Absolwenci 2003/2004

Klasa IVA

Wychowawca:
1. Cholewa Joanna
2. Cholewiński Bartosz
3. Dunin Borkowski Piotr
4. Dziąg Krzysztof
5. Fert Tomasz
6. Gmitrzak Magdalena
7. Kępień Michał
8. Kryska Anna
9. Krzyżanowska Justyna
10. Kurek Paweł
11. Kuźma Piotr
12. Marasek Łukasz
13. Niemyski Władysław
14. Nowicka Katarzyna
15. Piłat Paweł
16. Przybyło Michał
17. Rudziński Wojciech
18. Siemianowski Tomasz
19. Siwek Adrian
20. Stawierej Aleksander
21. Świeca Adam
22. Szepioła Łukasz
23. Tkaczyk Monika
24. Tulińska Elżbieta
25. Wieciech Marek
26. Wisniewski Tomasz
27. Zawisza Łukasz
28. Żytnikowski Artur

Klasa IVB

Wychowawca:
1. Banaszek Marcin
2. Bogucki Konrad
3. Bronisz Izabela
4. Gałązka Katarzyna
5. Ilarska Joanna
6. Janicka Joanna
7. Jasińska Agata
8. Klimkiewicz Monika
9. Kowalewska Katarzyna
10. Lutoborski Maciej
11. Malinowska Renata
12. Mikołajczak Anna
13. Ogonowski Łukasz
14. Perzyna Mariusz
15. Poniecka Beata
16. Prokop Łukasz
17. Regulski Tomasz
18. Skonecki Mariusz
19. Safteruk Zofia
20. Werner Adam
21. Wiszniewski Wojciech
22. Wójcik Justyna
23. Zadworny Andrzej
24. Zaniewska Agnieszka
25. Żaczek Klaudia

Klasa IVC

Wychowawca:
1. Basiak Anna
2. Dragońska Urszula
3. Duber Karina
4. Fiłonowicz Aleksandra
5. Gluza Martyna
6. Grzeszczak Arkadiusz
7. Jezierska Marta
8. Jużda Agnieszka
9. Kasprzyk Joanna
10. Kekusz Filip
11. Kukowska Ewelina
12. Kłoniecki Michał
13. Laudy Anna
14. Łacinik Natalia
15. Pielak Ewelina
16. Piórkowski Paweł
17. Poremska Agnieszka
18. Rozdeiczer Maria
19. Sachanowski Norbert
20. Skorek Katarzyna
21. Staszczyk Marta
22. Surdyk Aleksandra
23. Suski Konrad
24. Śniady Justyna
25. Wocial Łukasz

Klasa IVD

Wychowawca:
1. Czarnecka Marika
2. Dominiak Anna
3. Gołasa Katarzyna
4. Hojka Małgorzata
5. Hulak Magdalena
6. Jankiewicz Magdalena
7. Jarkowski Mikołaj
8. Kamiński Andrzej
9. Koening Małgorzata
10. Kowalewski Radosław
11. Krzemińska Agnieszka
12. Laskowski Artur
13. Mankiewicz Martyna
14. Mętrak Patryk
15. Orłowska Aleksandra
16. Podoski Michał
17. Prekurat Piotr
18. Prykiel Jarosław
19. Przybylska Beata
20. Słoniewska Ewa
21. Stankiewicz Marzena
22. Tomczyk Magdalena
23. Witek Beata
24. Wolski Mariusz
25. Ziniewicz Wojciech
26. Krasoń Ewelina
27. Soboń Małgorzata

Klasa IVE

Wychowawca: Małgorzata Jedlińska
1. Bereza Eliza
2. Chaber Natalia
3. Gołąb Weronika
4. Dębowska Weronika
5. Grądziel Aleksandra
6. Janson Tomasz
7. Jaworska Anna
8. Kowalczyk Monika
9. Łubieński Bartłomiej
10. Mojska Martyna
11. Nowogrodzka Anna
12. Oździńska Agata
13. Pabisiak Marta
14. Perlińska Anna
15. Prasek Andrzej
16. Przeworska Dominika
17. Puchta Anna
18. Rau Adriana
19. Rowiński Krzysztof
20. Sękiewicz Marek
21. Turczyński Bartłomiej
22. Wojakowska Marta
23. Wojtera Piotr
24. Zakrzewska Katarzyna

Klasa IVF

Wychowawca:
1. Basiak Karolina
2. Bereza Marta
3. Budkowska Aleksandra
4.Bugajczyk Aleksandra
5.Chacińska Joanna
6. Chełmińska Katarzyna
7. Ciesielski Rafał
8. Czachowski Marcin
9. Gąbka Maciej
10. Guzińska Aneta
11.Halota Wiktor
12. Idzikowski Rafał
13. Janiszewska Patrycja
14. Jesionek Konrad
15. Karolewski Konrad
16. Kolińska Małgorzata
17. Kozłowska Ewelina
18. Krzemińska Marta
19. Kwiecińska Katarzyna
20.Mrowińska Magdalena 
21.Lis Janusz
22. Pawłowicz Michał
23. Ruszkowska Dominika
24. Sakowicz Krzysztof
25. Szcześniak Barbara
26. Szmel Anna
27. Wiśniewska Anna
28. Wójt Agata
29. Wyszecka Katarzyna
30. Wyszogrodzki Rafał
31. Zembrzuska Magdalena

eng small sp small fr small
boczny kontkat boczny dojazd boczny rekrutacja

bip ell koalicja logo