Absolwenci 2006/2007

Klasa IIIA

Wychowawca: Danuta Czechowicz
1. Badowska Sylwia
2. Bajkowski Marcin
3. Berezowski Janusz
4. Dąbrowski Emil
5. Grudzińska Aleksandra
6. Janusz Piotr
7. Jarosińska Małgorzata
8. Jelonek Magda
9. Karolak Katarzyna
10. Kotecki Jakub
11. Kotlarski Krzysztof
12. Krośkiewicz Sebastian
13. Kulik Piotr
14. Kwiatkowski Wojciech
15. Laskowski Kamil
16. Majewska Katarzyna
17. Mętrak Maciej
18. Murawiński Paweł
19. Nastański Łukasz
20. Omyliński Michał
21. Ostrowska Olga
22. Przybysz Monika
23. Siemianowski Jarosław
24. Słyk Maria
25. Stefaniak Mariusz
26. Suchożebrska Kamila
27. Suwała Grzegorz
28. Wojciechowski Stanisław
29. Zawadziński Tomasz
30. Żwan Martyna
31. Żytnikowska Agnieszka

Klasa IIIB

Wychowawca: Beata Pieńkowska-Bartczak
1. Baran Bartosz
2. Biernacka Martyna
3. Chyla Olaf
4. Czak-Żukowski Piotr
5. Fichtel Tomasz
6. Kintop Maciej
7. Kondratowicz Edyta
8. Kozmana Marcin
9. Kucharski Maciej
10. Kuklewska Agnieszka
11. Mandes Andrzej
12. Michalec Jarosław
13. Miecznikowska Anna
14. Nowicki Radosław
15. Orzechowska Ewelina
16. Panuciak Adam
17. Parszewska Justyna
18. Pham Tuc Dat
19. Piórkowska Dorota
20. Skierski Maciej
21. Stawicki Michał
22. Taboł Marek
23. Twardowska Agnieszka
24. Wocial Magdalena
25. Żołek Łukasz

Klasa IIIC

Wychowawca: Grażyna Róziewicz
1. Bierzniewska Patrycja
2. Blaszyńska Małgorzata
3. Bogdziewicz Tomasz
4. Bucka Maria
5. Bukowski Aleksander
6. Domańska Justyna
7. Denisiuk Patryk
8. Firlej Radosław
9. Flejszman Klaudia
10. Górak Angelika
11. Korzestańska Katarzyna
12. Łempicki Kacper
13. Michałowska Magdalena
14. Ochman Paulina
15. Petrzak Ewa
16. Pilaszek Joanna
17. Polkowski Krzysztof
18. Popławski Jan
19. Przyłuski Kamil
20. Rasolomampionona Andry
21. Rudnicka Anna
22. Sitko Agnieszka
23. Smuga Zofia
24. Szwadzka Małgorzata
25. Tutka Joanna
26. Wojciechowski Sławomir
27. Wojtera Urszula
28. Zboina Tomasz

Klasa IIID

Wychowawca: Dorota Wojtasiewicz
1. Betz Sylwia
2. Brzostek Dominika
3. Czuba Katarzyna
4. Droździel Dawid
5. Gajewska Joanna
6. Gniazdowska Elżbieta
7. Grzybowski Marcin
8. Gutowska Karolina
9. Jabłońska Marta
10. Kaczmarek Karolina
11. Kałużna Wioleta
12. Klimczak Anna
13. Kość Krzysztof
14. Kubicka Martyna
15. Mackiewicz Ewa
16. Maj Piotr
17. Melon-Walczak Piotr
18. Mikulski Paweł
19. Miśkiewicz Alicja
20. Niemyski Krzysztof
21. Pastor Michał
22. Pietrzyk Ewelina
23. Ptaszyńska Joanna
24. Rosa Anna
25. Stafiej Jan
26. Sznajder Anna
27. Ukraińska Anna
28. Wach Hubert
29. Wachowicz Michał
30. Zajączkowska Joanna
31. Zięcina Mateusz

Klasa IIIE

Wychowawca: Aleksandra Wróblewska
1. Achinger Kacper
2. Chojnacki Jan
3. Dawidowicz Rafał
4. Jaworska Monika
5. Jusis Jakub
6. Kawka Tomasz
7. Kłosiński Adam
8. Machitko Paweł
9. Majczyna Wioleta
10. Mroczkowski Jerzy
11. Oświt Maciek
12. Pągowski Rafał
13. Redel Monika
14. Sakowski Michał
15. Semerak Wojciech
16. Stawarz Martyna
17. Suda Piotr
18. Ślażyński Leszek
19. Tomala Włodzimierz
20. Turyk Paulina
21. Uziębło Marek
22. Wieteska Anna
23. Wypych Róża
24. Wyżewski Zbigniew
25. Zielenkiewicz Kacper
26. Ziłókowski Grzegorz
27. Ładnowski Łukasz

Klasa IIIF

Wychowawca: Katarzyna Przywara
1. Bauer Michał
2. Bogucka Agnieszka
3. Chadzopulos Mariusz
4. Chordecka Magda
5. Drągowska Anna
6. Dziewulska Aleksandra
7. Gilewska Agnieszka
8. Ignaciuk Agnieszka
9. Jankowska Joanna
10. Kempska Anna
11. Kulczyński Adam
12. Ligenza-Ozimek Rafał
13. Luberadzka Monika
14. Macierzyńska Joanna
15. Milczarek Sylwia
16. Nowak Joanna
17. Phan Mariusz
18. Pietrzyk Sebastian
19. Piotrkowicz Łukasz
20. Piotrowska Sandra
21. Sidorczuk Piotr
22. Skorupa Agnieszka
23. Szczygielski Jan
24. Szpak Katarzyna
25. Wieczorek Julita
26. Zakościelna Joanna
27. Ziemkiewicz Elżbieta
28. Ziółek Ewelina

Klasa IIIG

Wychowawca: Wojciech Bartczak
1. Bieńkowski Michał
2. Cholewiński Grzegorz
3. Deoniziak Piotr
4. Dmowska Karolina
5. Dobies Magdalena
6. Dróżdż Paweł
7. Gabarkiewicz Karol
8. Górecki Tobias
9. Grabuś Artur
10. Gryko Grzegorz
11. Jabłoński Grzegorz
12. Karasiński Jarosław
13. Karasiński Konrad
14. Karwowski Marcin
15. Kozłowski Krzysztof
16. Kuźmińska Magdalena
17. Le Tung Tomek
18. Lesiak Szymon
19. Maleszka Sylwester
20. Mamot Damian
21. Mrozińska Joanna
22. Muras Marlena
23. Nestoruk Paweł
24. Oliwa Piotr
25. Prusiński Maciej
26. Rabiński Paweł
27. Rzepecki Jarosław
28. Stempień Paweł
29. Sterniński Przemysław
30. Szreder Radosław

eng small sp small fr small
boczny kontkat boczny dojazd boczny rekrutacja

bip ell koalicja logo