Absolwenci 1987/1988

Klasa IVA

Wychowawca: Janina Kossowska
1. Barszczak Tomasz
2. Brzemiński Arkadiusz
3. Chłystek Robert
4. Dąbrowski Jarosław
5. Dziadczykowska Monika
6. Garbaliński Paweł
7. Godoń Rafał
8. Gostkowska Olga
9. Hinderer Tomasz
10. Karski Rafał
11. Kłopocki Wojciech
12. Kłosiński Piotr
13. Krzos Piotr
14. Kwestarz Małgorzata
15. Lewiński Olaf
16. Lisewski Piotr
17. Lisowski Marek
18. Łyszkowska Grażyna
19. Milesiewicz Anna
20. Mosakowska Beata
21. Paszkin Anna
22. Perendyk Marek
23. Piluch Tomasz
24. Rutecka Elżbieta
25. Słupecka Agnieszka
26. Sulimierski Cezary
27. Szydłowski Marek
28. Szymański Hubert
29. Szyszka Robert
30. Tarczyńska Justyna
31. Tomczyk Michał
32. Węsek Dorota
33. Wysocki Radosław
34. Wilczyński Piotr
35. Sokołowski Sławomir

Klasa IVB

Wychowawca: Eugenia Denis
1. Antoszek Beata
2. Batkiewicz Marta
3. Boczkowski Paweł
4. Czajkowski Andrzej
5. Gajzler Lech
6. Głódź Grażyna
7. Grynkiewicz Agnieszka
8. Jakubowska Bogusława
9. Kembłowski Wojciech
10. Krzyska Ewa
11. Kiążek Marcin
12. Kulig Grażyna
13. Mroczkowski Jacek
14. Plaskota Izabela
15. Polubiec Teresa
16. Rogalski Marcin
17. Sadownik Paweł
18. Sikorska Dorota
19. Skrzyński Jakub
20. Surowiecka Urszula
21. Walewski Artur
22. Wierzba Tomasz
23. Wodzisławski Piotr
24. Wolny Marek
25. Zysk Paweł

Klasa IVC

Wychowawca: Barbara Czapla
1. Czajka Robert
2. Czajkowska Anna
3. Dębska Elżbieta
4. Drzewiecka Agnieszka
5. Fabisiak Ewa
6. Goc Beata
7. Grotkowski Robert
8. Halimoniuk Piotr
9. Hołubczuk Renata
10. Jabłoński Tomasz
11. Jankowski Jacek
12. Kamińska Katarzyna
13. Kowalczyk Agnieszka
14. Kowalska Gabriela
15. Kulikowska Izabela
16. Leszczyńska Katarzyna
17. Łyżnik Beata
18. Maciejska Eliza
19. Nasłońska Marzena
20. Paradowska Agnieszka
21. Pietranik Paweł
22. Sobolewska Joanna
23. Szulikowski Maciej
24. Wieteska Dariusz
25. Wojnarowska Anna
26. Zajączkowska Anna

Klasa IVD

Wychowawca: Elżbieta Matulka
1. Bekier Kinga
2. Choryło Driusz
3. Dąbrowska Marta
4. Dierzbicka Małgorzata
5. Gromadzki Juliusz
6. Grzywacz Beata
7. Guterch Anna
8. Jankowska Małgorzata
9. Karmusik Izabela
10. Kopeć Joanna
11. Kopicka Monika
12. Korycki Piotr
13. Krzywiec Katarzyna
14. Łazowska Izabela
15. Mięsowska Monika
16. Nielubowicz Urszula
17. Owczarek Dariusz
18. Pozik Piotr
19. Perek Marta
20. Raźny Tomasz
21. Rowiński Mariusz
22. Senger Rafał
23. Soćko Przemysław
24. Szostak Joanna
25. Szwejkowska Magdalena
26. Ślósarczyk Krzysztof
27. Wrzosek Anna
28. Zawadzki Marcin
29. Żebrowska Iwona
30. Żebrowska Małgorzata

eng small sp small fr small
boczny kontkat boczny dojazd boczny rekrutacja

bip ell koalicja logo