Absolwenci 1983/1984

Klasa IVA

Wychowawca: Piotr Górski
1. Car Beata
2. Cybulski Igor
3. Gorzelak Katarzyna
4. Jędrychowska Iwona
5. Karasiewicz Małgorzata
6. Kasperkiewicz Anna
7. Klimczak Mieczysław
8. Michałowski Paweł
9. Nowakowski Rafał
10. Olczak Anna
11. Orlikowski Jarosław
12. Palmowska Anna
13. Rodzeń Jerzy
14. Romanowski Artur
15. Rosiński Marzysław
16. Roszczypała Jarosław
17. Stupkiewicz Stanisław
18. Szczepanik Cezary
19. Tworek Marek Emil
20. Paweł Werner
21. Werner Tomasz
22. Włodarczyk Jarosław
23. Zawadka Piotr
24. Zwierzyński Jarosław
25. Żak Jarosław
26. Szozda Andrzej

Klasa IVB

Wychowawca: wychowawca
brak arkuszy klasy IVB z powodu rozwiązania klasy

Klasa IVC

Wychowawca: Danuta Brzuska
1. Adamkiewicz Beata
2. Bartenbach Anna
3. Bilska Agata
4. Chorąży Małgorzata
5. Gaik Anna
6. Gaul Artur
7. Gonciarz Joanna
8. Guryn Halina
9. Jantosz Elżbieta
10. Jaworowska Magda;ena
11. Karwacka Małgorzata
12. Kubicka Elżbieta
13. Markowski Adrian
14. Miecznik Barbara
15. Joanna Obara
16. Ostaszewska Katarzyna
17. Piotrowska Renata
18. Piskorz Anna
19. Sadowska Ewa
20. Sajnug Dorota
21. Sapalska Marta
22. Bożena Szymańska
23. Urbańska Beata
24. Urbańska Jolanta
25. Wiaterska Edyta
26. Wieczorek Teresa
27. Wieczyńska Agata
28. Wielechowska Jolanta
29. Wiśniewska Beata
30. Wiśniewska Renata
31. Wiśnik Renata
32. Wojtysiak Piotr
33. Ostaszewski Jan

Klasa IVD

Wychowawca: Ewa Kołakowska
1. Aleksińska Anna
2. Andrzejczyk Bożena
3. Bis Małgorzata
4. Bramska Anna
5. Chomiuk Urszula
6. Czuper Joanna
7. Dąbrowska Ewa
8. Guterch Magdalena
9. Jabłońska Grażyna
10. Jarosz Honorata
11. Koc Katarzyna
12. Konopka Dorota
13. Magierek Anna
14. Mastek Monika
15. Markiewicz Barbara
16. Modrzycka Monika
17. Nogowicz Paweł
18. Olczak Elżbieta
19. Rakowska Monika
20. Siennicki Paweł
21. Stemplewski Jarosław
22. Szymański Piotr
23. Wojdyła Beata
24. Zajączkowski Jacek
25. Wardak Maciej

Klasa IVE

Wychowawca: Izabela Stanisławska
1. Bil Monika
2. Bojarska Joanna
3. Buchert Marzena
4. Czub Eliza
5. Dziekańska Alicja
6. Jóźwik Elżbieta
7. Korzeniewski Krzysztof
8. Kozłowski Piotr
9. Kulesza Maciej
10. Lisowska Ewa
11. Łaniewska Agnieszka
12. Mielnika Monika
13. Młynik Jerzy
14. Motz Anna
15. Nickowska Katarzyna
16. Niegowska Iwona
17. Nowicki Wojciech
18. Ostaszewski Paweł
19. Ostaszewski Jan
20. Pałka Grzegorz
21. Pawlak Joanna
22. Pizoń Marzena
23. Pol Małgorzata
24. Rodak Jarosław
25. Sikorski Leszek
26. Skoniecki Piotr
27. Staszewska Agnieszka
28. Szuba Małgorzata
29. Witkowska Ewa
30. Wróbel Dariusz
31. Załuga Agnieszka
32. Polak Jolanta

eng small sp small fr small
boczny kontkat boczny dojazd boczny rekrutacja

bip ell koalicja logo