Absolwenci 2000/2001

Klasa IVA

Wychowawca: Dorota Strzałkowska i Alicja Grabowska
1. Andziak Michał
2. Barczyński Marcin
3. Boruciński Bartosz
4. Bryk Marta
5. Czerniakowski Piotr
6. Galas Małgorzata Paulina
7. Gągała Grzegorz
8. Gołofit Barbara
9. Kluczek ewa
10. Kłodzińska katarzyna
11. Koza Piotr
12. Kucharczuk Paweł
13. Krzos Marek
14. Krzyścin Marcin
15. Kulik Bartosz
16. Łyp Grzegorz
17. Makowski Paweł
18. Meliński Łukasz
19. Michalak Maciej
20. Mielecka Karolina
21. Pawłowski Andrzej
22. Rawicka Anna
23. Romanowski Marek
24. Rosłon Marzena
25. Szczerbiński Piotr
26. Szcześniak Monika
27. Wąsik Agnieszka
28. Węglarczyk Dominika
29. Wielgosz Beata
30. Zabłocka Karolina
31. Zygmuntowicz Lech

Klasa IVB

Wychowawca:
1. Aszyk Hubert
2. Bartnicka Małgorzata
3. Chojnacki Sebastian
4. Gago Katarzyna
5. Głowiński Krzysztof
6. Gołaszewski Maciej
7. Janasz Katarzyna
8. Juszczak Maria
9. Karczmarczyk Grzegorz
10. Komorniczak Małgorzata
11. Kowal Anna
12. Lazarowicz Maciej
13. Łakomski Grzegorz
14. Makles Jacek
15. Michowska Anna
16. Nawrocki Tomasz
17. Parys Katarzyna
18. Piotrowska Anna
19. Poradzka Anna
20. Reszka Marta
21. Rokicki Maciej
22. Stańczyk Piotr
23. Szeląg Dominik
24. Śpiewak Aleksander
25. Szuba Maciej
26. Wolska Emilia
27. Wołoszczenko Piotr
28. Wyrwa Bartosz

Klasa IVC

Wychowawca:
1. Antosik Aneta
2. Błażejowski Filip
3. Chojnacka Monika
4. Ciechomski Artur
5. Ćwikliński Bartłomiej
6. Fabirkiewicz Patrycja
7. Gąsiorowski Łukasz
8. Jesionek Joanna
9. Kownacka Katarzyna
10. Kozłowska Katarzyna
11. Krajewska Aleksandra
12. Mąka Paulina
13. Miszkiewicz Agata
14. Mroczkowski Łukasz
15. Munikiewicz Katarzyna
16. Olędzka Aleksandra
17. Pawlik Dorota
18. Płuska Michał
19. Radolińska Dagmara
20. Rękawek Kamil
21. Sosnowska Marta
22. Sójka Monika
23. Wieczorkowska Urszula
24. Woźniak Marzena

Klasa IVD

Wychowawca:
1. Bartocha Monika
2. Brendel Izabela
3. Dąbrowski Lech
4. Dobrowolska Benita
5. Fijor Justyna
6. Gałamaga Agnieszka
7. Górski Piotr
8. Kapusta Maciej
9. Kosiorek Anna
10. Kuklewska Anna
11. Lemańska Katarzyna
12. Lubańska Magdalena
13. Maj Robert
14. Majewska Justyna
15. Matysiak Sylwia
16. Milewska Violetta
17. Pajewska Małgorzata
18. Perz Karolina
19. Polkowski Michał
20. Rozińska Anna
21. Stasiak-Staszewska Ewa
22. Strzelecki Janusz
23. Szymańska Anna
24. Szymborska Magdalena
25. Średnicka Dominika
26. Tomaszewski Antoni
27. Toporek Dominika
28. Wawrzeniuk Anna
29. Wojtczak Wioleta
30. Wrzesień Kamil

Klasa IVE

Wychowawca:
1. Ancukiewicz Anna
2. Błaszczyk Małgorzata
3. Boczkowska Monika
4. Borowska Anna
5. Buczyńska Ewelina
6. Dziubińska Agata
7. Grygoriew Ewa
8. Jasieński Jakub
9. Jędrzejko Róża
10. Jóźwiak Katarzyna
11. Jurczyńska Marta
12. Karpa Katarzyna
13. Kosianek Paweł
14. Kozak Magdalena
15. Łukawska Aleksandra
16. Marczyńska Anita
17. Maur Luiza
18. Mikołajczyk Łukasz
19. Morawska Anna
20. Pham Van Huong
21. Raniszewska Agnieszka
22. Solarz Magdalena
23. Stykowski Paweł
24. Szydłowski Arkadiusz
25. Tucholska Katarzyna
26. Wawer Alicja
27. Wejtko Marcin
28. Wójcik Andrzej
29. Żak Janusz
30. Żelaska Katarzyna
31. Żołna Stefan
32. Żółcik Monika

eng small sp small fr small
boczny kontkat boczny dojazd boczny rekrutacja

bip ell koalicja logo