Absolwenci 1992/1993

Klasa IVA

Wychowawca:J. Kossowska
1. B. Antoniak
2. E. Bilka
3. M. Bukowski
4. A.Cebo
5. B. Foks
6. I. Fołtyn
7. K. Gałązka
8. K. Gąsiorek
9. B. Kamińska
10. J. Kamińska
11. M. Kamiński
12. J. Komorowska
13. P. Kosiński
14. B. Kukla
15. K. Lenart
16. A. Lichocka
17. P. Kapacz
18. M. Makay
19. R. Markert
20. K. Olechowski
21. K. Orlik
22. M. Płoszajski
23. P. Podolak
24. S. Radzymiński
25. M. Skotnicki
26. P. Słowiński
27. M. Srzednicka
28. P. Staniewicz
29. G. Stasica
30. D. Stępień
31. K. Stępień
32. M. Wójnacki
33. M. Zajfert
34. G. Zwoliński

Klasa IVB

Wychowawca:M. Kurkus
1. E. Aleksandrowicz
2. P. Bernat
3. W. Dobrowolska
4. A. Dudek
5. K. Dynakowska
6. D. Gołębiewska
7. M. Górecka
8. K. Gryzik
9. K. Grzybek
10. T. Kiełczewski
11. R. Konecka
12. M. Koprowska
13. A. Kowalczyk
14. P. Koźbiał
15. G. Luśkiewicz
16. A. Mieczkowski
17. M. Obrębalska
18. A. Obrok
19. A. Olszak
20. A. Pieńkowska
21. J. Romanowska
22. P. Strupiechowski
23. A. Walkowska
24. M. Witkowski
25. I. Wyszołmirska
26. M. Koc

Klasa IVC

Wychowawca: Jerzy Bracisiewicz
1. Bielawski Michał
2. Bylka Magdalena
3. Cieślak Monika
4. Cichocka U.
5. Czarnecka Monika
6. Dzik Agnieszka
7. Dutka Marcin
8. Fűrst Katarzyna
9. Gołębiowski Rafał
10. Kaczorkiewicz Piotr
11. Kuc M.
12. Kulicka Małgorzata
13. Kuźniak Anna
14. Łamucha Żaneta
15. Maciejko Anna
16. Maj Małgorzata
17. Małecka Katarzyna
18. Mendygrał Aleksandra
19. Opałka Beata
20. Pszoniak Aleksander
21. Rembiszewska Dorota
22. Rudzik Agnieszka
23. Sepeta Robert
24. Tolak Marlena
25. Wojciechowski Michał
26. Wolańska A.
27. Zaborski Piotr
28. Zakrzewski Piotr
29. Zaręba Edyta
30. Zreda Paweł

Klasa IVD

Wychowawca:E. Matulka
1. K. Bojadzijewa
2. A. Brzemińska
3. R. Chądzyński
4. P. Czernicki
5. M. Dobrowolska
6. A. Dobrzelewska
7. M. Gąsiorek
8. E. Gładysz
9. L. Godlewski
10. B. Kozłowska
11. A. Łuczycki
12. W. Jakuczun
13. E. Leszczyńska
14. J. Malinowska
15. A. Pachulska
16. P. Ptaszyński
17. M. Pyrcioch
18. P. Radzio
19. M. Rajtar
20. M. Ratyński
21. A. Sieińska
22. I. Wardziak
23. M. Wawrzonowski
24. A. Woźniak
25. K. Zawadka

Klasa IVE

Wychowawca:E. Denis – Kania
1. A. Banaszkiewicz
2. A. Billing
3. M. Borkowska
4. A. Burakowski
5. E. Ceglińska
6. A. Dziurdzia
7. E. Grączewska
8. A. Insińska
9. T. Jankowski
10. A. Kaczmarczyk
11. G. Kalbarczyk
12. I. Kaszuba
13. A. Kiljańczyk
14. I. Kimic
15. I. Kośka
16. N. Krajewska
17. D. Królikowska
18. K. Kruszewska
19. W. Marczak
20. P. Miński
21. A. Mirecka
22. A. Mordzelewska
23. A. Podemska
24. M. Rusek
25. E. Jenkowska
26. D. Shaded
27. D. Staszkiewicz
28. M. Swifirczyk
29. J. Śluzek
30. K. Wieczorek
31. A. Zabłocka
32. J. Ziółkowski

eng small sp small fr small
boczny kontkat boczny dojazd boczny rekrutacja

bip ell koalicja logo