Absolwenci 1980/1981

Klasa IVA

Wychowawca: Wiesław Krawczyk
1. Borkowska Marta
2. Borowiak Joanna
3. Gass Tomasz
4. Górecki Artur
5. Górski Andrzej
6. Grochala Beata
7. Hałas Piotr
8. Hertel Maria
9. Jaszczur Adam
10. Kędzierski Krzysztof
11. Lauer Ewa
12. Machaj Janusz
13. Majchrzycki Artur
14. Michalak Aleksandra
15. Mioduszewski Mirosław
16. Mórawski Piotr
17. Nagrodzka Joanna
18. Narbut Joanna
19. Nowacka Renata
20. Pawlicki Tomasz
21. Psujek Maciej
22. Purat Rafał
23. Rosłoń Joanna
24. Sadownik Ewa
25. Sawicki Janusz
26. Skorża Dariusz
27. Słomka Ryszard
28. Słupski Włodzimierz
29. Szymańska Małgorzata
30. Szymański Marek
31. Szymczyk Marzena
32. Ślusarczyk Michał
33. Tomala Beata
34. Trzeciakowski Robert
35. Woroszył Marek
36. Wójcik Darek
37. Zelman Urszula
38. Zwierko Agnieszka
39. Żelaźnicka Ewa

Klasa IVB

Wychowawca: Barbara Czapla
1. Ajdarow Michał
2. Andrzejewska Małgorzata
3. Barszczak Piotr
4. Bruszewski Witold
5. Czub Marcin
6. Dębowska Agata
7. Doktor Paweł
8. Galas Andrzej
9. Gańko Elżbieta
10. Garbacz Krzysztof
11. Gola Jolanta
12. Gonciarz Marek
13. Jarmut Agnieszka
14. Karlikowska Barbara
15. Klimasińska Małgorzata
16. Konarowski Andrzej
17. Kosiński Paweł
18. Kwaśniewski Mariusz
19. Łukowski Maciej
20. Machczyńska Joanna
21. Makuch Anna
22. Miziołek Alicja
23. Nałęcz-Jawecki Marek
24. Ossowski Maciej
25. Piechowski Piotr
26. Rączkiewicz Radosław
27. Seroczyński Krzysztof
28. Sklężyna Agata
29. Sobolewska Dorota
30. Tartowska Iwona
31. Szymańska Anna
32. Szymczak Dorota
33. Suwiński Sławomir
34. Trębińska Katarzyna
35. Tyrata Małgorzata
36. Wichliński Jan
37. Wiśniewski Jacek

Klasa IVC

Wychowawca: Grażyna Ferenc
1. Adamczyk Małgorzata
2. Andrzejczyk Mirosława
3. Bednarska Agata
4. Boruc Marzena
5. Chankowski Andrzej
6. Czadankiewicz Joanna
7. Czornak Iwona
8. Dowgiałło Elżbieta
9. Dzwonek Małgorzata
10. Godlewska Elżbieta
11. Jackowska Dorota
12. Karolak Hanna
13. Karoń Anna
14. Kujawińska Hanna
15. Langner Bożena
16. Leszczyńska Maria
17. Lewandowska Iwona
18. Lissowska Joanna
19. Majcherek Anna
20. Marek Ludmiła
21. Miller Adam
22. Ostaszkiewicz Jarosław Tadeusz
23. Paliszewska Małgorzata
24. Pieńkowska Beata
25. Poddubna Małgorzata
26. Przeździecki Andrzej
27. Rawska Monika
28. Szombara Anna
29. Syryczyńska Joanna Elżbieta
30. Tchórzewska Monika
31. Tokaj Bożena
32. Tolak Małgorzata Zofia
33. Tomporowska Małgorzata
34. Tracewski Wojciech
35. Warzecha Aleksandra
36. Wróblewska Bożena
37. Zawadzka Wiesława
38. Żurek Urszula

Klasa IVD

Wychowawca: Teresa Tymińska/Wiktor Buratyński
1. Bednarek Monika
2. Bertel Urszula
3. Chrabąszcz Ewa
4. Filipowicz Cezary
5. Fornalczyk Bogusław
6. Gołembiewska Barbara
7. Gryżewski Maciej
8. Jóźwiak Grażyna
9. Karczewicz Małgorzata
10. Karpińska Grażyna
11. Kielczyk Jacek
12. Klamczyński Marek
13. Kołodziej Piotr
14. Korczak Elżbieta
15. Kosianko Joanna
16. Kowzan Dorota
17. Łaziński Robert
18. Łuczak Marek
19. Łukowski Paweł
20. Maciejewicz Maciej
21. Mazurkiewicz Paweł
22. Moglińska Beata
23. Musur Marcin
24. Nowakowska Joanna
25. Obłoza Marzena
26. Orzechowska Iwona
27. Reperowski Paweł
28. Rusinek Elżbieta
29. Wasiak Paweł
30. Wątkowska Justyna
31. Witkowska Grażyna
32. Wojciechowski Mariusz
33. Woszczyk Paweł
34. Wysocka Ewa
35. Zagajewska Monika
36. Zawadowski Jacek
37. Zieliński Wojciech

eng small sp small fr small
boczny kontkat boczny dojazd boczny rekrutacja

bip ell koalicja logo