Absolwenci 1974/1975

Klasa IVA

Wychowawca: Jan Ruta
1. Adamiecka Małgorzata
2. Bochenek Małgorzata
3. Byszewska Tamara
4. Chorzyński Roman
5. Czechowski Robert
6. Czarnecka Ewa
7. Fijałkowski Krzysztof
8. Gajowniczek Mariusz
9. Grajewska Magdalena
10. Heymer Jerzy
11. Jóżwiak Grażyna
12. Konopka Anna
13. Koprowski Grzegorz
14. Kotowska Katarzyna
15. Kubiaczyk Andrzej
16. Kuśmierczyk Laura
17. Macewicz Andrzej
18. Majewski Maciej
19. Oleksiak Grażyna
20. Paszkowska Anna
21. Pękala Małgorzata
22. Pieszczyński Marek
23. Pieterwas Janina
24. Przychodzień Ewa
25. Rzeźnicka Aldona
26. Smoleń Anna
27. Smosarska Małgorzata
28. Stańczyk Zbigniew
29. Strześniewska Elżbieta
30. Sztefko Ewa
31. Tarłowska Maria
32. Tomaszewski Daniel
33. Tomaszewski Wiesław
34. Witkowski Marek
35. Wolski Jan
36. Żdanuk Halina

Klasa IVB

Wychowawca: Leokadia Filipiak
1. Bekier Tomasz
2. Białecki Janusz
3. Brennek Wojciech
4. Budziński Wiktor
5. Dąbrowska Agnieszka
6. Domańska Alicja
7. Dutkiewicz Elżbieta
8. Gradek Roman
9. Karabon Andrzej
10. Kosmowska Elżbieta
11. Kowalczyk Danuta
12. Kowaliński Wojciech
13. Krystyniak Artur
14. Leśniak Grażyna
15. Łopińska Małgorzata
16. Marczyk Anna
17. Moraczewska Grażyna
18. Mozolewska Maria
19. Parszewska Ewa
20. Sarol Anna
21. Siennicka ewa
22. Szałas Andrzej
23. Tuka Wanda
24. Tupieka Anna
25. Wawrzyniak Wojciech
26. Wiesztort Małgorzata
27. Wojcieszek Jacek
28. Wojtczak Katarzyna
29. Dobiesz Zbigniew

Klasa IVC

Wychowawca: Barbara Pawłowska
1. Adamowicz Zbigniew
2. Aleksiejew Małgorzata
3. Bielecki Janusz
4. Bielicka Regina
5. Chołuj Bożena
6. Czumakow Ewa
7. Damski Ryszard
8. Domańska Anna
9. Frączek Mariusz
10. Jarecki Andrzej
11. Kaczor Marta
12. Karkowska Ewa
13. Krzysztoszek Bogdan
14. Linke Renata
15. Madrjas Andrzej
16. Marczyk Irena
17. Mazurkiewicz Bogusława
18. Mielczarek Krystyna
19. Mikołajczyk Małgorzata
20. Ogorzałek Grażyna
21. Rossa Bogdan
22. Sitnicki Witold
23. Slifarska Grażyna
24. Trzeciakowska Ewa
25. Tyda Ryszard
26. Wójcicka Krystyna
27. Zawadzka Anna

Klasa IVD

Wychowawca: Hanna Staręga
1. Błaszczyk Bogusław
2. Braszkiewicz Zbigniew
3. Buczek Piotr
4. Chalska Anna
5. Combrzyński Waldemar
6. Cyran Danuta
7. Czeczetko Iwona
8. Gałkowska Anna
9. Gołąb Anna
10. Jarecka Anna
11. Kaczmarska Małgorzata
12. Kalinowska Bożena
13. Karolczyk Anna
14. Kołodyńska Ewa
15. Kowynia Małgorzata
16. Król Elżbieta
17. Kruszewska Małgorzata
18. Kwiatkowska Elżbieta
19. Maj Zbigniew
20. Matuszkiewicz Wojciech
21. Michalik Anna
22. Młynarczyk Małgorzata
23. Moląg Michał
24. Niezborała Małgorzata
25. Paluch Grażyna
26. Przybyłowski Ireneusz
27. Burgał Monika
28. Okrasa Ewa
29. Ruszczak Elżbieta
30. Rydlewska Danuta
31. Salernus Maria
32. Siwak Izabella
33. Skrobisz Bogusława
34. Szemieta Andrzej
35. Szyda Jarosław
36. Śnieżek Urszula
37. Trynkowska Maria
38. Wasilewska Bożena
39. Żwirko Ewa
40. Adamska Aleksandra

Klasa IVE

Wychowawca: Alicja Mazurkiewicz
1. Antos Sylwia
2. Ausz Daniel
3. Biały Ewa
4. Bienias Janusz
5. Biniek Anna
6. Budzikowski Ryszard
7. Chyla Jacek
8. Chyla Michał
9. Daszkowski Zbigniew
10. Dworczyńska Małgorzata
11. Fal Wojciech
12. Fuks Elżbieta
13. Horak elżbieta
14. Idzikowska Ewa
15. Jakubiak Ewa
16. Jenerał Elżbieta
17. Kłos Alicja
18. Kokotkiewicz Piotr
19. Wąsikowski Sławomir
20. Łukasik Andrzej
21. Łukaszuk Marzena
22. Marszał Małgorzata
23. Milewska Zdzisława
24. Odziemkowska Hanna
25. Paczkowski Romuald
26. Paczkowski Tomasz
27. Piotrowska Krystyna
28. Piwowarski Ryszard
29. Raplewski Robert
30. Stelmaski Jan
31. Usiądek Ryszard
32. Wąsik Grażyna
33. Wąsowska Jolanta
34. Więzik Małgorzata
35. Wiśniewska Joanna
36. Wiśniewska Jolanta
37. Zych Bożena

eng small sp small fr small
boczny kontkat boczny dojazd boczny rekrutacja

bip ell koalicja logo