Absolwenci 2001/2002

Klasa IVA

Wychowawca: Jadwiga Piętaszewska
1. M. Borecki
2. J. Chmielewska
3. Ł. Dowgiałło
4. P. Kaczmarek
5. T. Krawczyński
6. J. Kretkiewicz
7. A. Krupowicz
8. K. Macko
9. Ł. Maliszewski
10. P. Matyjasiak
11. A. Michalak
12. M. Noworolnik
13. Z. Opara
14. K. Przybyło
15. J. Sikora
16. M. Słodczyk
17. T. Staszewski
18. J. Stefańska
19. Ł. Strzelecki
20. T. Świercz
21. A. Świrko
22. R. Włodarczyk
23. T. Zając
24. M. Zapała
25. Ł. Zawadzki
26. M. Gregorczyk

Klasa IVB

Wychowawca: Włodzimierz Wołoszczenko
1. K. Borowska
2. E. Bronikowska
3. E. Diomina
4. M. Dwórnik
5. D. Fajtysz
6. M. Grzesiuk
7. P. Jagiełło
8. A. Jaroń
9. M. Klukowski
10. K. Kopczyńska
11. P. Kornet
12. K. Kowalska
13. A. Latoszek
14. K. Lis
15. M. Perkowska
16. A. Poliński
17. E. Rachoń
18. A. Sandomierski
19. A. Sęk
20. M. Sikorski
21. M. Skórka
22. K. Sosin
23. Ł. Szopa
24. O. Szukałowicz
25. R. Trzaska
26. T. Wierzbicki

Klasa IVC

Wychowawca: Grażyna Róziewicz
1. P. Badowski
2. P. Bielecki
3. K. Chojnacka
4. A. Cywińska
5. K. Dąbrowska
6. M. Dobosz
7. D. Glińska
8. E. Jarząb
9. P. Kabaczuk
10. Ł. Kaczmarczyk
11. A. Karpińska
12. M. Kiełducki
13. P. Krasnodębski
14. W. Krasnodębski
15. A. Krawcewicz
16. D. Kubisiak
17. Le Hong Ngoc
18. A Markert
19. E. Piwowarczyk
20. K. Podgórska
21. J. Polit
22. M. Rogowiecka
23. J. Sekuła
24. K. Stasica
25. A. Szczypczyńska
26. A. Szydlik
27. K.Szydło
28. J. Szymaniak
29. M. Twarowska
30. M. Walichnowska
31. A. Wasiel
32. A. Wódz
33. J. Latusek

Klasa IVD

Wychowawca: Marek Głowiński
1. P. Adamczyk
2. M. Andziak
3. M. Banasiak
4. M. Bogucki
5. M. Brynda
6. D. Federowicz
7. M. Gajda
8. E. Gniadzik
9. K. Jabbar
10. P. Janiszewski
11. A. Jaworek
12. Ł. Jaworski
13. T. Karaś
14. M. Komar
15. P. Kućma
16. D. Kulej
17. M. LAmparska
18. A. Lejk
19. J. Matwiejuk
20. M. Mazur
21. E. Oleszczuk
22. J. Ościłowski
23. A. Symon
24. T. Świerkot
25. A. Trzaskała
26. J. Tul
27. J. Winczura
28. J. Wojtanowicz

Klasa IVE

Wychowawca: Renata Krecińska
1. A. Anckiewicz
2. A. Antoniuk
3. J. Banaś
4. A. Berlińska
5. A. Borucińska
6. K. Dorska
7. S. Gawryszczak
8. A. Gryboś
9. E. Janiak
10. M. Janiak
11. R. Jędrzejko
12. M. Kacprzak
13. R. Kaleta
14. M. Kornacka
15. M. Kowalczyk
16. M. Kurkus
17. A. Ligaszewska
18. P. Matuszewski
19. L. Michalak
20. J. Mielicka
21. A. Raczyńska
22. P. Rehan
23. M. Rejn
24. J. Sidor
25. D. Sitek
26. M. Sitek
27. D. Suska
28. M. Szkrabko
29. A. Wróblewska
30. M. Zalewski

eng small sp small fr small
boczny kontkat boczny dojazd boczny rekrutacja

bip ell koalicja logo