Absolwenci 1984/1985

Klasa IVA

Wychowawca: Andrzej Walendziak
1. Archutowski Aleksander
2. Borkowska Hanna
3. Brzezińska Anna
4. Burza Piotr
5. Cendrowska Elżbieta
6. Chwilczyńska Agnieszka
7. Dąbrowski Piotr
8. Gałajda Krzysztof
9. Górnik Jarosław
10. Janicki Dariusz
11. Kałowska Monika
12. Kamińska Beata
13. Kamonciak Anna
14. Kaniewski Andrzej
15. Konieczyńska Monika
16. Kopeć Monika
17. Kowalska Katarzyna
18. Książek Dariusz
19. Łaszajć Joanna
20. Łukowski Jacek
21. Mikoda Paweł
22. Mruczkowska Monika
23. Sieczka Przemysław
24. Smykała Artur
25. Sobczak Andrzej
26. Sosnowska Beata
27. Szewczyk Danuta
28. Ślusarska Małgorzata
29. Taszakowski Jacek
30. Trzcińska Ewa
31. Witkowska Anna
32. Zalewska Barbara
33. Żukowski Wojciech

Klasa IVB

Wychowawca: Ryszard Czaplicki
1. Adamiec Artur
2. Bagiński Piotr
3. Białoruski Grzegorz
4. Bodecka Hanna
5. Bosiak Piotr
6. Głowacka Izabela
7. Henczka Marek
8. Jakubiak Aldona
9. Klimas Marcin
10. Kościuk Jacek
11. Masiak Paweł
12. Mazur Monika
13. Meissner Ewa
14. Słabiak Renata
15. Stępniak Tomasz
16. Wiśniewska Agnieszka
17. Wiśniewski Paweł
18. Wojtasik Beata
19. Zawadzki Piotr

Klasa IVC

Wychowawca: Renata Krecińska
1. Białkowska Anna
2. Bielewicz Anna
3. Cybula Beata
4. Czuma Beata
5. Dębska Danuta
6. Figurska Urszula
7. Florczak Grażyna
8. Haman Piotr
9. Kacprzak Jolanta
10. Karnewski Grzegorz
11. Krajewski Jacek
12. Kuk Lidia
13. Kulicka Agnieszka
14. Markowski Stanisław
15. Mroczak Anna
16. Niementowska Teresa
17. Niepokojczycka Maria
18. Płonka Tomasz
19. Przyłucka Anna
20. Retmaniak Katarzyna
21. Sawicka Urszula
22. Stańczyk Beata
23. Stegenka Agata
24. Szcześniak Monika
25. Trojanowska Ewa
26. Witczak Renata
27. Wyrożembska Agnieszka
28. Zawadzka Elżbieta
29. Żbikowski Piotr
30. Żywiołowska Maria

Klasa IVD

Wychowawca: D.Szymczykiewicz E. Kołakowska
1. Barwińska Renata
2. Bochniak Dariusz
3. Borensztejn Ewa
4. Buchowicz Włodzmierz
5. Chmielarz Piotr
6. Cichocka Agnieszka
7. Dubiel Beata
8. Fejcher Katarzyna
9. Jasek Jacek
10. Jeziorska Izabella
11. Jeziorek Aneta
12. Kamińska Agnieszka
13. Kowalska Anna
14. Kowalska Luiza
15. Królikowska Magdalena
16. Kulczyk Agata
17. Kulikowska Małgorzata
18. Kunat Agnieszka
19. Łaziński Marek
20. Mlącka Joanna Katarzyna
21. Pęciło Paweł
22. Podsiadły Leszek
23. Rosińska Dorota
24. Strozik Izabella
25. Szewczyk Anna
26. Toruński Jacek
27. Wojtowicz Ewa
28. Zalewska Anita
29. Zalewski Robert
30. Zielonka Magdalena
31. Zmysłowska Aldona

Klasa IVE

Wychowawca: Wiktor Buratyński
1. Bizon Ewa
2. Borkowska Beata
3. Dziwiszek Piotr
4. Filipowicz Jacek
5. Ganczewska Małgorzata
6. Kalińska Alicja
7. Knyt Katarzyna
8. Konieczny Andrzej
9. Kowalczyk Katarzyna
10. Kowalik Agnieszka
11. Królikowski Piotr
12. Markuszewska Marzena
13. Myślak Anna
14. Pałka Anna
15. Perkowska Maria
16. Sowińska Anna
17. Szefner Przemysław
18. Truszczyński Norbert
19. Wojnar Piotr
20. Wosik Małgorzata

eng small sp small fr small
boczny kontkat boczny dojazd boczny rekrutacja

bip ell koalicja logo