c
wychowawca Wojciech Bartczak

1. Andrzejewska Ewa
2. Bąkowska Emilia
3. Boratyńska Elżbieta
4. Dorn Maria
5. Falfus Piotr
6. Gawlicka Anna
7. Góral Paulina
8. Gromaszczek Monika
9. Gryboś Magdalena
10. Issa Nadia
11. Jankowska Zuzanna
12. Janowski Krzysztof
13. Kozieł Agnieszka
14. Kraińska Katarzyna
15. Krajewska Nina
16. Marchewka Joanna
17. Naumczyk Natalia
18. Pawlikowska Blanka
19. Perz Natalia
20. Pęsiek Justyna
21. Ramotowska Eliza
22. Rutkowska Maria
23. Skurczyńska Aleksandra
24. Sugiera Sylwia
25. Sutowska Magdalena
26. Szeląg Karolina
27. Śliwka Paulina
28. Turowska Katarzyna
29. Wacławek Klaudia
30. Włodarczyk Dominika
31. Zielińska Dominika


Klasa 3d
wychowawca Dorota Wojtasiewicz

1. Brzezińska Monika
2. Dziewicki Damian
3. Goławski Grzegorz
4. Grabarek Adam
5. Jasińska Aleksandra
6. Jasińska Joanna
7. Kalinowska Natalia
8. Kałużna Dorota
9. Kardasiewicz Maria
10. Kłos Agata
11. Kołakowska Natalia
12. Kotecka Julia
13. Kuczyńska Ola
14. Kulik Joanna
15. Malinowska Anna
16. Matynia Żaneta
17. Miszkiewicz Olga
18. Mołdoch Krystian
19. Ostrowski Łukasz
20. Paździora Mateusz
21. Perzyna Martyna
22. Samulewicz Karolina
23. Stolarczyk Ania
24. Świątek Magdalena
25. Walczak Anna
26. Wall Adriana
27. Ways Ola
28. Wichowski Michał


Klasa 3e
wychowawca Aleksandra Wróblewska

1. Batorski Krzysztof
2. Bornus Bartłomiej
3. Boczkowski Mateusz
4. Bogusz Tomasz
5. Boruszewski Grzegorz
6. Brzeczkowski Jakub
7. Jabłoński Michał
8. Jankowska Paulina
9. Jaszczyszyn Krzysztof
10. Jaśkiewicz Hanna
11. Kowalczyk Jakub
12. Liwiński Filip
13. Maciąga Krzysztof
14. Magot Kamil
15. Malarczyk Chrystian
16. Mieszkowska Agata
17. Mirgos Janusz
18. Obiała Maciej
19. Olszewka Kamila
20. Piekarski Paweł
21. Rosłan Jacek
22. Rudalski Rafał
23. Sękowski Kacper
24. Stępniak Waldemar
25. Ślęczkowski Bartłomiej
26. Tarczyński Grzegorz
27. Tyrakowski Mateusz
28. Wiśniewska Patrycja
29. Zawiślak Emil
30. Zych Adam


Klasa 3f
wychowawca Beata Pieńkowska

1. Dumała Joanna
2. Gabarkiewicz Marcin
3. Gajewska Karolina
4. Ganabisiński Bartłomiej
5. Jagielska Karolina
6. Jeżewska Joanna
7. Korczak Patrycja
8. Kwiatkowski Marcin
9. Lach Ewelina
10. Laskowska Justyna
11. Łukasiewicz Marta
12. Michałowska Anna
13. Michniewicz Kamila
14. Myszkowski Konrad
15. Nagawska Agnieszka
16. Nowak Krzysztof
17. Strojek Marta
18. Strzałkowska Ola
19. Szyjka Anna
20. Wakuła Patrycja
21. Witek Michał


Klasa 3g
wychowawcy: Joanna Stocka, Wanda Rutkowska

1. Chlebicka Mira
2. Drabińska Joanna
3. Dudkiewicz Klaudia
4. Gajewska Magdalena
5. Granica Mateusz
6. Guzik Patrycja
7. Jaczewska Anna
8. Jakubiak Paweł
9. Jezierska Adrianna
10. Kierkowska Natalia
11. Komisarczyk Emilia
12. Kostyra Małgorzata
13. Kotlewska Joanna
14. Kubasińska Agnieszka
15. Kujawa Mateusz
16. Lipiec Marcin
17. Łukasiewicz Paweł
18. Marcinkowska Natalia
19. Myśliwiec Magdalena
20. Olejarz Eliza
21. Pindor Katarzyna
22. Przerwa Mariola
23. Socha Adrianna
24. Strulak Magdalena
25. Szczęsny Maciej
26. Szpicer Arkadiusz
27. Witak Marta
28. Wojda Paulina

eng small sp small fr small
boczny kontkat boczny dojazd boczny rekrutacja

bip ell koalicja logo