Absolwenci 1997/1998

Klasa IVA

Wychowawca:Włodzimierz Wołoszczenko
1. Baca Piotr
2. Barabasz Andrzej
3. Bąba Marcin
4. Bojanowski Radowsław
5. Brzuszkiewicz Magdalena
6. Chojna Katarzyna
7. Dalgiewicz Michał
8. Fedorko Bartłomiej
9. Fedorko Wojciech
10. Głowala Adam
11. Gniado Tomasz
12. Guzewicz Katarzyna
13. Kilian Piotr
14. Kobus Marcin
15. Konca Magdalena
16. Kozłowski Piotr
17. Kowalski Robert
18. Kuziora Mateusz
19. Latoszyński Krzysztof
20. Lewińska Ludomiła
21. Macko Magdalena
22. Pielasa Andrzej
23. Płoch Małgorzata
24. Senkowski Przemysław
25. Wacławek Piotr
26. Wojciechowski Michał
27. Wojcieski Mariusz

Klasa IVB

Wychowawca:Marek Głowiński
1. Adamus Łukasz
2. Buza Edyta
3. Chaberski Piotr
4. Chrząszcz Katarzyna
5. Figarska Barbara
6. Gosiewski Dominik
7. Homontowska Monika
8. Jakubczyk Monika
9. Koperski Konrad
10. Lachowiecki Robert
11. Łubnicka Małgorzata
12. Muszyński Tomasz
13. Nowakowski Michał
14. Olesińska Magdalena
15. Paczewski Dariusz
16. Piotrowska Jowita
17. Rączkowski Michał
18. Sosnowska Karolina
19. Staręga Magdalena
20. Supera Maria
21. Szczurowski Maciej
22. Winnicka Lidia

Klasa IVC

Wychowawca:Grażyna Róziewicz
1. Antczak Anna
2. Barska Magdalena
3. Batory Monika
4. Bożyk Joanna
5. Bugajska Magda
6. Chmurzyńska Magdalena
7. Chróstowska Agnieszka
8. Ciszewski Wawrzyniec
9. Dac Monika
10. Dawidowicz Tamara
11. Foeller Kinga
12. Kozakowska Katarzyna
13. Kunach Aleksander
14. Kwiatkowska Magdalena
15. Leszczyńska Maja
16. Lipińska Katarzyna
17. Matwijów Hanna
18. Mokrzycka Agnieszka
19. Molek Marta
20. Mróz Sylwia
21. Narzymska Beata
22. Ogowowska Gabriela
23. Pałko Katarzyna
24. Pater Joanna
25. Pilichowska Ewa
26. Rzeczkowska Olga
27. Seroczyński Piotr
28. Słotwiński Łukasz
29. Szlachcic Olga
30. Talipska Agnieszka
31. Woźniak Irmina
32. Wrzesień Anna
33. Wypych Jarosław
34. Zientecka Aleksandra
35. Zołotucho Krzysztof

Klasa IVD

Wychowawca:Elżbieta Matulka
1. Bujalska Edyta
2. Buka Michał
3. Ceglińska Aleksandra
4. Cynarski Marcin
5. Gajewska Iwona
6. Gładyga Katarzyna
7. Kasprzak Piotr
8. Kostarska Kamila
9. Krakowski Grzegorz
10. Krawczyk Mariusz
11. Lenarczyk Jadwiga
12. Lipska Karolina
13. Maliszewska Iwona
14. Nowak Agnieszka
15. Paśnicka Magdalena
16. Pędzich Ewa
17. Piotrowska Paulina
18. Piwowarski Marcin
19. Szczęsna Magdalena
20. Szczęsny Paweł
21. Szeląg Beata
22. Trzaskowski Bartosz
23. Wojewódzka Agnieszka
24. Zegadło Maciej
25. Zieliński Stanisław

Klasa IVE

Wychowawca:Jadwiga Piętaszewska
1. Bartkiewicz Natalia
2. Biedrzycki Mariusz
3. Bochenek Aleksandra
4. Boczkowska Magdalena
5. Dabilis Norbert
6. Dimitruk Katarzyna
7. Draniak Marian
8. Dylińska Maria
9. Filipiak Ewa
10. Gańko Magdalena
11. Guzek Adam
12. Iwińska Katarzyna
13. Kaliska Katarzyna
14. Kaliściak Magdalena
15. Kiczuk Dorota
16. Komorowska Monika
17. Kustosz Edyta 
18. Lewandowska Agnieszka
19. Łosiewicz Aneta
20. Makowska Magdalena
21. Niewiadomska Patrycja
22. Nowak Marta
23. Olkowski Akradiusz
24. Pieńkosz Magdalena
25. Pośnik Magdalena
26. Przybylska Agnieszka
27. Rajkowski Jacek
28. Schmidt Karolina
29. Seliga Agnieszka
30. Serkowska Danuta
31. Szewczak Agata
32. Szlęzak Michał
33. Śmierzyńska Anita
34. Tadzik Magdalena
35. Wróbel Anna

eng small sp small fr small
boczny kontkat boczny dojazd boczny rekrutacja

bip ell koalicja logo