Absolwenci 1995/1996

Klasa IVA

Wychowawca: Piotr Górski
1. Bojakowski Jakub
2. Dorociński Michał
3. Fedorko Łukasz
4. Filipczak Piotr
5. Giemza Marta
6. Hordejuk Mateusz
7. Jakubczyk Michał
8. Kaczmarzyk Artur
9. Kazubek Leszek
10. Koch Kamil
11. Koch Michał
12. Konopka Artur
13. Kucel Aleksander
14. Łozowski Michał
15. Michalska Monika
16. Orłowski Dominik
17. Ossowski Leszek
18. Pawłowska Monika
19. Przybylski Rajmund
20. Ratyński Paweł
21. Rowiński Tomasz
22. Rozdejczer Maciej
23. Rubaszkiewicz Anna
24. Rudolf Tomasz
25. Sieczkowski Wojciech
26. Szymańczyk Katarzyna
27. Szymczyk Piotr
28. Tymendorf Paweł
29. Wągiel Marcin
30. Le Van Phu

Klasa IVB

Wychowawca: B. Pawłowska
1. Adamczyk Małgorzata
2. Bis Monika
3. Ciążyńska Anna
4. Dąbrowska Joanna
5. Federowicz Bartosz
6. Górska Ewa
7. Janczewska Patrycja
8. Kołakowski Łukasz
9. Kolczyński Łukasz
10. Kulińska Agata
11. Kunikowski Michał
12. Lenk Michał
13. Lipert Monika
14. Makowski Grzegorz
15. Maśla Magdalena
16. Michalczyk Magdalena
17. Niewiadomska Marta
18. Pawłowski Józef
19. Rosińska Anna
20. Sądel Marta
21. Skrzypek Agnieszka
22. Sławek Urszula
23. Sobotka Emil
24. Sulich Olga
25. Świerczewska Marta
26. Szajkowski Artur
27. Szczotkowska Aleksandra
28. Szalecka Anna
29. Winterom Małgorzata
30. Witkowska Katarzyna

Klasa IVC

Wychowawca: W. Buratyński
1. Czyżniakowska Katarzyna
2. Grzybowska Ewa
3. Koślarz Marta
4. Krzemińska Anna
5. Legutowska Grażyna
6. Łyszkowski Bernard
7. Mrazek Anna
8. Obrok Anna
9. Ratkowska Magdalena
10. Skrzydelski Maciej
11. Sobczyk Sylwia
12. Storożyńska Magdalena
13. Stuczyński Michał
14. Tarka Aleksandra
15. Wróbel Aneta
16. Zielińska Marzena
17. Zygmuntowicz Tomasz

Klasa IVD

Wychowawca: Jerzy Pomorski
1. Baran Michał
2. Berestowski Michał
3. Błońska Katarzyna
4. Brzuskiewicz Elżbieta
5. Budzińska Marzena
6. Chmielewski ‘Michał
7. Dmitruk Małgorzata
8. Górecka Agnieszka
9. Grala Agnieszka
10. Gugała Agnieszka
11. Heropolitańska Joanna
12. Juchełko Renata
13. Kalińska Aneta
14. Kłosowska Joanna
15. Kuciel Mariusz
16. Makuch Renata
17. Maliszewska Katarzyna
18. Matulka Agnieszka
19. Markert Wojciech
20. Napieraj Katarzyna
21. Piecka Justyna
22. Piotrowska Karolina
23. Sobczyński Artur
24. Syller Przemysław
25. Szymczak Małgorzata
26. Szymczak Marta
27. Ślusarska Agnieszka
28. Tomaszewski Marek
29. Tutaj Anna

Klasa IVE

Wychowawca: Anna Kosmala
1. Grudzień Krzysztof
2. Gryka Aleksandra
3. Jackiewicz Monika
4. Kluczek Dorota
5. Kiełczewski Grzegorz
6. Krajewski Andrzej
7. Młyński Radosław
8. Obłąkowska Monika
9. Pakulska Joanna
10. Pańczyk Marek
11. Płużyczka Aneta
12. Regulska Aleksandra
13. Skomorowski Dariusz
14. Stankiewicz Sylwia
15. Studniarek Hubert
16. Szulczyk Maciej
17. Topczewska Anna
18. Tymecki Łukasz
19. Ułamek Rafał
20. Wendel Ewa
21. Wernicka Monika
22. Zawadzki Rafał
23. Zielińska Magdalena
24. Zreda Marcin
25. Żak Jarosław
26. Żbikowski Jakub

Klasa IVF

Wychowawca: Bogusława Ćwiklicka
1. Augustynowicz Tomasz
2. Bogucka Joanna
3. Chałupczak Magdalena
4. Dudek Paweł
5. Dziewińska Elżbieta
6. Gasiński Marcin
7. Guzowska Magdalena
8. Idzikowski Łukasz
9. Iwanek Justyna
10. Kępka Arkadiusz
11. Kłobukowski Paweł
12. Konecka Aneta
13. Lipert Tomasz
14. Majewska Anna Monika
15. Marcinkowski Krzysztof
16. Mrukiewicz Aneta
17. Nalewajko Jarosław
18. Nawrocka Karolina
19. Nockiewicz Agnieszka
20. Nowak Justyna
21. Osial Monika
22. Panasiuk Marcin
23. Raczyńska Anna
24. Sęk Tomasz
25. Słodkowska Maria
26. Stanczak Cezary
27. Stramko Sylwia
28. Strug Paweł
29. Teter Agnieszka
30. Troszkiewicz Aleksandra
31. Żurawska Sylwia

Klasa IVG

Wychowawca: Barbara Czapla
1. Aleksandrowicz Mariusz
2. Barczewska Julita
3. Ciągadlak Joanna
4. Cieślak Sylwia
5. Czyż Marcin
6. Dąbrowska Małgorzata
7. Dobrosz Beata
8. Dutkowska Magdalena
9. Gut Marzena
10. Janiszewska Anna
11. Kapusta Paweł
12. Kępka Arkadiusz
13. Kleszczewska Sylwia
14. Krajewska Renata
15. Krugler Andrzej
16. Lechańska Bernadeta
17. Lewicka Dorota
18. Opałka Agnieszka
19. Pietrowska Aleksandra
20. Poskoczym Maciej
21. Stachowska Joanna
22. Staniewicz Anna
23. Stroińska Agata
24. Szperling Michał
25. Wronowska Anita
26. Ziółkowska Magdalena
27. Ziółkowski Michał

eng small sp small fr small
boczny kontkat boczny dojazd boczny rekrutacja

bip ell koalicja logo