Absolwenci 1981/1982

Klasa IVA

Wychowawca: Alicja Kowalska
1. Aleksiewicz Małgorzata
2. Bielińska Elżbieta
3. Bielicki Krzysztof
4. Borowicz Paweł
5. Buchowicz Andrzej
6. Czerwiec Piotr
7. Dec Tomasz
8. Figurska Beata
9. Gizka Cezary
10. Goć Jacek
11. Góźdź Roman
12. Jakubowski Piotr
13. Jaroszewicz Adam
14. Kosianko Tomasz
15. Kot Elżbieta
16. Kowalski Andrzej
17. Misiak Anna
18. Pogodziński Jarosław
19. Lemieszonek Ewa
20. Nałęcz-Jawecki Grzegorz
21. Nurowski Paweł
22. Odolska Ewa
23. Perkowski Krzysztof
24. Postrach Dorota
25. Sienkiewicz Henryk
26. Sierpińska Elżbieta
27. Skorża Jarosław
28. Skroński Piotr
29. Strzelecki Dariusz
30. Szyszka Iwona
31. Świderski Jaromir
32. Wieczorek Piotr
33. Wieczyńska Katarzyna
34. Wielińska Małgorzata
35. Zygmunt Beata
36. Żukowska Katarzyna

Klasa IVB

Wychowawca: Urszula Lisowiec
1. Bartosiewicz Robert
2. Biliński Witold
3. Braniecki Tomasz
4. Brulińska Balbina
5. Czub Marcin
6. Hass Marzena
7. Jaskulski Leszek
8. Jastrzębski Zdzisław
9. Jeziak Grzegorz
10. Kostecki Piotr
11. Kurdziel Wotold
12. Kurkowski Krzysztof
13. Kuropatwa Beata
14. Kuropatwa Brygida
15. Miętkiewicz Ryszard
16. Molak Wiesław
17. Niewiarowski Zbigniew
18. Niziński Sławomir
19. Nowicki Mirosław
20. Pakulska Ewa
21. Paszkowska Monika
22. Perdubińska Anna
23. Piekarski Tomasz
24. Sitnicki Arnold
25. Skolasiński Jacek
26. Summ Anna
27. Uścińska Anna
28. Walerjan Piotr
29. Zarzycka Justyna
30. Zbroja Aleksandra

Klasa IVC

Wychowawca: Danuta Brzuska
1. Andruszczenko Agnieszka
2. Andruszczenko Iwona
3. Bałącz Maria
4. Bednarek Beata
5. Bilska Małgorzata
6. Charkiewicz Małgorzata
7. Cieplewicz Anna
8. Dabrowska Małgorzata
9. Grabowska Dorota
10. Jakubowska Beata
11. Janowska Jolanta
12. Kamińska Agnieszka
13. Kmieć Paweł
14. Kobuszewska Ewa
15. Kosik Magdalena
16. Kotowska Dorota
17. Kościuk Cezary
18. Kuczycka Beata
19. Lipińska Anna
20. Lipska Agnieszka
21. Mańturz Beata
22. Miastkowska Beata
23. Mikołajczyk Beata
24. Nakoniecznik Arkadiusz
25. Nowak Jolanta
26. Pohoryles Olga
27. Siemczonek Beata
28. Sobota Piotr
29. Sojka Maciej
30. Szarkowska Joanna
31. Śladowska Jolanta
32. Śmich Małgorzata
33. Tobera Bożena
34. Turska Maria
35. Węgierska Aleksandra
36. Zając Urszula
37. Zujkiewicz Anna
38. Krasny Krasińska Agata

Klasa IVD

Wychowawca: Adela Konopacka
1. Banach Monika
2. Biernacka Urszula
3. Branicka Dorota
4. Brzozowska Dorota
5. Cieślik Hanna
6. Człapińska Marta
7. Dąbrowska Magdalena
8. Dzienis Katarzyna
9. Górnicka Anna
10. Górny Wojciech
11. Gryka Magdalena
12. Kotarba Małgorzata
13. Kozłowski Piotr
14. Krzątała Ewa
15. Lesiak Dorota
16. Marchewicz Maciej
17. Materny Michał
18. Miazga Małgorzata
19. Mieszczańska Ewa
20. Pytlak Aleksandra
21. Sielawa Beata
22. Sobolewska Iwona
23. Sroka Elżbieta
24. Syrówka Piotr
25. Szczepanik Wiktor
26. Szczesiak Jolanta
27. Szumowska Lidia
28. Wąsiewicz Katarzyna
29. Zacharjasiewicz Jarosław
30. Ziętek Andrzej
31. Żernicka Magdalena

Klasa IVE

Wychowawca: Eugenia Denis
1. Chmielowiec Andrzej
2. Czuchryta Jolanta
3. Dąbek Paweł
4. Dzwonkowski Jacek
5. Ehlert Joanna
6. Engelmayer Andrzej
7. Gurgul Bożena
8. Jędras Mirosław
9. Kościuk Anna
10. Królikowska Ewa
11. Litkie Anna
12. Łopatek Dorota
13. Machaj Ewa
14. Mauszyńska Elżbieta
15. Padamczyk Marek
16. Pązik Paweł
17. Sobieska Magdalena
18. Strzałka Katarzyna
19. Strzelecka Ewa
20. Szydłowska Anna
21. Tomaszczyk Małgorzata
22. Wilkowska Urszula
23. Zagulski Marek
24. Zając Dariusz
25. Zając Iwona

eng small sp small fr small
boczny kontkat boczny dojazd boczny rekrutacja

bip ell koalicja logo