Absolwenci 1986/1987

Klasa IVA

Wychowawca: Janusz Waltz
1. Antosiewicz Wojciech
2. Ceregra Sławomir
3. Długaszek Dariusz
4. Fajfer Elżbieta
5. Gotfalski Krzysztof
6. Górnicz Mariusz
7. Grzymkowski Tomasz
8. Gugała Dorota
9. Janiuk Krzysztof
10. Kleszczewska Katarzyna
11. Knaflewski Dariusz
12. Kopicki Rafał
13. Kwiatkowska Beata
14. Marczak Gerard
15. Matuszewski Marcin
16. Micielski Krzysztof
17. Padarz Urszula
18. Potuszyńska Katarzyna
19. Radzimiński Tadeusz
20. Rosiński Rafał
21. Sobolewski Jacek
22. Stawarz Marek
23. Szombara Wojciech
24. Szymański Michał
25. Ślubowska Joanna
26. Tomala Rafał
27. Wantuch Joanna
28. Wyszkowska Dorota
29. Zdrojewski Piotr

Klasa IVB

Wychowawca: Urszula Lisowiec
1. Bednarek Marcin
2. Borecki Krzysztof
3. Dzienis Agnieszka
4. Gańko Alicja
5. Gniazdowska Agnieszka
6. Jakubowski Paweł
7. Kapuściński Paweł
8. Konieczyński Marcin
9. Królik Jolanta
10. Markowski Bernard
11. Niegowska Teresa
12. Nowak Katarzyna
13. Piekarski Paweł
14. Rosiński Dariusz
15. Sitarek Monika
16. Stępień Bożena
17. Świaniewicz Michał
18. Wicher Piotr
19. Wójcik Barbara
20. Zaborowski Jerzy
21. Zglinicki Rafał
22. Żelazowska Katarzyna

Klasa IVC

Wychowawca: Barbara Pawłowska
1. Buczyńska Monika
2. Chodzyńska Joanna
3. Cicha Larysa
4. Czyżewska Marta
5. Doktor Jacek
6. Dysińska Katarzyna
7. Getter Jan
8. Guzek Krzysztof
9. Jabłońska Katarzyna
10. Kłosiewicz Bogusław
11. Kurczewski Michał
12. Kurowski Andrzej
13. Lewandowska Urszula
14. Luba Iwona
15. Majda Justyna
16. Piłat Renata
17. Preisner Magdalena
18. Przybyłko Jolanta
19. Rafałowska Beata
20. Skowrońska Małgorzata
21. Stępnikowska Agnieszka
22. Sułek Justyna
23. Szustak Danuta
24. Szymczak Monika
25. Świętnicka Beata
26. Tymińska Anna
27. Wieczyński Rafał
28. Zdziech Piotr
29. Zogas Anna
30. Żarowiecki Laszek
31. Żochowski Marek

Klasa IVD

Wychowawca: Anna Kacprzak
1. Bartosiewicz Małgorzata
2. Bokszczanin Izolda
3. Czaplicka Joanna
4. Czybirow Małgorzata
5. Derlatka Paweł
6. Dębski Jarosław
7. Domańska Justyna
8. Gęsek Ewa
9. Gidziński Paweł
10. Iwanowska Anna
11. Jasieński Filip
12. Kania Konrad
13. Kawiński Michał
14. Kołtun Małgorzata
15. Kositorny Bartosz
16. Kraszewska Beata
17. Maksymowicz Piotr
18. Marchela Renata
19. Paradowski Dariusz
20. Pluta Krzysztof
21. Pieszczak Artur
22. Sędkiewicz Ewa
23. Stypula Krzysztof
24. Studzińska Agnieszka
25. Świercz Julita
26. Warzocha Anna
27. Woźniewicz Marcin
28. Tederko Piotr
29. Zarzycki Wojciech

Klasa IVE

Wychowawca: Krzysztof Stanisławski
1. Bartkowska Beata
2. Bigos Beata
3. Biskup Jolanta
4. Chojnacka Anna
5. Dawidczyk Agnieszka
6. Fudalej Anna
7. Gil Małgorzata
8. Her Aleksandra
9. Horoszko Malwina
10. Jaworska Katarzyna
11. Jek Iwona
12. Kowalska Agnieszka
13. Kozłowska Agata
14. Kwiatkowska Anna
15. Łukaszewicz Ewa
16. Maniecka Anna
17. Mędrek Anna
18. Ochman Justyna
19. Poradzka Joanna
20. Sepioł Anna
21. Skoczylas Edyta
22. Tomczyk Mariola
23. Trzcińska Maria
24. Zjawiska Renata

Klasa IVF

Wychowawca: Ewa Tutaj
1. Balcerzak Klaudia
2. Bartnowski Leszek
3. Borys Anna
4. Ciechanowski Sławomir
5. Iwaszko Joanna
6. Kijowski Mateusz
7. Lewczuk Aleksandra
8. Majewski Szymon
9. Makowska Joanna
10. Mazurkiewicz Anna
11. Morawska Joanna
12. Rokita Agnieszka
13. Siemiątkowski Maciej
14. Sławoń Rafał
15. Trzciński Sławomir
16. Tulczuński Marcin
17. Uhera Anna
18. Wiśniewska Ewa
19. Zawadka Agnieszka

eng small sp small fr small
boczny kontkat boczny dojazd boczny rekrutacja

bip ell koalicja logo