Absolwenci 1998/1999

Klasa IVA

Wychowawca: Danuta Czechowicz
1. Andziak Magdalena
2. Babski Kamil
3. Badyński Michał
4. Białecki Jarosław
5. Biernacki Sylwester
6. Budek Piotr
7. Dobrzańska Beata
8. Domanowski Przemysław
9. Gawron Paweł
10. Guzewicz Marcin
11. Doon Huong Dung
12. Jóźwik Łukasz
13. Kaczmarczyk Agnieszka
14. Kamienicka Katarzyna
15. Kazubski Grzegorz
16. Kedra Jarosław
17. Kosmala Izabella
18. Kotowski Michał
19. Krysiewicz Agnieszka
20. Kubiak Tomasz
21. Majewska Magdalena
22. Nyc Magdalena
23. Papiernik Marcin
24. Pawłowski Jacek
25. Pelc Piotr
26. Rogowski Adam
27. Sadowska Dorota
28. Sawicki Paweł
29. Siwiński Adam
30. Wacławek Mariusz
31. Wiechecki Piotr
32. Wilczyńska Joanna
33. Wołodźko Elwira
34. Wójcik Andrzej
35. Zalewski Bartłomiej
36. Żyta Piotr

Klasa IVB

Wychowawca: Swietłana Wawrzeniuk
1. Boguszewski Paweł
2. Brzostowski Arkadiusz
3. Durołek Anna
4. Filipiak Hubert
5. Gaczkowska Ewelina
6. Gawryszczak Michał
7. Gryboś Katarzyna
8. Imiołek Justyna
9. Jagiełło Andrzej
10. Jedliński Adam
11. Jóźwik Dorota
12. Karcz Aleksandra
13. Karolak Renata
14. Kierczyński Maciej
15. Kruppe Aleksandra
16. Łaboda Leszek
17. Maliszewska Iwona
18. Mędrecki Bartosz
19. Mihułka Agata
20. Oracka Diana
21. Ozimek Agnieszka
22. Pałtynowicz Jacek
23. Przygoda Sebastian
24. Raczyńska Katarzyna
25. Rutkowski Dominik
26. Skolasiński Łukasz
27. Sobiecka Justyna
28. Szepietkowski Dariusz
29. Szuba Adam
30. Szymaniak Tomasz
31. Świrko Krzysztof
32. Tomal Rafał
33. Trzaskała Andrzej
34. Tyl Izabella

Klasa IVC

Wychowawca: Beata Pieńkowska
1. Chłądzyńska Klaudia
2. Cupriak Aneta
3. Dominiak Anna
4. Fluder Michał
5. Guzek Marianna
6. Kańska Dorota
7. Karwat Anna
8. Kępiński Michał
9. Kieliszczyk Aleksandra
10. Końska Barbara
11. Kowalczyk Monika
12. Lipińska Monika
13. Łubińska Dorota
14. Łuszpińska Aneta
15. Markowska Anna
16. Mazur Ewa
17. Mazurek Monika
18. Nowosad Elena
19. Ogonowska Katarzyna
20. Okraska Elwira
21. Poniatowska Aleksandra
22. Praszczałek Rafał
23. Rafał Magdalena
24. Ratyńska Karolina
25. Rutkowska Magdalena
26. Rybiński Maciej
27. Sałamacha Paulina
28. Szczepańska Anna
29. Świerczyńska Aleksandra
30. Wąsiewicz Marcin
31. Wierciński Michał

Klasa IVD

Wychowawca: Małgorzata Jedlińska
1. Boczkowska Maja
2. Bokszczanin Kamila
3. Borecka Edyta
4. Bujan Monika
5. Dąbrowski Michał
6. Dąbrowski Paweł
7. Dobrzynska Marta
8. Domin Małgorzata
9. Dul Barbara
10. Filipowicz Konrad
11. Filisinska Monika
12. Gałecka Jzabela
13. Głowacz Jakub
14. Góras Joanna
15. Hauzner Paulina
16. Ilczuk Anna
17. Jankowska Agnieszka
18. Kociukiewicz Maciej
19. Krzemińska Joanna
20. Lipinska Anna
21. Lubańska Alicja
22. Łosiak Anna
23. Midro Katarzyna
24. Niksińska Emilia
25. Nowak Agnieszka
26. Peła Magdalena
27. Radziak Monika
28. Sterczewska Agnieszka
29. Szuszke Marcin
30. Wachol Michał
31. Walczak Tadeusz
32. Żywiecka Magdalena

Klasa IVE

Wychowawca: Janusz Waltz
1. Bałdyga Joanna
2. Bartkowska Marta
3. Bednarczyk Katarzyna
4. Biskupska Anna
5. Borowska Dominika
6. Dawidowski Maciej
7. Fudała Andrzej
8. Gniadzik Artur
9. Golańska Anna
10. Jankowski Rafał
11. Janson Karolina
12. Kaczorek Diana
13. Kaczyńska Anna
14. Karaś Paweł
15. Kordziałek Jerzy
16. Kosin Rafał
17. Kuryjańska Anna
18. Luboń Magdalena
19. Łączyński Rafał
20. Nosal Anna
21. Oleksiak Aleksandra
22. Przybylska Aneta
23. Rendecka Anna
24. Sekuła Katarzyna
25. Surdyk Beata
26. Suska Agnieszka
27. Świder Agnieszka
28. Szulim Katarzyna
29. Talacha Agnieszka
30. Tychońska Agnieszka
31. Wachaczyk Katarzyna
32. Wojciechowska Anna
33. Wróbel Zofia
34. Zabłocka Agata
35. Zając Małgorzata
36. Ziniewicz Jan

Klasa IVF

Wychowawca: Małgorzata Żórawska
1. Afek Luiza
2. Błaszczyk Piotr
3. Bogucka Iwona
4. Borkowska Agata
5. Dymara Katarzyna
6. Dytrych Agnieszka
7. Feliksiak Małgorzata
8. Grudzińska Urszula
9. Hildt Katarzyna
10. Jakubczak Maciej
11. Juchniewicz Marcin
12. Karolak Piotr
13. Kowalska Magdalena
14. Koza Krystyna
15. Kwiatkowski Jakub
16. Łukaszewicz Agnieszka
17. Milewska Magdalena
18. Morawińska Karina
19. Okulski Bartosz
20. Osińska Dorota
21. Piechal Jakub
22. Rawska Anna
23. Rzentarzewski Konrad
24. Sawicki Michał
25. Skowroński Grzegorz
26. Słowik Adam
27. Stańczyk Lidia
28. Stolarska Dominika
29. Strzelczyk Dominika
30. Zagrajek Joanna

eng small sp small fr small
boczny kontkat boczny dojazd boczny rekrutacja

bip ell koalicja logo