Absolwenci 2002/2003

Klasa IVA

Wychowawca: Danuta Czechowicz
1. Andziak Konrad
2. Auguścik Monika
3. Bańbuła Agnieszka
4. Ciesielczyk Kamil
5. Furjan Piotr
6. Hudyma Marek
7. Janiszewska Katarzyna
8. Jasionowska Magdalena
9. Kacprowicz Tomasz
10. Kołaszewski Łukasz
11. Kołakowski Jerzy
12. Krupińska Aleksandra
13. Krzyżanowski Andrzej
14. Lis Michał
15. Lis Paweł
16. Lisiecki Janusz
17. Łukasiak Katarzyna
18. Łukowski Zbigniew
19. Maciejak Mariola
20. Marciniak Tomasz
21. Marcinkowski Michał
22. Matulka Aleksandra
23. Mikołajczak Krzysztof
24. Mostowski Grzegorz
25. Panasiuk Jolanta
26. Pągowska Magdalena
27. Siwek Karolina
28. Skalski Michał
29. Suchy Przemysław
30. Wełnicka Karolina
31. Zmorzyński Krzysztof

Klasa IVB

Wychowawca: Beata Pieńkowska - Bartczak
1. Arkuszewski Łukasz
2. Bernatek Paulina
3. Cieślak Kakolina
4. Czajka Kamila
5. Dąbrowska Monika
6. Domagała Sylwia
7. Grabowski Michał
8. Jabłoński Michał
9. Kowalewska Anna
10. Kuklewski Marcin
11. Kulisiewicz Arkadiusz
12. Kuźniarski Michał
13. Kwiek Jakub
14. Lewandowski Przemysław
15. Łapczyński Marcin
16. Martczak Magdalena
17. Mączewski Michał
18. Mętel Anna
19. Minc Rafał
20. Miziewicz Dominika
21. Pajer Zbigniew
22. Parzniewski Maciej
23. Podwysocki Krzysztof
24. Pol Grażyna
25. Sadowska Edyta
26. Siudajewska Monika
27. Skrzydlewska Joanna
28. Skierczyńska Emilia
29. Sobczak Agnieszka
30. Węglarczyk Katarzyna
31. Włodarczyk Piotr
32. Wojdalska Anna
33. Zając Grzegorz
34. Zaprawa Łukasz

Klasa IVC

Wychowawca: Marek Głowiński
1. Czmiel Paulina
2. Czopowicz Joanna
3. Dobrowolska Joanna
4. Galińska Anna
5. Gendek Agnieszka
6. Grzymała Marek
7. Hama Zuzanna
8. Jedlińska Marta
9. Kahan Magdalena
10. Karpowicz Justyna
11. Kieszek Aneta
12. Kłos Natalia
13. Karaś Anna
14. Krupińska Katarzyna
15. Makowski Rafał
16. Michałowski Mikołaj
17. Mielka Dorota
18. Młynarczyk Małgorzata
19. Molenda Magdalena
20. Morawska Aleksandra
21. Osmólska Katarzyna
22. Ostrihansky Marta
23. Pajórek Magdalena
24. Pawłowski Stanisław
25. Piwek Edyta
26. Rybkowska Martyna
27. Skowrońska Paulina
28. Sobolewska Alicja
29. Wróblewska Barbara
30. Gortatowski Cezary

Klasa IVD

Wychowawca: Elżbieta Matulka
1. Basiak Ewelina
2. Dołba Magdalena
3. Eleryk Paweł
4. Faliszewska Agnieszka
5. Gaczkowska Paulina
6. Gawron Małgorzata
7. Gwiazdowicz Sylwia
8. Kajder Wojciech
9. Karwowski Marcin
10. Kondarewicz Michał
11. Leja Antoni
12. Leśniewska Joanna
13. Libman Małgorzata
14. Łukomska Maja
15. Markowski Marcin
16. Milczarek Paweł
17. Młynarczyk Krzysztof
18. Mroczka Sylwia
19. Nowicka Małgorzata
20. Petryka Anna
21. Prędkiewicz Irmina
22. Puliński Patryk
23. Ryder Julia
24. Sadowski Artur
25. Tarczyńska Zofia
26. Tasakowski Sebastian
27. Wawrzeniuk Helena
28. Widawska Katarzyna
29. Wieczorek Piotr

Klasa IVE

Wychowawca: Elżbieta Terlecka - Pacut
1. Adamczyk Justyna
2. Boguszewski Piotr
3. Bohdanowicz Beata
4. Chmielewska Paulina
5. Durowska Maja
6. Gelo Alicja
7. Jasińska Katarzyna
8. Krasiewicz Marta
9. Księżyk Maria
10. Latarska Agnieszka
11. Madejczyk Tomasz
12. Markowicz Michał
13. Masłowski Michał
14. Mielnicki Paweł
15. Oborzyński Krzysztof
16. Ochmański Paweł
17. Pajórek Marta
18. Pawlak Agnieszka
19. Pergół Bartosz
20. Podlewski Michał
21. Polus Joanna
22. Siczek Eka
23. Sieradzan Batrłomiej
24. Sikorska Ewa
25. Skrzypczek Magdalena
26. Stępniak Katarzyna
27. Szeląg Michał
28. Woliński Łukasz
29. Wrzesińska Agata
30. Wypych Daniel
31. Zakrzewski Jan
32. Wróbel Marta

Klasa IVF

Wychowawca: Katarzyna Przywara
1. Bartosik Alina
2. Buła Maria
3. Cenkier Karolina
4. Dziołak Paulina
5. Gołaszewska Magdalena
6. Gosiewska Katarzyna
7. Grzankowski Piotr
8. Grzęda Izabela
9. Grzymkowska Magda
10. Hirze vel Jagielska Emilia
11. Jesionek Dominik
12. Klewenhagen Małgorzata
13. Kocon Magdalena
14. Kubisz Justyna
15. Kukla Karolina
16. Łukawska Magdalena
17. Majewska Monika
18. Manowiecki Mariusz
19. Mężynska Monika
20. Miąsko Karolina
21. Multan Kamil
22. Ngoc Ngo Khaun
23. Ostrowska Anna
24. Rojewski Maciej
25. Słodczyk Elżbieta
26. Szkoda Katarzyna
27. Wachnik Anna
28. Wichrowska Magdalena
29. Żaboklicka Marta
30. Maciejewski Tomasz

Klasa IIIG

Wychowawca: Marzena Majewska
1. Beta Edyta
2. Biniecki Grzegorz
3. Brzeziński Dariusz
4. Czapska Karolina
5. Gładysz Michał
6. Grygo Marlena
7. Horst Aneta
8. Jasiński Wojciech
9. Klocek Magdalena
10. Konopa Kinga
11. Matusik Marta
12. Matuszewska Małgorzata
13. Mazurkiewicz Marta
14. Nowacka Marzena
15. Olejarczyk Mariusz
16. Pawełoszek Katarzyna
17. Starostka Mariusz
18. Styczyński Maciej
19. Szydłowska Justyna
20. Wieczorek Piotr
21. Zalewska Marta
22. Zgiep Magdalena

eng small sp small fr small
boczny kontkat boczny dojazd boczny rekrutacja

bip ell koalicja logo