Absolwenci 1975/1976

Klasa IVA

Wychowawca: Teresa Termeno
1. Bieńczyk Sławomir
2. Borowski Jacek
3. Borsuk Małgorzata
4. Chudzik Włodzimierz
5. Danisiewicz Andrzej
6. Derlikowski Andrzej
7. Gontarz Halina
8. Góżdż Aldona
9. Grudzińska Elżbieta
10. Jagodzińska Elżbieta
11. Juchniewicz Mirosław
12. Janus Marek
13. Karpiński Wojciech
14. Kopacz Lesław
15. Korwin-Szymanowski Aleksander
16. Kowalska Ewa
17. Kućma Alina
18. Kulińska Jolanta
19. Mazur Maria
20. Michałowski Wojciech
21. Niemirski Stanisław
22. Nowakowski Dariusz
23. Osys Mieczysław
24. Piątkowska Alicja
25. Rudzlicka Elżbieta
26. Smolaga Małgorzata
27. Sokalska Jolanta
28. Stęplewski Jacek
29. Studziński Andrzej
30. Syski Wojciech
31. Szczepanowska Joanna
32. Walczak Maria
33. Walczuk Bagdan
34. Wełnicki Marek
35. Zelman Krystyna
36. Zieliński Marcin
37. Zielska Grażyna
38. Żak Ryszard

Klasa IVB

Wychowawca: Cecylia Baćmaga
1. Bednarczuk Beata
2. Bielińska Hanna
3. Błaszczyk Grzegorz
4. Cierzniewska Elżbieta
5. Czapnik Jacek
6. Dobrowolska Magdalena
7. Dobrzyńska Jolanta
8. Duch Danuta
9. Flis Jerzy
10. Gembarzewski Ewa
11. Jankowska Krystyna
12. Jeliński Mirosław
13. Jeziak Krzysztof
14. Knecht Piotr
15. Kompińska Danuta
16. Kotowski Marcin
17. Krawczyk Hanna
18. Kurowska Krystyna
19. Kwiatkowski Sławomir
20. Łochowski Leszek
21. Maciążek Małgorzata
22. Milka Małgorzata
23. Molak Adam
24. Narojczyk Renata
25. Okraszewska Ewa
26. Pecha Liliana
27. Pianowska Anna
28. Puskarz Janusz
29. Kolasiński Piotr
30. Stall Leszek
31. Staniak Marzena
32. Staszczyk Ewa
33. Szatkowski Andrzej
34. Tchórzewska Hanna
35. Widermańska Anna
36. Witczak Marek
37. Wychowaniec Ewa
38. Zybura Barbara

Klasa IVC

Wychowawca: Tadeusz Dumała
1. Boruciński Jacek
2. Ciesielski Sławomir
3. Dec Mariusz
4. Demska Irena
5. Jurkiewicz Dariusz
6. Kaczor Iwona
7. Kobuszewska Hanna
8. Holenderska Katarzyna
9. Kołodziejak Jacek
10. Koper Zbigniew
11. Kowalska Ewa
12. Kowalczyk Arkadiusz
13. Krawczyk Olga
14. Królikowska Dorota
15. Kruk Lidia
16. Kwiatkowski Jerzy
17. Lewandowska Małgorzata
18. Lichodziejewska Anna
19. Lizer Roman
20. Makarewicz Andrzej
21. Marczuk Hanna
22. Matejuk Andrzej
23. Pasek Mariusz
24. Pietrzak Elżbieta
25. Remiszewska Hanna
26. Ruszkowska Ewa
27. Słupski Waldemar
28. Stejfer Wojciech
29. Szymaniak Krzysztof
30. Szymkiewicz Bogna
31. Trojan Elżbieta
32. Walo Andrzej
33. Wasilewska Barbara
34. Więcek Sławomir
35. Wortolec Grażyna
36. Wójcik Krzysztof
37. Zonenberg Małgorzata

Klasa IVD

Wychowawca: Irmina Korpus
1. Adamczyk Janusz
2. Adamski Krzysztof
3. Arcykiewicz Izabella
4. Bocheński Wojciech
5. Bukowska Iwona
6. Bychawska Barbara
7. Chojecka Tamara
8. Chyczewska Anna
9. Czechowska Anna
10. Durmaj Ewa
11. Frahn Zbigniew
12. Imiełowski Andrzej
13. Kamińska Małgorzata
14. Kaczmarczyk Ewa
15. Karnas Bożena
16. Kłos Waldemar
17. Komorowski Andrzej
18. Kozłowska Emilia
19. Lajter Magdalena
20. Maciak Ksawera
21. Maj Krzysztof
22. Malanowski Jan
23. Małecka Elżbieta
24. Marciniak Anna
25. Migalska Danuta
26. Mikołajczuk Ewa
27. Osika Andrzej
28. Pietrzykowska Ewa
29. Poszwa Grażyna
30. Prokopczyk Remigiusz
31. Radziejewski Jacek
32. Sowarska Bożena
33. Swinarski Jacek
34. Szylisz Anna
35. Winkowski Tadeusz
36. Witczak Renata

Klasa IVE

Wychowawca: Renata Kecińska
1. Bukacki Andrzej
2. Czarniawski Mieczysław
3. Burzak Urszula
4. Czownicka Anna
5. Donatowicz Wojciech
6. Fedorczyk Małgorzata
7. Golec Jolanta
8. Gorecki Tomasz
9. Gralińska Katarzyna
10. Grendowska Maria
11. Hennig Magdalena
12. Jankowska Elżbieta
13. Konecka Ewa
14. Kowalska Hanna
15. Górnicka Wanda
16. Lesiak Hanna
17. Milewska Grażyna
18. Mistewicz Danuta
19. Murawska Hanna
20. Myszkowska Izabella
21. Nitka Anna
22. Nowomińska Anna
23. Popiel Teresa
24. Salach Władysław
25. Sawicki Jacek
26. Sieczkowska Małgorzata
27. Szczepański Krzysztof
28. Wiśniewska Joanna
29. Zeitz Lidia
30. Wałecki Piotr
31. Zieleziński Bogdan
32. Ziółkowska Katarzyna

eng small sp small fr small
boczny kontkat boczny dojazd boczny rekrutacja

bip ell koalicja logo