Absolwenci 2004/2005

Klasa IIIA

Wychowawca:Jerzy Pomorski
1. Auguścik Piotr
2. Bieniek Ewa
3. Danielewski Krzysztof
4. Dobjasz Maciej
5. Fedorko Katarzyna
6. Grobelna Agnieszka
7. Jasińska Monika
8. Kiliańczyk Robert
9. Kmiećkowiak Małgorzata
10. Kulpa Monika
11. Lenart Mateusz
12. Maliński Michał
13. Mazur Rafał
14. Musiałkowski Kamil
15. Olszewski Bartłomiej
16. Oracki Kamil
17. Pałasz Artur
18. Pater Remigiusz
19. Pianko Michał
20. Ratajczak Jakub
21. Rogowski Piort
22. Sankowski Michał
23. Soszka Mariusz
24. Stawicka Natalia
25. Sumka Michał
26. Synal Katarzyna
27. Szydłowski Michał
28. Wieprzowski Paweł
29. Woliński Bartosz

Klasa IIIB

Wychowawca:Grażyna Zakrzewska
1. Czarkowska Katarzyna
2. Dębski Robert
3. Grochal Michał
4. Grotek Aldona
5. Hejduk Agnieszka
6. Kaczmarczyk Michał
7. Kaim Ewa
8. Kasak Rafał
9. Kęsicka Anna
10. Kowa Łukasz
11. Kozakiewicz Michał
12. Krawczyk Marek
13. Krzemiński Przemysław
14. Kurant Patryk
15. Majewski Paweł
16. Niedolostek Marcin
17. Oliwkowski Marek
18. Pachelska Monika
19. Pawlak Kamil
20. Siemianowski Krzysztof
21. Słoniowska Monika
22. Strzelecki Maciej
23. Szymczak Piotr
24. Trzcińska Małgorzata
25. Zacny Krzysztof
26. Zimoch Andrzej
27. Zaczek Zuzanna

Klasa IIIC

Wychowawca:Marek Sosiński
1. Ankiersztejn Marta
2. Beler Anna
3. Cichocka Joanna
4. Ciesielski Grzegorz
5. Dróżdż Paulina
6. Faliszewski Marcin
7. Gałązka Aneta 
8. Jeziorski Tomasz
9. Kaleta Natalia
10. Kalupa Kinga
11. Kapala Maria
12. Kołeczek Marta
13. Komorowska Beata
14. Kowalczyk Karolina
15. Kraus Anna
16. Kurek Małogorzata
17. Lewandowsak Anna
18. Machowska Justyna
19. Marcinkowska Aneta
20. Mindak Iga
21. Nguyen Duc Jukub
22. Orlińska Paulina
23. Sass Weronika
24. Sawka bartłomiej
25. Siekierska Ada
26. Sosnowska Marta
27. Sulik Magdalena
28. Sztybor Bartosz
29. Wójcik Magdalena

Klasa IIID

Wychowawca:Halina Nowicka
1. Alencewicz Agnieszka
2. Batory Justyna
3. Bijata Monika
4. Buśko Szymon
5. Chojnacki Jarosław
6. Czaplicka Iwona
7. Gałązka Anna
8. Grelus Magdalena
9. Iżycka Anna
10. Jabłecka Magdalena
11. Kaczmarek Anna
12. Kajka Katarzyna
13. Kamińska Magdalena
14. Korytowska Anna
15. Kraszewski Jędrzej
16. Latko Kaja
17. Latoszek Magdalena
18. Lutostańska Magdalena
19. Łukaszewska Anna
20. Matej Piotr
21. Mielżyńska Paula
22. Młoźniak Aleksandra
23. Niemiec Małgorzata
24. Osmolak Artur
25. Siebielska Magdalena
26. Stoduś Krystian
27. Stokarska Magdalena
28. Szczepańska Marta
29. Szulik Katarzyna
30. Wister Ewelina

Klasa IIIE

Wychowawca:Bogusława Ćwiklicka
1. Brzostek Mateusz
2. Duda Piotr
3. Gajda Joanna
4. Grysiewicz Katarzyna
5. Kapica Sylwia
6. Komorek Artur
7. Kosmala Kinga
8. Krawczyk Anna
9. Kuderska Katarzyna
10. Łada Ewa
11. Łukasik Sylwia
12. Maksimiuk Katarzyna
13. Mirek Arkadiusz
14. Nawrocka Aleksandra
15. Olczak Magdalena
16. Pietrzyk Maciej
17. Próchnicki Kamil
18. Przybysz Dariusz
19. Smolarczyk Maciej
20. Spólnicka Barbara
21. Spólnicki Grzegorz
22. Szyprowska Katarzyna
23. Wieczorek Aleksandra
24. Wodzyńska Anita
25. Wozniak Izabela
26. Zaradkiewicz Rafał
27. Ziółkowska Bogumiła

Klasa IIIF

Wychowawca:Ewa Kołakowska
1. Andrasiak Agnieszka
2. Balcerzak Natalia
3. Bartłomiejczak Bartłomiej
4. Bieniasz Magdalena
5. Bigdowska Anna
6. Buka Magdalena
7. Chłanda Katarzyna
8. Chmielewska Agnieszka
9. Ćwik Aleksandra
10. Gębska Katarzyna
11. Gniado Małgorzata
12. Górska Agnieszka
13. Jędral Monika
14. Kacprzak Piotr
15. Kalisiewicz Patrycja
16. Krasuski Kamil
17. Leszek Aleksandra
18. Niewiadomska Maryla
19. Omyliński Janusz
20. Panczyk Patrycja
21. Podoska Agnieszka
22. Przychodzka Dagmara
23. Przywara Emilia
24. Siwiński Robert
25. Stanik Michał
26. Szczęsny Jakub
27. Tutaj Elwira
28. Wolińska Dominika

eng small sp small fr small
boczny kontkat boczny dojazd boczny rekrutacja

bip ell koalicja logo