Absolwenci 1985/1986

Klasa IVA

Wychowawca: Tadeusz Goszczyński
1. Bielasik Andrzej
2. Ceryngier Agnieszka
3. Cyrzyk Roman
4. Dejneko Krzysztof
5. Dobrocińska Agata
6. Figiel Anna
7. Grąt Jarosław
8. Grzybowska Anna
9. Jastrzębski Piotr
10. Klukowska Anna
11. Kołodziejek Zbigniew
12. Kurkowska Iwona
13. Litwin Marek
14. Niedziela Piotr
15. Matliński-Niemiatowski Jacek
16. Niewiadomski Marcin
17. Ponarad Edyta
18. Pondo Andrzej
19. Rawa Eliza
20. Sokół Robert
21. Szczechowisz Anna
22. Szerszeń Małgorzata
23. Wartanowicz Rafał
24. Wilk Grzegorz

Klasa IVB

Wychowawca: Ksawera Radziejewska
1. Białek Agnieszka
2. Bryczkowski Piotr
3. Budzik Renata
4. Gąsowski Jarosław
5. Grzybowski Piotr
6. Jasiński Marek
7. Kawińska Joanna
8. Klajda Piotr
9. Krzyżański Mariusz
10. Lewandowski Robert
11. Maniszewska Katarzyna
12. Mroczkowski Andrzej
13. Olszowska Grażyna
14. Paszyńska Iwona
15. Pniewski Maciej
16. Ryciak Jolanta
17. Sienkiewicz Edyta
18. Stadnicka Zuzanna
19. Stegienka Ireneusz
20. Stocka Magdalena
21. Walewski Paweł
22. Wożniak Wjciech
23. Zieliński Marcin

Klasa IVC

Wychowawca: Anna Kułagowska
1. Chmara Magdalena
2. Cieślik Tomasz
3. Domaradzki Dariusz
4. Gałecki Piotr
5. Gębala Katarzyna
6. Hajduga Marcin
7. Korwin-Szymanowska Anna
8. Kowalczewska Joanna
9. Kowalska Aleksandra
10. Król Agnieszka
11. Kuskowska Renata
12. Luty Katarzyna
13. Łabędzki Andrzej
14. Marek Małgorzata
15. Mieszkowska Renata
16. Niementowska Maria
17. Pachnicka Iwona
18. Portas Agnieszka
19. Romanowska Aleksandra
20. Stępień Paweł
21. Świetlik Marzena
22. Tuszyńska Grażyna
23. Wieczorek Andrzej
24. Witkowska Katarzyna
25. Wojciechowska Elżbieta
26. Zarzycka Justyna

Klasa IVD

Wychowawca: Eugenia Denis
1. Borkowska Marzena
2. Boruc Piotr
3. Jaworska Urszula
4. Jezierski Piotr
5. Judycki Jacek
6. Kurkiewicz Anna
7. Lewandowski Michał
8. Maniszewska Izabela
9. Palmowska Ewa
10. Perendyk Jerzy
11. Stępniewska Longina
12. Tartas Beata
13. Urbański Norbert
14. Wielechowska Dorota
15. Więch Grażyna
16. Wit-Kossowska Izabela
17. Wojtkowska Ewa
18. Wojtyra Wojciech
19. Woźniewicz Magda Ewa

Klasa IVE

Wychowawca: Grażyna Ferenc
1. Andrzejczak Agnieszka
2. Brydak Joanna
3. Burchard Anna
4. Całka Ewa
5. Chłopik Anna
6. Daniluk Irena
7. Danis Dorota
8. Giza Magdalena
9. Kobylańska Anna
10. Kucharska Małgorzata
11. Pacześniak Beata
12. Paluchowska Beata
13. Pfeifer Anna
14. Polak Bogumiła
15. Ryniejska Wera
16. Surowiecka Agnieszka
17. Szwaba Katarzyna
18. Zając Iwona
19. Żołyniak Izabella

Klasa IVF

Wychowawca: Wiesław Krawczyk
1. Biała Aldona
2. Gawron Marcin
3. Domańska Renata
4. Borowska Anna
5. Brzeziński Krzysztof
6. Jojdziałło Renata
7. Karczmarz Małgorzata
8. Korniluk Jarosław
9. Korzec Agata
10. Kowalczyk Magdalena
11. Kuklińska Monika
12. Maksymiuk Anna
13. Marek Małgorzata
14. Mazurowska Anna
15. Polańska Dorota
16. Raczkowska Iwona
17. Ryczywolska Beata
18. Topolska Małgorzata
19. Wójtem Wojciech
20. Żelaźnicka Barbara

eng small sp small fr small
boczny kontkat boczny dojazd boczny rekrutacja

bip ell koalicja logo