Absolwenci 1996/1997

Klasa IVA

Wychowawca: Jerzy Bracisiewicz
1. Balewska Małgorzata
2. Buczyński Przemysław
3. Bugała Barbara
4. Celiński Michał
5. Dec Piotr
6. Długaszek Jacek
7. Dudkiewicz Daniel
8. Głasek Marcin
9. Grądziel Marcin
10. Jabłoński Marek
11. Jakuczun Wit
12. Jarczewski Paweł
13. Karamańska Magda
14. Karpiński Radosław
15. Knap Rafał
16. Kowalewska Katarzyna
17. Kwaśniewski Łukasz
18. Kwiatkowski Tomasz
19. Lubański Michał
20. Ławniczak Michał
21. Magiera Anna
22. Materska Ewa
23. Pilczuk Jakub
24. Podsiadłowski Paweł
25. Polańczyk Jacek
26. Połzun Michał
27. Prus Marcin
28. Przybylska Iza
29. Rajnisz Aleksandra
30. Słoniowski Tomasz
31. Socha Radosław
32. Stański Marcin
33. Torka Magdalena
34. Zawadka Michał
35. Zawadzki Maciej

Klasa IVB

Wychowawca: Janina Kossowska
1. Bil Dorota
2. Czarkowski Maciej
3. Dargiewicz Wioletta
4. Darowski Krzysztof
5. Doktorska Agnieszka
6. Duranc Ktarzyna
7. Dziopa Małgorzata
8. Dziubek Patrycja
9. Gałązka Małgorzata
10. Grudzień Bożena
11. Hryniewicka Marta
12. Kądzielawa Joanna
13. Kobyliński Michał
14. Kośmińska Małgorzata
15. Kuźnicka Dorota
16. Marzec Karolina
17. Matysiak Kinga
18. Mikulik Małgorzata
19. Pielak Beata
20. Plasota Marcin
21. Radzki Łukasz
22. Sierakowska Zuzanna
23. Snarska Magdalena
24. Stawski Robert
25. Szczepek Hanna
26. Tomaszewska Iwona
27. Tuszyńska Daria
28. Wiłkojć Piotr
29. Wysocka Klaudia

Klasa IVC

Wychowawca: Renata Krecińska-Marzec
1. Alekasandrowska Kinga
2. Cieślawska Jadwiga
3. Czajkowska Marta
4. Dziedzianowicz Kamila
5. Glazer Katarzyna
6. Jabłkowska Marta
7. Jagiełło Patrycja
8. Karboniak Jacek
9. Karpiński Piotr
10. Kawka Katarzyna
11. Leończuk Justyna
12. Leszczyńska Elżbieta
13. Lewicha Joanna
14. Lisowska Joanna
15. Maciejewski Piotr
16. Maczkanowa Patrycja
17. Mamontowicz Izabella
18. Nowakowska Anna
19. Obojska Joanna
20. Ofiara Ewelina
21. Opara Dorota
22. Orbach Iwona
23. Orzechowska Małgorzata
24. Passini Paweł
25. Pruchnicka Katarzyna
26. Stojek Magdalena
27. Strykowska Aleksandra
28. Wieczorek Magdalena
29. Wójciak Katarzyna
30. Zwierzchlewska Marta
31. Żukrowska Weronika

Klasa IVD

Wychowawca: Eugenia Denis-Kania, s. Wiesława Tomaszewska
1. Bartosik Maria
2. Beczkowicz Michał
3. Biernacka Aldona
4. Brodacki Michał
5. Budny Marta
6. Chrościcka Patrycja
7. Dusza Agnieszka
8. Gałązka Joanna
9. Imiołek Agnieszka
10. Jadczak Paulina
11. Janowska Justyna
12. Janusz Daniel
13. Kacprzak Ewa
14. Kałwak Karolina
15. Kandydo Kamila
16. Kasprzak Olga
17. Korzeniowska Maja
18. Krakowiak Anna
19. Kwiatkowska Małgorzata
20. Miękin Monika
21. Michniewicz Michał
22. Mroczkowska Anna
23. Multańska Magdalena
24. Pariaszewska Marta
25. Pernak Elżbieta
26. Porada Radosław
27. Rybicka Edyta
28. Szamota Elżbieta
29. Świderska Ewa
30. Wroński Zbigniew

Klasa IVE

Wychowawca: Ryszard Czaplicki
1. Banasiewicz Karina
2. Bogdańska Sylwia
3. Dziubińska Małgorzata
4. Flak Joanna
5. Garbala Joanna
6. Grabowski Michał
7. Hlebko Iwona
8. Janek Michał
9. Kaleniecka Monika
10. Kasprzyk Marta
11. Kowalski Dominik
12. Lorentowicz Marcin
13. Ludwicki Tomasz
14. Matysiak Adriana
15. Miszkurka Monika
16. Mordyński Krzysztof
17. Mucha Łukasz
18. Norwa Karolina
19. Pajda Izabela
20. Plińska Elżbieta
21. Przybylska Wioletta
22. Seldak Michał
23. Świerczyński Mirosław
24. Wróbel Wojciech
25. Zieliński Marcin
26. Zimnicka Marzena

eng small sp small fr small
boczny kontkat boczny dojazd boczny rekrutacja

bip ell koalicja logo