Absolwenci 2005/2006

Klasa IIIA

Wychowawca:Anna Gerszewska
1. Bis Sebastian
2. Chmielewski Paweł
3. Derek Jakub
4. Dolny Grzegorz
5. Domaradzki Łukasz
6. Godlewski Piotr
7. Kacprzak Łukasz
8. Kaliciński Paweł
9. Kornacki Łukasz
10. Korzeń Karolina
11. Krawczyk Jakub
12. Kumosińska Dorota
13. Mieteń Marcin
14. Osińska Beata
15. Paruzel Krzysztof
16. Pawłowski Sławomir
17. Przytulska Agata
18. Regulska Monika
19. Rzodkiewicz Dominik
20. Sadowski Piotr
21. Sułek Piotr
22. Szczerski Paweł
23. Trakul Maciej
24. Wawrzyński Mariusz
25. Wójcik Adam
26. Wójcik Arkadiusz
27. Wyrzykowski Michał
28. Zajączkowski Krzysztof

Klasa IIIB

Wychowawca:Marzena Majewska
1. Brzozowska Justyna
2. Chrzanowski Tomasz
3. Dankowska Dominika
4. Dudzińska Ewa
5. Duszczyk Artur
6. Gutowski Dorian
7. Guzik Paulina
8. Jabłoński Krzysztof
9. Jakubik Katarzyna
10. Jaworski Tomasz
11. Kanak Anna
12. Krawczyk Marta
13. Kuklewski Jarosław
14. Majewska Agnieszka
15. Miliszewska Marta
16. Nowak Izabela
17. Oziemska Magdalena
18. Piwoński Michał
19. Romanowski Andrzej
20. Soduła Marek
21. Sosnowska Anna
22. Szczepański Sławomir
23. Szemieta Andrzej
24. Szmańska Karolina
25. Werner Ewa

Klasa IIIC

Wychowawca:Elżbieta Karpińska
1. Banasik Katarzyna
2. Baumgart Agata
3. Bazior Małgorzata
4. Białecka Edyta
5. de Binder-Bukowska Krystyna
6. Daszczuk Zbigniew
7. Gaworek Milena
8. Gazda Kamila
9. Izdebski Maciej
10. Janiecka Iga
11. Kalinowska Anna
12. Kęska Daniel
13. Kowalski Rafał
14. Krawczyk Julita
15. Krawczyk Justyna
16. Luc Bogumiła
17. Łączyńska Iwona
18. Majchrzak Michał
19. Markowska Agnieszka
20. Matan Agnieszka
21. Piekut Monika
22. Piłka Anna
23. Przepiórkowska Olga
24. Sielewicz Angelina
25. Stykowski Michał
26. Terens Zuzanna
27. Zalerzewska Agnieszka
28. Zduniak Konrad
29. Zieliński Norbert

Klasa IIID

Wychowawca:Agnieszka Kijewska
1. Berdzik Monika
2. Bulik Aneta
3. Chmiel Joanna
4. Dobek Sebastian
5. Dutkiewicz Michał
6. Emir-Hassan Beata
7. Gilarski Michał
8. Gładyga Seweryn
9. Górniewska Marta
10. Jasińska Luiza
11. Jasionek Jolanta
12. Kacprzak Sylwia
13. Kamińska Dorota
14. Kucharski Mikołaj
15. Maciak Dominika
16. Michalak Kinga
17. Mikołajewska Anna
18. Oborzyńska Joanna
19. Opalińska Marta
20. Perzyna Grzegorz
21. Płoński Tomasz
22. Rajewicz Agnieszka
23. Rendecka Małgorzata
24. Rzucidło Joanna
25. Sibińska Anna
26. Stolińska Hanna
27. Szewczyk Łukasz
28. Wiaderny Karol
29. Wojewódzki Michał
30. Zapała Anita
31. Zasławska Katarzyna

Klasa IIIE

Wychowawca:Joanna Stocka
1. Anders Jarosław
2. Dutkiewicz Tomasz
3. Gałęski Jacek
4. Graszka Piotr
5. Jadachowska Joanna
6. Kalisz Jarosław
7. Kieller Krystian
8. Kołodziejczyk Adam
9. Kopciuch Marta
10. Krupiński Radosław
11. Krysiak Filip
12. Krysiński Łukasz
13. Kulhawik Joanna
14. Malczewski Michał
15. Małecka Justyna
16. Michalak Wojciech
17. Osiński Damian
18. Perzyna Artur
19. Piechal Piotr
20. Puchalska Iwona
21. Sitko Kamil
22. Smykla Paweł
23. Stefaniak Łukasz
24. Stelmachowska Agnieszka
25. Strąk Magda
26. Trepczyńska Iwona
27. Wach Maciej
28. Zając Elżbieta

Klasa IIIF

Wychowawca:Małgorzata Żórawska
1. Babska Klaudia
2. Bernat Robert
3. Biesaga Mikołaj
4. Błaszczak Bartosz
5. Bogucka Agata
6. Cella Michał
7. Czerniewicz Jan
8. Dzierżanowski Kinga
9. Galiński Paweł
10. Gierałtowska Iwona
11. Grzegorek Agata
12. Komińska Iga
13. Kuśmierczyk Agnieszka
14. Malarczyk Paulina
15. Marciniak Joanna
16. Niemyski Stanisław
17. Palonek Małgorzata
18. Sadurska Dagmara
19. Sott Tomasz
20. Starczycka Katarzyna
21. Szabłowski Rafał
22. Szczepański Grzegorz
23. Walaszczyk Mateusz
24. Wiewiór Karol
25. Wyszyński Artur
26. Żaczek Patryk

eng small sp small fr small
boczny kontkat boczny dojazd boczny rekrutacja

bip ell koalicja logo