Absolwenci 1991/1992

Klasa IVA

Wychowawca: Jerzy Bracisiewicz
1. Bem-Sojka Mikołaj
2. Bęza Tomasz
3. Brzeziński Grzegorz
4. Dębski Sławomir
5. Frączkowska Joanna
6. Geszprych Magdalena
7. Karbownik Marcin
8. Karwowska Anna
9. Kiźlik Edyta
10. Kleczko Alicja
11. Klimek Monika
12. Kostera Robert
13. Koślacz Jan
14. Kunica Mikołaj
15. Kwaśniewski Tomasz
16. Kwikliński Michał
17. Leśniewicz Tomasz
18. Liberacki Marcin
19. Pieńkowski Adam
20. Plutecki Wojciech
21. Puławska Aleksandra
22. Puszkarska Joanna
23. Skibiński Paweł
24. Surmacz Agnieszka
25. Żakowicz Karol

Klasa IVB

Wychowawca: Janusz Waltz
1. Białkowski Artur
2. Biernacki Artur
3. Chełkowska Anna
4. Dziułka Marcin
5. Dziurdzia Radosław
6. Głuszek Andrzej
7. Horubała Magdalena
8. Jakubiak Kamila
9. Kasprowicz Sławomir
10. Leńska Agnieszka
11. Matwijów Piotr
12. Miazga Marcin
13. Misiarz Michał
14. Multan Dorota
15. Nosal Karatrzyna
16. Osuch Daniel
17. Perz Agnieszka
18. Pierściński Mirosław
19. Pytkowski Tomasz
20. Raczkowski Andrzej
21. Romaniuk Magdalena
22. Rybarczyk Dorota
23. Siecińska Monika
24. Skrzyński Jarosław
25. Sosnowska Agnieszka
26. Szumański Andrzej
27. Wasilewski Michał
28. Ziegler Marek
29. Zubik Anna

Klasa IVC

Wychowawca: Wiktor Buratyński/Katarzyna Rebeta-Cedro
1. Ajdukiewicz Barbara
2. Boćkowska Aleksandra
3. Brzostowska Monika
4. Chojna Urszula
5. Ciesielska Małgorzata
6. Głuszyńska vel Głuszczyk Anna
7. Hryciuk Joanna
8. Kaczmarska Ewa
9. Kamińska Monika
10. Kryszkiewicz Izabela
11. Lewczuk Artur
12. Machul Anna
13. Małecka Małgorzata
14. Miastowska Renata
15. Michalczyk Klaudia
16. Morawska Joanna
17. Możdżyńska Barbara
18. Orłowski Piotr
19. Pieniak Katarzyna
20. Radomska Anna
21. Rosa Iwona
22. Rymar Helena
23. Skrzydelski Piotr
24. Strzelecka Marta
25. Szałaj Renata
26. Sztabowska Agnieszka
27. Szuba Tomasz
28. Szul Marcin
29. Szymańczyk Agnieszka
30. Tomassi Barbara
31. Wądołowski Artur
32. Wadowska Monika
33. Wita Joanna

Klasa IVD

Wychowawca: U.Lisowiec
1. Białek Monika
2. Broda Marcin
3. Doboszyńska Justyna
4. Frączkowska Iwona
5. Gawrych Anna
6. Guzowska Zorika
7. Jankowska Justyna
8. Karasińska Monika
9. Knap Magdalena
10. Krajewski Marcin
11. Kryńska Alicja
12. Krzyżowska Małgorzata
13. Lisicka Beata
14. Lisiewicz Maciej
15. Machowski Tadeusz
16. Maksym Agata
17. Netczuk Tomasz
18. Olbrych Justyna
19. Osinowska Małgorzata
20. Owczarek Beata
21. Pęczyńska Katarzyna
22. Pietrzyk Anna
23. Ratuszniak Artur
24. Riwerska Ewa
25. Rostek Michał
26. Sejdak Adam
27. Sobstel Alicja
28. Spodar Krystyna
29. Styśko Anna
30. Syller Kamil
31. Turek Iwona
32. Wykrota Joanna
33. Zachariasiewicz Izabela
34. Zawadzki Andrzej

Klasa IVE

Wychowawca: E.Niewiadomska
1. Adamiak Anna
2. Bartosińska Anna
3. Domasiewicz Małgorzata
4. Goździk Grażyna
5. Gudaszewska Dorota
6. Jankowska Agnieszka
7. Kawiński Tadeusz
8. Kostecka Ewa
9. Liwińska Aneta
10. Łonisk Sławomir
11. Maliszewska Magdalena
12. Matwiejczuk Maja
13. Michońska Monika
14. Morawska Ilona
15. Olszewska Aneta
16. Omiotek Magdalena
17. Pawlikowska Małgorzata
18. Pochylska Urszula
19. Sawicki Michał
20. Sętkowska Małgorzata
21. Sioćko Dominik
22. Skowroński Artur
23. Stablewska Barbara
24. Szląskiewicz Katarzyna
25. Walkowicz Piotr
26. Zatorska Agnieszka
27. Seweryn Maurycy

eng small sp small fr small
boczny kontkat boczny dojazd boczny rekrutacja

bip ell koalicja logo