Absolwenci 1994/1995

Klasa IVA

Wychowawca: Dorota Strzałkowska
1. Bar Artur
2. Całka Rafał
3. Dyda Marta
4. Gonciarz Jacek
5. Górska Anna
6. Grzankowski Paweł
7. Jarmoliński Jakub
8. Jerszow Maria
9. Jung Monika
10. Kacprzak Mariusz
11. Kazuń Katarzyna
12. Klementewicz Daniel
13. Kubiak Michał
14. Lament Sylwester
15. Laskowska Monika
16. Ługowska Renata
17. Małachowski Marcin
18. Mikołajewska Magdalena
19. Multan Grzegorz
20. Opłocka Alicja
21. Ptak Dorota
22. Sadowska Violetta
23. Skotnicka Violetta
24. Skotnicki Maksymilian
25. Strupiechowski Filip
26. Śliwak Ewa
27. Wardrzejewski Rafał
28. Wiśniewski Dariusz.
29. Wojciechowski Tomasz
30. Zawadzki Krzysztof
31. Zwierzchoń Marek
32. Jędrzejewski Rafał

Klasa IVB

Wychowawca: Dorota Makowska
1. Bubiak Iwona
2. Buza Joanna
3. Czosnykowska Agnieszka
4. Dąbrowska Aldona
5. Dziewulska Agnieszka
6. Głogowska Katarzyna
7. Janowski Marek
8. Jarosz Agnieszka
9. Jasińska Katarzyna
10. Jędra Artur
11. Kalinowska Anna
12. Karnicka Edyta
13. Kmieć Paulina
14. Luterek Marzena
15. Łomża Katarzyna
16. Matusiak Monika
17. Mielcarz Katarzyna
18. Nagłowska Małgorzata
19. Orzana Łukasz
20. Paź Dorota
21. Perka Agnieszka
22. Prykiel Iwona
23. Sikorski Aleksander
24. Stolarczyk Iwona
25. Szek Monika
26. Szymańska Paulina
27. Tokaj Julita
28. Węglarz Agnieszka
29. Więcławska Magdalena
30. Wojalska Katarzyna
31. Wolska Anna
32. Wapińska Agnieszka
33. Wójcik Agnieszka

Klasa IVC

Wychowawca: Jerzy Bracisiewicz
1. Cegłowski Przemysław
2. Conder Agata
3. Fijałkowska Aleksandra
4. Gałecka Anna
5. Goździk Justyna
6. Grąziewicz Maria
7. Horodniczy Marek
8. Iwanicka Małgorzata
9. Jankowiak Ewa
10. Janowczyk Piotr
11. Janowski Mariusz
12. Jawor Anna
13. Kaczmarek Michał
14. Kakietek Jakub
15. Kośla Agnieszka
16. Krzak Bożena
17. Kuk Agnieszka
18. Kuligowska Tatiana
19. Lesiński Piotr
20. Maciejewska Beata
21. Majewska Anna
22. Malanowicz Iwona
23. Maleky Maria
24. Matyjasiak Magdalena
25. Nowakowski Daniel
26. Odrzywołek Agnieszka
27. Powązka Jacek
28. Słowakiewicz Łukasz
29. Szumański Krzysztof
30. Trześniewski Adam
31. Tyksińska Agnieszka
32. Wiśnik Aldona
33. Wojdat Aneta
34. Wyrzykowska Beata
35. Zarzycka Katarzyna
36. Zawisza Aleksandra

Klasa IVD

Wychowawca: Swietłana Wawrzeniuk
1. Basiak Agnieszka
2. Bastrzyk Edyta
3. Bogdański Remigiusz
4. Boczkowska Agnieszka
5. Budzik Jakub
6. Chudek Joanna
7. Doliasz Joanna
8. Grzelczak Agnieszka
9. Jaszczak Aleksandra
10. Kamińska Ewa
11. Kapura Bartłomiej
12. Kujawska Agnieszka
13. Łukaszewicz Wojciech
14. Maj Marta
15. Majewski Rafał
16. Mikołajczyk Marcin
17. Mirecha Joanna
18. Olczak Joanna
19. Ratyński Tomasz
20. Regulska Marlena
21. Rogala Agnieszka
22. Rogulska Anna
23. Rossie Ewa
24. Sakowska Magdalena
25. Sitek Monika
26. Stechowiak Radosław
27. Sternicka Katarzyna
28. Streszek Olga
29. Strzelecka Anna
30. Trzeczyk Małgorzata
31. Tutaj Agnieszka
32. Wiśniewka Agnieszka
33. Wołoszczuk Artur
34. Woźniak Anna
35. Wójcikiewicz Beata

Klasa IVE

Wychowawca: Alicja Olbrych
1. Ciamulska Agata
2. Ciułek Agnieszka
3. Gajda Anna
4. Giergielewicz Piotr
5. Górska Iwona
6. Kozłowska Beata
7. Łaszczyk Marcin
8. Michalczyk Andrzej
9. Miros Maciej
10. Nowak Agnieszka
11. Osińska Katarzyna
12. Podolak Marcin
13. Polańczyk Marcin
14. Siczyński Tomasz
15. Sikorska Anna
16. Skarbek Danuta
17. Skolimowska Monika
18. Sroka Maciej
19. Szkutnik Tomasz
20. Szpak Agata
21. Wodzyński Jarosław
22. Zateplińska Agnieszka
23. Zatorska Agata
24. Złotowska Justyna

Klasa IVF

Wychowawca: Janusz Waltz
1. Andruk Iwona
2. Bakal Beata
3. Bąba Grzegorz
4. Borysiuk Rafał
5. Burda Dariusz
6. Celińska Monika
7. Czuba Aleksandra
8. Dobraczyński Olga
9. Gonciarz Magdalena
10. Górska Dorota
11. Kirkiewicz Rafał
12. Kolasiński Jakub
13. Krawiec Jarosław
14. Kubiak Katarzyna
15. Kujawska Edyta
16. Machalska Dorota
17. Muras Małgorzata
18. Nienałtowski Marek
19. Nienałtowska Magda
19. Nosowicz Anna
20. Pajorek Katarzyna
21. Papiernik Beata
22. Pliszek Magdalena
23. Piotrowski Michał
24. Pytko Mateusz
25. Rogulska Aleksandra
26. Siewiera Aneta
27. Stasiul Mariola
28. Trendak Paulina
29. Włodarczyk Marzena
30. Ziólkowska Magda
31. Żelechowski Marcin
32. Żukowska Marta
33. Kaczmarczyk Joanna

eng small sp small fr small
boczny kontkat boczny dojazd boczny rekrutacja

bip ell koalicja logo