Absolwenci 1990/1991

Klasa IVA

Wychowawca: B. Pawłowska
1. Arabas Piotr
2. Bojakowski Krzysztof
3. Borasińska Agnieszka
4. Borowski Marcin
5. Cichocka Anita
6. Czerwiec Maciej
7. Frańczak Marek
8. Fürst Małgorzata
9. Grochala Wojciech
10. Kacprzyk Marzenna
11. Kawecki Arkadiusz
12. Krzyt Eryk
13. Konopka Agnieszka
14. Krajewski Marcin
15. Krzysztosiak Elżbieta
16. Kuligowski Jacek
17. Kurach Katarzyna
18. Łukaszewicz Anna
19. Kurzach Miłosz
20. Masalska Aleksandra
21. Masiak Joanna
22. Mikiciuk Piotr
23. Milczarek Patrycja
24. Milewska Iwona
25. Milewski Marcin
26. Mroczkowski Jarosław
27. Rydzewska Katarzyna
28. Solecki Rafał
29. Szczerbińska Joanna
30. Tomala Wojciech
31. Wicher Michał
32. Krawczyk Artur

Klasa IVB

Wychowawca: Ewa Kułagowska
1. Barszczak Dorota
2. Czachorowski Sławomir
3. Czechowska Joanna
4. Dębska Iwona
5. Gawryś Sylwia
6. Gilniewska Katarzyna
7. Gancerz Robert
8. Grzegrzółka Renata
9. Jaźwińska Dorota
10. Kapisz Elżbieta
11. Koch Dorota
12. Kościńska Monika
13. Kożucharow Iwona
14. Kułakowska Małgorzata
15. Kuran Magdalena
16. Lewandowski Artur
17. Lipiński Ireneusz
18. Malinowska Katarzyna
19. Miłosz Joanna
20. Mokrzycka Agnieszka
21. Pierzchała Anna
22. Rostkowski Marcin
23. Siedlecka Joanna
24. Sokołowska Magdalena
25. Suwała Seweryn
26. Torzewska Małgorzata
27. Widz Sylwia
28. Wieczorek Justyna
29. Więtczak Anna
30. Włodarczyk Joanna
31. Wygonowska Małgorzata
32. Zagórska Elżbieta

Klasa IVC

Wychowawca: Swietłana Wawrzeniuk
1. Bartos Magdalena
2. Błażejczyk Anna
3. Chęcińska Katarzyna
4. Chojecka Agnieszka
5. Czubek Monika
6. Deptuła Monika
7. Imiołek Robert
8. Janiszewski Rafał
9. Jankowska Katarzyna
10. Kaczorowska Marzena
11. Karasiński Wojciech
12. Kluczyńska Joanna
13. Kosior Katarzyna
14. Kozłowski Piotr
15. Kwiatek Agnieszka
16. Piętka Małgorzata
17. Przybysz Małgorzata
18. Rosiński Paweł
19. Różycka Marzena
20. Skupińska Aneta
21. Sobieska Inga
22. Stachowiak Magdalena
23. Tokarska Elżbieta
24. Włodarczyk Iwona
25. Wojnicki Jacek
26. Zielińska Joanna

Klasa IVD

Wychowawca: Anna Kacprzak
1. Baca Katarzyna
2. Bykowski Tomasz
3. Czuper Monika
4. Długoborska Małgorzata
5. Eta Iwona
6. Godlewski Jakub
7. Juchełko Iwona
8. Klamczyńska Alicja
9. Kopacz Piotr
10. Kowalewska Beata
11. Krzywiec Anna
12. Libera Iwona
13. Łucjanem Ilona
14. Maroszek Jolanta
15. Maliszewska Anna
16. Nowakowska Agnieszka
17. Pałka Joanna
18. Piwońska Joanna
19. Popek Barbara
20. Popek Beata
21. Paruszewska Anna
22. Sakowska Katarzyna
23. Sekuła Dariusz
24. Sulimierski Wojciech
25. Pudło Rafał
26. Wróblewska Agnieszka
27. Zientara Renata
28. Karłowicz Zuzanna

Klasa IVE

Wychowawca: Jerzy Pomorski
1. Chudzicka Marta
2. Dębska Blanka
3. Dmitruk Dorota
4. Emmel Jacek
5. Giergowicz Karolina
6. Głowala Agnieszka
7. Grodzicki Jarosław
8. Gumienny Jarosław
9. Karabau Anna
10. Kijowska Marta
11. Kłosiński Paweł
12. Konecki Dariusz
13. Kuligowska Katarzyna
14. Kuśnierz Piotr
15. Makowski Bartosz
16. Pęk Małgorzata
17. Clayton-Reklewski Louis-Jean
18. Sowińska Anna
19. Szczepaniak Anna
20. Szepietowska Bożena
21. Talacha Wojciech
22. Walcerzak Konrad
23. Woźniak Piotr
24. Wyszomirski Rafał
25. Zalewska Nina
26. Zielińska Katarzyna

eng small sp small fr small
boczny kontkat boczny dojazd boczny rekrutacja

bip ell koalicja logo