Absolwenci 2007/2008

Klasa 3A

wychowawca Marta Facon

Badowska Aneta

Balcerek Adam

Czajka Michał

Chojnacki Konrad

Czopek Karol

Głuchowski Marek

Juchimiuk Paweł

Kędziora Daniel

Kłos Kamil

Kuszaj Piotr

Łochowski Krzysztof

Mościcki Artur

Nieporęcki Lucjan

Panasiuk Katarzyna

Piórkowski Przemysław

Piwowarski Karol

Radziejewski Rafał

Rola Jakub

Synal Piotr

Wiśniewska Olga

Zhukov Nikolay

Grabowska Magdalena
KLASA 3B

wychowawca Swietłana Wawrzeniuk

Bednarska Karolina

Bitowt Grzegorz

Bolesta Aleksandra

Borys Magda

Falkiewicz Karol

Gałąska Małgorzata

Gawrońska Katarzyna

Krzewicki Marek

Kudyba Piotr

Lewandowska Marta

Mączyńska Monika

Perzyna Anna

Piekut Dariusz

Piwowarska Magda

Rajska Katarzyna

Sarnecki Michał

Steifer Tomasz

Szlaga Jolanta

Tyczyński Jakub

Walczak Katarzyna

Wiśniewska Marta

Wolski Andrzej
KLASA 3c

wychowawca Bogusława Ćwiklicka

Chwedorczuk Krzysztof

Gago Piotr

Gierzyńska Marta

Iwańska Katarzyna

Jaroszewicz Paulina

Juwko Magdalena

Kałucki Jan

Korzec Magdalena

Kowalska Aleksandra

Kozoń Katarzyna

Królikowski Antoni

Kubiczek Marta

Kwiatkowska Katarzyna

Maj Marta

Markiewicz Anna

Menge Martyna

Michalak Marta

Mrotek Katarzyna

Myślińska Anna

Pajączek Paulina

Patocka Zuzanna

Piliński Sebastian

Piotrowski Michał

Plawgo Julia

Rodzoś Michał

Sęk Agata

Sidz Małgorzata

Szatanek Katarzyna

Szmirkowska Beata

Wojciechowska Anna

Związek Tomasz

Żukowski Jan
Klasa 3D

wychowawca Jaonna Skrzeczewska

Bartosik Katarzyna

Bełz Jakub

Dolna Monika

Dziołak Eliza

Fronczak Anna

Grzeszczak Justyna

Grześkiewicz Linda

Jakubowska Dorota

Jurkiewicz Dominika

Kiliszek Justyna

Korwin-Piotrowska Olga

Kozłowski Łukasz

Krzesak Aleksandra

Kurzyp Magdalena

Kurzyp Patrycja

Kuźmińska Aleksandra

Mitrowska Magdalena

Niepiekło Magdalena

Paczewska Marlena

Paradowska Katarzyna

Prasek Monika

Kaczkowska Anna

Redlisiak Michał

Ruszczak Anna

Rybakowska Paulina

Smakulska Paulina

Szelągowski Ryszard

Szwejkowska Martyna

Wojtczak Agnieszka

Woźniak Alicja

Wypych Agata

Wyszyński Łukasz
Klasa 3E

wychowawca Joanna Demusiak

Ankudowicz Bartłomiej

Banaszczyk Adam

Bieńkowski Maciej

Derda Mateusz

Gawryś Aneta

Golacik Anna

Hermann Sandra

Jędrzejczyk Łukasz

Kolmus Paulina

Koniec Radosław

Kret Agnieszka

Malinowski Paweł

Markowska Magdalena

Olszewska Magdalena

Owczarek Milena

Pawelski Marcin

Popek Mariusz

Rusinowski Michał

Sadowska Iwona

Skarżyński Wojciech

Spólnicka Izabela

Strąk Tomasz

Strocka Monika

Strzelczyk Maciej

Surdy Kacper

Sztuczkowska Monika

Szyszewski Kamil

Wijas Sylwia

Woźniak Bartłomiej

Zakrzewski Piotr

Zaradkiewicz Daniel
Klasa 3F

wychowawca Renata Jabłońska

Bajer Katarzyna

Czajkowska Ewelina

Feliga Anna

Jasińska Aleksandra

Kaczmarski Dominik

Katana Katarzyna

Kołaczyński Łukasz

Królikowska Wiktoria

Kukulski Kacper

Madry Marta

Mańkowski Daniel

Matracka Lidia

Michalczewska Aleksandra

Mulak Patrycja

Parzuchowska Dominika

Pasik Andrzej

Pietrzak Wojciech

Polańska Anna

Poświatowska Paulina

Prus Mariusz

Rudnicka Monika

Rutkowski Adam

Sokalska Anna

Szmit Mateusz

Szpadelewska Martyna

Świątkowska Katarzyna

Trocińska Katarzyna

Wójcik Aleksandra

Zagrodzka Anna

Żurek Ewa

eng small sp small fr small
boczny kontkat boczny dojazd boczny rekrutacja

bip ell koalicja logo