Absolwenci 1978/1979

Klasa IVA

Wychowawca: Ewa Kołakowska/Mirosława Nowak
1. Bartosiewicz Adam
2. Ciechańska Marzena
3. Dudziak Hanna
4. Dymitrewicz Andrzej
5. Goroszczenko Lidia
6. Gruszczyński Ireneusz
7. Katner Andrzej
8. Koleśnik Anna
9. Małkowski Jarosław
10. Nieduziak Dariusz
11. Nowacka Agnieszka
12. Pawełczak Marcin
13. Pernal Grażyna
14. Piotrowski Krzysztof
15. Przeździecka Brygida
16. Sienkiewicz Krzysztof
17. Sobolewska Hanna
18. Solarska Monika
19. Stelmach Jan
20. Szcześ Leszek
21. Szewczykowski Włodzimierz
22. Szymczak Sławomir
23. Tuka Iwona
24. Wild Jacek
25. Sułecki Stanisław

Klasa IVB

Wychowawca: Leokadia Filipiak
1. Brzezińska Małgorzata
2. Bujalski Andrzej
3. Chomiuk Małgorzata
4. Ciska Ilona
5. Dąbrowska Anna
6. Dmowska Katarzyna
7. Korzec Marek
8. Kozak Leszek
9. Krasiński Jerzy
10. Kwiatkowski Dariusz
11. Ławecka Iwona
12. Łosek Tomasz
13. Makarewicz Jerzy
14. Nowakowska Barbara
15. Ostrowski Wojciech
16. Premik Jerzy
17. Ramża Ewa
18. Rzepka Małgorzata
19. Siczek Dariusz
20. Słotwiński Zbigniew
21. Sylwestrowicz Janusz
22. Wawrzyniak Jacek
23. Wiśniewski Bogusław
24. Zalewski Jacek
25. Zierke Włodzimierz

Klasa IVC

Wychowawca: Barbara Pawłowska
1. Bilska Renata
2. Dobrowolska Dorota
3. Galon Cezary
4. Wohlfeld Bogusław
5. Jakina Mirosława
6. Janiak Agnieszka
7. Kaliński Dariusz
8. Haraś Ewa
9. Lisiecka Małgorzata
10. Literska Dolores
11. Maj Wojciech
12. Mularczyk Joanna
13. Ostapiuk Grażyna
14. Ostrowska Marzena
15. Owczarska Magdalena
16. Pawlikowska Marzena
17. Polakowska Małgorzata
18. Próg Katarzyna
19. Rutkowska Magdalena
20. Skibińska Joanna
21. Sosnowska Daria
22. Sowińska Iwona
23. Stolarz Anna
24. Strachota Grażyna
25. Styczek Urszula
26. Stykała Dariusz
27. Sylwanowicz Agnieszka
28. Szczęsna Joanna
29. Szubska Joanna
30. Wedziński Piotr
31. Węgier Beata
32. Wietkowski Jarek
33. Włodarczyk Danuta
34. Wójcik Jolanta
35. Zaborowska Ewa
36. Wójcicki Adam

Klasa IVD

Wychowawca: Alicja Mazurkiewicz
1. Bąk Joanna
2. Białek Artur
3. Chormański Witold
4. Chruściak Emilia
5. Drążkowicz Alicja
6. Duda Aleksandra
7. Gąsiorowski Wojciech
8. Gocyła Jacek
9. Jędras Marek
10. Karczewski Dariusz
11. Kołątaj Piotr Andrzej
12. Kropisz Jolanta
13. Maruszak Marek
14. Mazurkiewicz Maciej
15. Pawińska Agnieszka
16. Piękoś Adam
17. Podlasińska Ida
18. Połońska Irena
19. Rustecka Renata
20. Stasiak Małgorzata
21. Strzelecka Agnieszka
22. Susfał Ewa Anna
23. Szydłowska Ewa
24. Śliwiński Jerzy
25. Trojan Waldemar
26. Walczuk Ewa
27. Wojczuk Lidia
28. Wołosz Iwona
29. Woźniak Dariusz

Klasa IVE

Wychowawca: Wiktor Buratyński
1. Beksa Dariusz
2. Białek Dorota
3. Bisialski Andrzej
4. Brzozowska Mariola
5. Bronisz Zbigniew
6. Ciechanowska Katarzyna
7. Cuper Barbara
8. Dziki Małgorzata
9. Filipiak Renata
10. Józefczyk Małgorzata
11. Kabańska Iwona
12. Konieczny Jerzy
13. Kwiatkowski Dariusz
14. Langner Ewa
15. Lech Andrzej
16. Lubas Marek
17. Majkowska Jolanta
18. Matuszewska Mariola
19. Mikołajczyk Stefan
20. Nastaj Małgorzata
21. Pacocha Andrzej
22. Pocztowska Anna
23. Sienicka Ewa
24. Stachowicz Jolanta
25. Starczeński Włodzimierz
26. Szyćko Jacek
27. Wietowska Ewa
28. Wyszyńska Aldona
29. Ziółek Elżbieta

eng small sp small fr small
boczny kontkat boczny dojazd boczny rekrutacja

bip ell koalicja logo