Absolwenci 1988/1989

Klasa IVA

Wychowawca: Piotr Górski
1. Bielawska Małgorzata
2. Borek Marcin
3. Chorzewski Artur
4. Cieślik Andrzej
5. Cybulski Piotr
6. Drążek Małgorzata
7. Dronzikowska Beata
8. Garncarek Agnieszka
9. Janikowska Ingeborga
10. Jaroszewicz Joanna
11. Kania Robert
12. Kryziak Jarek
13. Kosmulska Magdalena
14. Maciakiewicz Katarzyna
15. Milczarek Piotr
16. Nikołajuk Jarosław
17. Pułaczewska Barbara
18. Rodzeń Monika
19. Siedlecki Maciej
20. Stępień Bogdan
21. Ungier Artur
22. Zalewska Elżbieta

Klasa IVB

Wychowawca: Alicja Kowalska
1. Dembiński Wojciech
2. Federowicz Maciej
3. Gil Przemysław
4. Grabarczyk Monika
5. Klonowski Rafał
6. Kołtun Justyna
7. Kotarska Ewa
8. Krupa Renata
9. Kułakowska Małgorzata
10. Lasocka Małgorzata
11. Maciejewski Robert
12. Mikołajczyk Anna
13. Mużecka Katarzyna
14. Nowakowska Joanna
15. Opalski Kamil
16. Plutecki Rafał
17. Rokicka Joanna
18. Supeł Grzegorz
19. Szkurłat Anna
20. Topolska Monika
21. Trembińska Iwona
22. Wąsowicz Aneta
23. Winiarczyk Magdalena
24. Wojciechowicz Magdalena
25. Wolska Małgorzata
26. Woźniak Jolanta

Klasa IVC

Wychowawca: Marek Głowiński
1. Adamska Iwona
2. Bednarek Magdalena
3. Bis Anna
4. Czech Beata
5. Jasińska Justyna
6. Kowalczyk Dominik
7. Kuczyńska Edyta
8. Kwas Joanna
9. Stemplewska Agnieszka
10. Miska Katarzyna
11. Ostaszewska Maria
12. Piasek Joanna
13. Pick Anna
14. Popiel Paweł
15. Porycki Marek
16. Pryć Katarzyna
17. Pulińska Agnieszka
18. Rogala Katarzyna
19. Serzysko Marta
20. Tomczyk Małgorzata
21. Trzcińska Anna
22. Usakowska Małgorzata
23. Wojtczak Anna
24. Wójcikiewicz Anna
25. Zbytniewski Krzysztof

Klasa IVD

Wychowawca: Małgorzata Jedlińska
1. Bienert Alicja
2. Borowa Katarzyna
3. Brydak Jerzy
4. Burchard Katarzyna
5. Dombrowski Adam
6. Drabikowski Krzysztof
7. Dzwonkowska Joanna
8. Federowicz Katarzyna
9. Flago Joanna
10. Gałajda Anna
11. Jagodzińska Kinga
12. Kobus Iwona
13. Koch Monika
14. Kosiorkiewicz Monika
15. Kositorny Maciej
16. Królik Urszula
17. Mazur Wojciech
18. Moroz Robert
19. Pietrzykowska Edyta
20. Potasznik Kinga
21. Prymek Paweł
22. Przewłoka Marcin
23. Przywózka Beata
24. Ptaszyńska Ewa
25. Rogala Maciej
26. Rylski Konrad
27. Safiańska Agnieszka
28. Toniszewski Mariusz
29. Wardziejewska Małgorzata
30. Wilczyńska Elżbieta
31. Wrembel Anna
32. Wysocka Aldona
33. Wyszyńska Agnieszka
34. Zajączkowski Grzegorz

eng small sp small fr small
boczny kontkat boczny dojazd boczny rekrutacja

bip ell koalicja logo