Absolwenci 1977/1978

Klasa IVA

Wychowawca: Małgorzata Kosewska-Jedlińska
1. Abramczyk Roman
2. Ancuta Zbigniew
3. Antosik Krzysztof
4. Bednarek Katarzyna
5. Bim Ewa
6. Blauth Marcin
7. Charchut Barbara
8. Churski Tomasz
9. Danecki Krzysztof
10. Dmitrzyk Elżbieta
11. Kącieszenko Agnieszka
12. Kaczmarek Barbara
13. Kobryń Paweł
14. Kowalczyk Bożena
15. Kowalska Dagmara
16. Kraszewski Michał
17. Kulińska Iwona
18. Lechańska Tatiana
19. Lesiak Mirosław
20. Liszewski Krzysztof
21. Łochowska Małgorzata
22. Maksymiuk Mirosław
23. Markiewicz Wiktor
24. Marecka Elżbieta
25. Muzyka Leszek
26. Napieralska Julita
27. Okrasa Barbara
28. Opara Anna
29. Perkowski Bogusław
30. Sobczak Marek
31. Stefko Alicja
32. Szymczak Wiesława
33. Trusiewicz Alicja
34. Wądołowska Ewa
35. Witan Jolanta
36. Włodarek Hanna
37. Zadworny Marek
38. Zawadzka Danuta

Klasa IVB

Wychowawca: Wiesław Krawczyk
1. Adamiec Dariusz
2. Czepuro-Baranowska Bożena
3. Frank Agnieszka
4. Gąsiorowski Jacek
5. Goździkowski Dariusz
6. Jeżo Marzena
7. Józefczyk Anna
8. Juda Ewa
9. Jurkowska Małgorzata
10. Karpik Robert
11. Kowalczyk Sławomir
12. Krzyżowska Iwona
13. Kwiatkowska Urszula
14. Łyczkowski Piotr
15. Małkiński Wiesław
16. Nowotarska Anna
17. Ostrowski Wojciech
18. Paczkowski Ryszard
19. Pietryga Aleksandra
20. Piórek Bożena
21. Rzepecki Jerzy
22. Sanojca Andrzej
23. Serwach Andrzej
24. Strzelecka Małgorzata
25. Szczepaniak Andrzej
26. Wawro Andrzej
27. Wójcik Dariusz
28. Zygmuntowicz Dorota
29. Żelaźnicka Jolanta

Klasa IVC

Wychowawca: Urszula Lisowiec
1. Bejm Mariusz
2. Bernacka Katarzyna
3. Borucińska Małgorzata
4. Derezińska Anna
5. Dutkiewicz Andrzej
6. Jędrychowska Joanna
7. Kadaj Maria
8. Karolak Ewa
9. Kłosińska Wanda
10. Kłosowski Paweł
11. Kołakowski Jarosław
12. Korwin-Szymanowska Jolanta
13. Kowalska Małgorzata
14. Kozłowski Jarosław
15. Machaj Sławomir
16. Masłowski Włodzimierz
17. Mazur Tomasz
18. Michalska Dorota
19. Mucha Dariusz
20. Paczkowski Dariusz
21. Pastuszyński Piotr
22. Piechotka Jarosław
23. Szukalski Krzysztof
24. Świdnicka Danuta

Klasa IVD

Wychowawca: Eugenia Denis
1. Cieślik Mirosław
2. Ciszewska Małgorzata
3. Decewicz Andrzej
4. Derlacka Joanna
5. Domańska Jolanta
6. Franz Joanna
7. Gajecka Jadwiga
8. Grzybowski Jerzy
9. Janaszek Katarzyna
10. Jędruch Małgorzata
11. Kilian Jarosław
12. Kowalska Jolanta
13. Kowandy Hanna
14. Łasica Monika
15. Macewicz Anna
16. Oleksiak Anna
17. Osiński Leszek
18. Podgórska Anna
19. Praska Grażyna
20. Przybyłowska Beata
21. Rapicka Ewa
22. Sosnowska Elżbieta
23. Siwińska Ewa
24. Sowińska Iwona
25. Stępniak Wanda
26. Sujecki Janusz
27. Szachnowski Piotr
28. Szczęsna Bożena
29. Szlanta Mariola
30. Tkaczyk Mirosław
31. Woszczyk Jacek
32. Zaborowska Małgorzata

Klasa IVE

Wychowawca: Wiesław Buratyński
1. Arcykiewicz Beata
2. Bielawski Dariusz
3. Bielecki Mirosław
4. Biskup Magdalena
5. Buszta Aleksandra
6. Czaczkowska Ewa
7. Czarnecki Andrzej
8. Gados Eliza
9. Gendera Elżbieta
10. Jakubowska Magdalena
11. Janaszkiewicz Małgorzata
12. Jeleniewicz Marek
13. Kamińska Elżbieta
14. Kamińska Maria
15. Kokoszka Elżbieta
16. Książak Jolanta
17. Kuk Waldemar
18. Lipiec Barbara
19. Liśkiewicz Jarosław
20. Matusiak Małgorzata
21. Michalkiewicz Maria
22. Miziołek Barbara
23. Orłowska Marzena
24. Przybysz Małgorzata
25. Rawdanis Anna
26. Sikorska Ewa
27. Skrzypek Renata
28. Sosiński Marek
29. Szyburska Małgorzata
30. Szydło Mariola
31. Szyzdek Jacek
32. Tyda Izabella
33. Walczak Barbara
34. Walczak Dorota
35. Wieczerzyńska Hanna
36. Włodarczyk Wanda

eng small sp small fr small
boczny kontkat boczny dojazd boczny rekrutacja

bip ell koalicja logo