Absolwenci 1989/1990

Klasa IVA

Wychowawca: Barbara Prokopczuk
1. Balcerek Klara
2. Błażejewska Agata
3. Borek Jacek
4. Bójko Marcin
5. Cordoba Joanna
6. Dembińska Anna
7. Drzewiński Tomasz
8. Grabowski Maciej
9. Jagiełło Robert
10. Kalinowska Ewa
11. Kamieniecki Michał
12. Kamiński Maciej
13. Kaszczewska Agnieszka
14. Nowak Włodzimierz
15. Ożyński Jakub
16. Pniewska Ewa
17. Pniewska Małgorzata
18. Puzon Agnieszka
19. Słowiński Adam
20. Sobiecki Michał
21. Stawida Marek
22. Stępień Anna
23. Tkaczyk Robert
24. Trzcińska Izabela
25. Urbala Dominik
26. Wawrzyniak Piotr
27. Wiktorzak Marcin
28. Wojciechowski Krzysztof
29. Wojtkowski Adam
30. Zmarlicki Piotr

Klasa IVB

Wychowawca: Renata Krecińska
1. Andrzejewska Ewa
2. Aseer Piotr
3. Chełek Magdalena
4. Dudek Renata
5. Dworniak Anna
6. Egier Monika
7. Fabisiak Katarzyna
8. Gajewska Ewa
9. Idzikowski Paweł
10. Janiuk Andrzej
11. Jurkowska Magdalena
12. Kamińska Anna
13. Kłos Beata
14. Kołacz Jarosław
15. Korczewski Jakub
16. Łagowski Paweł
17. Maciejewski Krzysztof
18. Magryta Agnieszka
19. Małuj Ludmiła
20. Marchewka Marcin
21. Nowosielska Ewa
22. Perzyna Renata
23. Popiołek Marzena
24. Ring Iwona
25. Rogowska Katarzyna
26. Sawicka Walentyna
27. Stępień Agnieszka
28. Starosta Joanna
29. Szymańska Beata
30. Tymińska Iwona
31. Winter Joanna
32. Wlazłowska Magdalena
33. Wójcik Agata
34. Zbroch Ewa

Klasa IVC

Wychowawca: Barbara Zajkowska
1. Andrysiak Grzegosz
2. Bem Cezary
3. Bęgowska Joanna
4. Bielińska Anita
5. Bogucki Piotr
6. Chorzelski Krzysztof
7. Brejdygant Igor
8. Domagalska Ewa
9. Gac Agnieszka
10. Gajda Magdalena
11. Grzędzielska Magdalena
12. Komorowska Katarzyna
13. Kopcińska Agnieszka
14. Jankowski Paweł
15. Koprowska Magdalena
16. Kiersnowska Magdalena
17. Krzemińska Agnieszka
18. Luboradzki Michał
19. Łaniewska Katarzyna
20. Łapińska Anna
21. Pelczar Dorota
22. Sadłowska Luiza
23. Sikorska Anna
24. Sojka Katarzyna
25. Stefaniuk Katarzyna
26. Trysła Piotr
27. Wizner Karolina
28. Woźnica Magdalena
29. Zapolski Zbigniew
30. Zawadzki Marek
31. Trzcińska Marzena

Klasa IVD

Wychowawca: Alicja Mazurkiewicz
1. Ambroziak Marcin
2. Białecki Leszek
3. Billing Katarzyna
4. Borek Anna
5. Bulder Agnieszka
6. Buratyńska Renata
7. Chłystek Renata
8. Dąbrowska Monika
9. Frątczak Ewa
10. Furmańska Anna
11. Gromek Paweł
12. Gurzyński Tomasz
13. Janiuk Małgorzata
14. Karlikowska Agnieszka
15. Kowalska Edyta
16. Kowalska Magdalena
17. Kowalski Piotr
18. Kwaśniewska Anna
19. Myszlon Elżbieta
20. Nerlo Katarzyna
21. Otwinowska Agnieszka
22. Pierzchała Luiza
23. Ratyńska Magdalena
24. Serafiński Jerzy
25. Studzińska Monika
26. Szlogaj Aleksandra
27. Szretter Zofia
28. Zalewski Marcin
29. Zgódka Andrzej
30. Zielińska Magdalena
31. Zjawińska Beata

eng small sp small fr small
boczny kontkat boczny dojazd boczny rekrutacja

bip ell koalicja logo