Absolwenci 1979/1980

Klasa IVA

Wychowawca: Irmina Korpus
1. Banasiak Jolanta
2. Chmielak Danuta
3. Dąbrowska Jolanta
4. Franiewska Magdalena
5. Golubowska Elżbieta
6. Jarząbek Magdalena
7. Kępisty Romuald
8. Kowalska Elżbieta
9. Kowalska Małgorzata
10. Krauze Rett
11. Kus Jolanta
12. Lewandowski Marek
13. Lewicka Anna
14. Lorent Krzysztof
15. Łapiński Grzegorz
16. Małkowski Jarosław
17. Olesińska Elżbieta
18. Pionka Grażyna
19. Smolaga Beata
20. Socha Alina
21. Strzelecki Krzysztof
22. Sylwestrowicz Stanisław
23. Wawro Artur
24. Wietrzyński Sławomir
25. Zadurowicz Tomasz
26. Zagner Ewa

Klasa IVB

Wychowawca: Jan Ruta
1. Banasik Wojciech
2. Bartosiewicz Jacek
3. Białobrzeski Marek
4. Borkowska Katarzyna
5. Eibel Lidia
6. Fischer Tomasz
7. Gawryś Izabella
8. Janicka Beata
9. Janiec Artur
10. Jasiński Tomasz
11. Kramarczuk Ewa
12. Masalska Agnieszka
13. Mioduchowska Dorota
14. Parcheta Renata
15. Partyka Jacek
16. Pawlik Jacek
17. Pedrycz Jacek
18. Pękala Marek
19. Pietryga Joanna
20. Przybyłowicz Ewa
21. Rabenda Beata
22. Roszczypała Tadeusz
23. Szymańska Maria
24. Wąsik Ewa
25. Wieteska Grzegorz

Klasa IVC

Wychowawca: Ryszard Czaplicki
1. Alencewicz Ewa
2. Barycka Violetta
3. Buczak Maria
4. Dąbrowska Monika
5. Dowgiałło Dorota
6. Gajewska Anna
7. Gajewska Barbara
8. Gaładyk Małgorzata
9. Gliniewicz Janina
10. Godlewska Marzena Barbara
11. Kamińska Beata
12. Kaznowska Anna
13. Kowalczyk Marek
14. Kowalska Danuta
15. Kusio Jolanta
16. Kwasieborska Anna
17. Lipiec Elżbieta
18. Mikos Beata
19. Moczydłowska Alicja
20. Nowak Bożena
21. Osys Bożena
22. Osys Sławomir
23. Pakulski Andrzej
24. Parszewski Jacek
25. Porowska Ewa
26. Rębosz Eryk
27. Rzeczkowska Katarzyna
28. Sienkiewicz Lena
29. Skoczyński Mariusz
30. Szczepańska Ewa
31. Szcześniak Joanna
32. Szukiel Małgorzata
33. Walicka Renata
34. Wicińska Hanna
35. Wieteska Witold
36. Wiland Dorota
37. Zabłocki Jarosław
38. Zarzycka Maja

Klasa IVD

Wychowawca: Aniela Konopacka
1. Andrzejczuk Elwira
2. Białek Aleksandra
3. Bukowski Jarosław
4. Bączek Aleksandra
5. Chudzik Iwona
6. Golińczak Małgorzata
7. Jabłońska Alicja
8. Jackowska Magdalena
9. Jaworski Michał
10. Jendrzejczyk Beata
11. Jurek Jarosław
12. Kabała Urszula
13. Kaczmarski Robert
14. Kołodziej Marcin
15. Kołodziejczyk Jacek
16. Kurowska Małgorzata
17. Kirklewska Mariola
18. Klimczak Beata
19. Klonowska Małgorzata
20. Kuliński Jarosław
21. Mierzejewska Magdalena
22. Mikiciuk Dorota
23. Pankros Krzysztof
24. Piasecka Ewa
25. Premik Elżbieta
26. Rudnicka Małgorzata
27. Stachowicz Jolanta
28. Świrkula Ryszard
29. Turowski Michał
30. Wojciechowska Mirosława
31. Zamora Wanda
32. Zając Ewa
33. Zdolski Zbigniew

Klasa IVE

Wychowawca: Anna Kosmala
1. Andrzejczak Magda
2. Banasiak Marta
3. Bednarska Marzena
4. Bieniek Anna
5. Domański Jacek
6. Gawryn Krystyna
7. Hardejewicz Krystyna
8. Kalinowska Hanna
9. Kania Joanna
10. Katarzyna Kęcik
11. Krajewska Zofia
12. Krusińska Beata
13. Leśniewski Jacek
14. Lubieniecka Anna
15. Łopaciuk Dorota
16. Neska Barbara
17. Otyszecki Andrzej
18. Pacan Anna
19. Piątkowska Małgorzata
20. Polak Anna
21. Polak Grażyna
22. Rek Ewa
23. Rękawek Leszek
24. Romaszewska Agnieszka
25. Sas Aldona
26. Słupska Agata
27. Wasiak Dorota
28. Wiśniewska Jolanta
29. Zieliński Marek
30. Ziółkowska Urszula

Klasa IVF

Wychowawca: Renata Krecińska
1. Aleszkiewicz Paweł
2. Dmitruk Grażyna
3. Dziewulska Dorota
4. Dziurawiec Dorota
5. Gładka Beata
6. Hinderer Krzysztof
7. Imielska Dorota
8. Jaszczur Krzysztof
9. Klukowska Magdalena
10. Korniluk Bożena
11. Kruszewska Ewa
12. Krzyżowska Anna
13. Kwas Anna
14. Leśniewski Tomasz
15. Mazur Piotr
16. Miszalska Anna
17. Nagrodzki Mariusz
18. Owczarek Andrzej
19. Plichta Adam
20. Pondo Marek
21. Porcz Waldemar
22. Siwak Aleksandra
23. Siwek Dorota
24. Strzałkowska Jolanta
25. Swianiewicz Paweł
26. Szewczyk Jarosław
27. Tomasik Piotr
28. Tott Tadeusz
29. Wilkosz Sławomir
30. Zaleska Ewa
31. Żak Dorota

eng small sp small fr small
boczny kontkat boczny dojazd boczny rekrutacja

bip ell koalicja logo