Absolwenci 1982/1983

Klasa IVA


Wychowawca:
 Anna Kacprzak

1. Magdalena Balcerek
2. Agnieszka Burak
3. Grzegorz Gębala
4. Wojciech Graf
5. Krzysztof Graniewski
6. Marcin Grzegorzewski
7. Katarzyna Czarnecka
8. Małgorzata Idziak
9. Katarzyna Jankowska
10. Jolanta Jasińska
11. Grzegorz Karasiewicz
12. Andrzej Karwarz
13. Dorota Kołodziejczyk
14. Joanna Krawczyk
15. Krzysztof Kubiaczyk
16. Ewa Luboińska
17. Agnieszka Michalska
18. Paweł Miks
19. Joanna Mendyk
20. Marek Liszewski
21. Dorota Nagórko
22. Robert Olejnik
23. Marzena Orzechowska
24. Tomasz Pawłowski
25. Robert Rakowski
26. Jacek Słaby
27. Grzegorz Stanisławski
28. Cezary Staroń
29. Małgorzata Szostek
30. Ewa Szymańska
31. Wojciech Szymański
32. Żaneta Tomala
33. Agata Urban
34. Jerzy Waremczuk
35. Krzysztof Włodarzczyk
36. Agnieszka Zakrzewska


Klasa IVB
Wychowawca:
 Zofia Pasikowska

1. Urszula Adamska
2. Joanna Budmicka
3. Robert Budynek
4. Robert Dobosz
5. Robert Domański
6. Helena Frąckiewicz
7. Jolanta Gdulska
8. Anna Glinkowska
9. Ewa Kiepura
10. Elżbieta Kiljańczyk
11. Piotr Kotrys
12. Elżbieta Kowalska
13. Paweł Kubiński
14. Annna Kucharczyk
15. Robert Kudła
16. Zbigniew Kuflikowski
17. Arkadiusz Łaski
18. Paweł Marek
19. Krzysztof Mokosa
20. Marcin Nowicki
21. Adam Oleksiak
22. Paweł Paczkowski
23. Robert Pękacki
24. Dariusz Rogaski
25. Hanna Sater
26. Piotr Sendułka
27. Ewa Sobczak
28. Rafał Szynkarek
29. Małgorzata Więcławek
30. Elżbieta Zbudmiewek
31. Jarek Zegarek


Klasa IVC
Wychowawca:
 Barbara Pawłowska

1. Grodzka Beata
2. Jabłońska Katarzyna
3. Katarzyna Jamroz
4. Jarząbek Magdalena
5. Kotkiewicz Marek
6. Kubis Beata
7. Kurkiewicz Michał
8. Kwaśniewska Magdalena
9. Leśniowski Wojciech
10. Ławecka Renata
11. Łukasiewicz Paweł
12. Morawska Małgorzata
13. Nazarewicz Elżbieta
14. Niżnik Magdalena
15. Prus Katarzyna
16. Sielecki Dariusz
17. Sienkiewicz Piotr
18. Sierzycki Artur
19. Sobalska Jolanta
20. Tworek Grzegorz
21. Wardęcki Jacek
22. Wereszczyński Piotr
23. Wichrowski Tomasz
24. Wysocki Andrzej


Klasa IVD
Wychowawca:
 Alicja Mazurkiewicz

1. Ambroziak Jarosław
2. Białczak Arkadiusz
3. Bieluszka Tomasz
4. Bień Agnieszka
5. Bukowińska Agnieszka
6. Bulder Małgorzata
7. Chyłkiewicz Jolanta
8. Grodzowski Krzysztof
9. Gugała Agnieszka
10. Jankowska Małgorzata
11. Kabała Ewa
12. Kamiński Maciej
13. Jabłoński Krzysztof
14. Kłopocka Katarzyna
15. Konieczna Iwona
16. Kościuk Sławomir
17. Osiadacz Ewa
18. Pakuła Janusz
19. Radlińska Monika
20. Chrościelewska Anna
21. Jakubiak Agnieszka Marietta
22. Lach Agata
23. Mazurowski Przemysław
24. Miller Renata
25. Panasik Monika
26. Perzyna Anna Małgorzata
27. Rzerzutkowska Małgorzata
28. Rżysko Małgorzata
29. Salach Magdalena
30. Siwińska Beata
31. Stolarski Jarosław Hubert
32. Strzelczyk Agnieszka
33. Ślosarczyk Tomasz
34. Warakomska Małgorzata
35. Wiland Barbara


Klasa IVE
Wychowawca:
 Sylwia Zaliwska

1. Bartosińska Grażyna
2. Biała Monika
3. Brzezińska Bogna
4. Chodrowicz Jacek
5. Dziubek Małgorzata
6. Górzyński Tomasz
7. Gutowska Anna
8. Janiec Konrad
9. Jarosz Brygida
10. Jaszczur Małgorzata
11. Kazimierczuk Agnieszka
12. Kochańska Monika
13. Kowalczyk Magdalena
14. Król Magdalena
15. Liczmańska Ewa
16. Ligner Janina
17. Macutkiewicz Wojciech
18. Mazur Jolanta
19. Mrożewska Martyna
20. Mycielski Maciej
21. Nowak Małgorzata
22. Pasznicka Joanna
23. Pęśko Beata
24. Pierścińska Marzena
25. Pusty Jolanta
26. Rakowski Jacek
27. Rochman Danuta
28. Sanicka Renata
29. Siwek Grzegorz
30. Skalny Monika
31. Wąsala Ewa
32. Zwierzchowska Ewa
33. Szulc Renata
34. Dolata Agnieszka
35. Durczak Anna
36. Wojciechowska Agata
37. Domińczuk Ewa
38. Z. D.

eng small sp small fr small
boczny kontkat boczny dojazd boczny rekrutacja

bip ell koalicja logo