Absolwenci 1976/1977

Klasa IVA

Wychowawca: Barbara Czapla
1. Alencewicz Bogusław
2. Baranowska Maria
3. Bliska Izabella
4. Burliński Andrzej
5. Cegielski Grzegorz
6. Chyla Marek
7. Donica Ewa
8. Dróbecki Andrzej
9. Duda Mariola
10. Dylewska Małgorzata
11. Flejszer Małgorzata
12. Gaik Marek
13. Gul Marek
14. Jaworski Jerzy
15. Korczyk Liliana
16. Kulesza Hanna
17. Laskowska Dorota
18. Lissewski Arkadiusz
19. Maryan Maciej
20. Michniuk Jarosław
21. Obusiewicz Marek
22. Ochnik Lech
23. Padewski Jerzy
24. Pal Bogusława
25. Petryk Marlena
26. Piłat Jacek
27. Rzechorzek Anna
28. Skwirut Grzegorz
29. Sobociński Piotr
30. Stankiewicz Alicja
31. Tokarska Aleksandra
32. Tomaszewska Maria
33. Trojanowski Jacek
34. Wakulski Grzegorz
35. Węgrzyńska Hanna
36. Winkowski Piotr
37. Wróblewski Paweł

Klasa IVB

Wychowawca: Alicja Kowalska/Danuta Dąbrowska/Renata Krecińska
1. Bochenek Anna
2. Buczkowski Daniel
3. Chwesiuk Ewa
4. Cyran Grażyna
5. Głowacki Jacek
6. Grochala Wojciech
7. Jankowski Witold
8. Kaczor Szczepan
9. Keller Anna
10. Keller Zofia
11. Kiliman Robert
12. Kołucki Dariusz
13. Komiażyk Piotr
14. Kosińska Ewa
15. Kostana Elżbieta
16. Małkiński Leszek
17. Miazga Joanna
18. Misztela Andrzej
19. Molak Adam
20. Niemiecka Halina
21. Przygoda Mirosław
22. Rogalski Marek
23. Salamon Maria
24. Słomka Jerzy
25. Słowikowski Marek
26. Sobieraj Jolanta
27. Stępniak Jerzy
28. Szewczykowski Sławomir
29. Ślusarczyk Tomasz
30. Wiślicki Wojciech
31. Witkowski Mariusz
32. Wołosewicz Małgorzata
33. Wytwer Jolanta
34. Zieliński Andrzej
35. Żakowski Waldemar

Klasa IVC

Wychowawca: Maria Korejwa
1. Bertel Bogusława
2. Białas Jolanta
3. Chrzanowski Zbigniew
4. Czeredysk Grzegorz
5. Dziduch Andrzej
6. Falińska Hanna
7. Gad Barbara
8. Kalina Piotr
9. Karpińska Danuta
10. Kęszczyk Andrzej
11. Kołodziejski Jacek
12. Kurzewski Bogus ław
13. Kwiatkowska Małgorzata
14. Lizer Grzegorz
15. Lont Marek
16. Magdziarz Marek
17. Margis Krzysztof
18. Mirkowska Małgorzata
19. Nowak Wojciech
20. Paluszkiewicz Grażyna
21. Petrulewicz Andrzej
22. Prokurat Dariusz
23. Ruta Aleksander
24. Słaciński Tadeusz
25. Stachura Marek
26. Strześniewska Jadwiga
27. Szcześ Grzegorz
28. Szczypek Katarzyna
29. Świątek Wojciech
30. Waczkowska Hanna
31. Ławnicki Romuald
32. Więcek Paweł
33. Witek Wiesław
34. Zając Mariusz

Klasa IVD

Wychowawca: Wiesław Krawczyk
1. Chyczewska Małgorzata
2. Falkowski Sławomir
3. Grabowska Małgorzata
4. Grabska Iwona
5. Janeczko Elżbieta
6. Janko Ewa
7. Jóźwińska Małgorzata
8. Karlińska Anna
9. Kniażewski Tomasz
10. Korpak Tamara
11. Kuchcińska Ewa
12. Lesiak Grażyna
13. Łopatek Jolanta
14. Mrówczyńska Klara
15. Osys Hanna
16. Pawełczak Anna
17. Piskorska Jolanta
18. Płachta Waldemar
19. Rębińska Marta
20. Sajewicz Krystyna
21. Selbirak Anna
22. Sitnicka Dorota
23. Skrojna Hanna
24. Suduł Beata
25. Szewerniak Tomasz
26. Świąder Magdalena
27. Ziemba Jolanta

Klasa IVE

Wychowawca: Leokadia Filipiak
1. Andrzejak Jacek
2. Andrzejczak Anna
3. Bobowska Alicja
4. Chormańska Alicja
5. Dzierżanowska Teresa
6. Gawryluk Piotr
7. Hardejewicz Elżbieta
8. Jankowski Piotr
9. Kęcik Jacek
10. Korab Beata
11. Korpalska Hanna
12. Korszeń Dariusz
13. Kulesza Ewa
14. Łaskawska Elżbieta
15. Majewska Agnieszka
16. Marciniak Ewa
17. Ogrodniczek Marek
18. Orzechowska Izabella
19. Pietura Maria
20. Replińska Hanna
21. Reszka Renata
22. Różycki Jacek
23. Rymdejko Bogusława
24. Sałaciński Sławomir
25. Słupecki Leszek
26. Sobkowicz Ewa
27. Szczerbińska Renata
28. Szmigiel Liliana
29. Tronkowska Jolanta
30. Walczak Jolanta
31. Wałecki Piotr
32. Węgrzyn Janusz
33. Winiarska Aneta
34. Wiśniewska Izabella
35. Wiśniewski Witold
36. Zakrzewski Marek
37. Zawadzka Barbara
38. Zgiep Ilona
39. Ulińska Elżbieta

eng small sp small fr small
boczny kontkat boczny dojazd boczny rekrutacja

bip ell koalicja logo