Absolwenci 1973/1974

Klasa IVA

Wychowawca: Eugenia Denis
1. Buźniak Jan
2. Chęcińska Hanna
3. Chojnacka Danuta
4. Cieśliński Sławomir
5. Czapnik Mariusz
6. Ćwikła Maria
7. Duroś Małgorzata
8. Herman Wojciech
9. Janson Jan
10. Kempara Krzysztof
11. Kłusek Zbigniew
12. Koniarska Cecylia
13. Krzywańska Ewa
14. Lisowiec Aleksander
15. Lorenc Zbigniew
16. Łaska Ewa
17. Markowski Władysław
18. Miszkinis Monika
19. Muszyński Andrzej
20. de Nisau Bohdan
21. Pabian Zbigniew
22. Przedlacki Jerzy
23. Ruchlicki Jerzy
24. Sartowski Marek
25. Schuck Beata
26. Siemko Tatiana
27. Sławecka Marita
28. Smogór Anna
29. Stein-Żmudzińska Wanda
30. Stryjek Mirosława
31. Suchowera Danuta
32. Szewc Janusz
33. Szymkiewicz Joanna
34. Wiliński Zbigniew
35. Wiśniewski Jerzy
36. Żarek Sławomir

Klasa IVB

zdjęcie klasy IVB- 25-lecie matury Wychowawca: Julian Domański
1. Baszczeski Antoni
2. Borsuk Piotr
3. Budzik Waldemar
4. Chabracka Małgorzata
5. Churski Roman
6. Danecki Jacek
7. Dobiesz Zbigniew
8. Domański Jerzy
9. Frączak Jerzy
10. Garwolińska Magdalena
11. Hertel Jerzy
12. Karmeński Ryszard
13. Kempka Grażyna
14. Krawczyk Marek
15. Kurdej Ewa
16. Kwaśnicki Ryszard
17. Lasek Witold
18. Łapka Alina
19. Mońko Iwona
20. Napieraj Marek
21. Napiórkowska Anna
22. Paszkowski Krzysztof
23. Pielak Andrzej
24. Pytel Andrzej
25. Rymkiewicz Piotr
26. Smoleń Sławomir
27. Sobieszczańska Ewa
28. Sobkowicz Jerzy
29. Stasiak Teresa
30. Stępień Eligiusz
31. Szczurowski Bogdan
32. Szyszko Bożena
33. Tereszkowska Dorota
34. Zasada Iwona
35. Domański Wiesław

Klasa IVC

Wychowawca: Urszula Lisowiec
1. Bańka Anna
2. Błaszczyński Wojciech
3. Błażewicz Janusz
4. Bursiak Andrzej
5. Dąbrowska Ewa
6. Deskur Zbigniew
7. Dziarnowska Beata
8. Dziewulska Bogumiła
9. Gierczyński Bogdan
10. Górski Jacek
11. Jaskóła Sławomir
12. Kaliciński Piotr
13. Kalinowska Hanna
14. Karlikowski Wojciech
15. Klewenhagen Sławomir
16. Kosikowski Jerzy
17. Kozłowski Włodzimierz
18. Kral Marcin
19. Łukowski Zbigniew
20. Marczykowski Paweł
21. Marek Lech
22. Miączyńska Katarzyna
23. Piotrowski Jan
24. Pustoła Małgorzata
25. Rożeński Marek
26. Sajewski Wacław
27. Sarnowska Małgorzata
28. Sikora Zofia
29. Szewczyk Marian
30. Zakrzewska Ewa
31. Zarzycki Zbigniew
32. Zwierko Piotr

Klasa IVD

Wychowawca: Krystyna Tudruj
1. Antoniuk Danuta
2. Borowiecka Anna
3. Dobrowolska Urszula
4. Drogowska Henryka
5. Gmitrzak Elżbieta
6. Grudzień Małgorzata
7. Janson Małgorzata
8. Kalbarczyk Tomasz
9. Kawalec Anna
10. Koprowska Ewa
11. Kowynia Małgorzata
12. Kozioł Grażyna
13. Kozłowska Anna
14. Krupa Barbara
15. Kujawa Jolanta
16. Kwiatkowska Jolanta
17. Lasek Jerzy
18. Lędzion Elżbieta
19. Litwin Jacek
20. Łabędzka Iwona
21. Magdziarz Grzegorz
22. Majewska Anna
23. Menke Izabella
24. Olejniczak Grażyna
25. Oraczewska Ewa
26. Ostaszewski Andrzej
27. Pasiak Dorota
28. Pawiński Tomasz
29. Płatun Bożena
30. Początek Bogumiła
31. Polakowska ewa
32. Przygrodzki Dariusz
33. Rusinowski Grzegorz
34. Siedlecka Violetta
35. Sobek Zofia
36. Sobota Bożena
37. Szczerba Aurelia
38. Śnieżek Urszula
39. Świątek Roland
40. Wasek Zenon
41. Wilkołek Marek
42. Wrzesińska Grażyna
43. Zatyka Andrzej
44. Chojecki Sławomir

Klasa IVE


Strona klasy IVE 
Wychowawca: Wanda Dzwonnik
1. Barańska Elżbieta
2. Błaszyk Anna
3. Borowiec Henryk
4. Bukowski Sławomir
5. Ceglarek Dariusz
6. Domańska Elżbieta
7. Dziewiątkowska Elżbieta
8. Gasek Krzysztof
9. Goniewicz Włodzimierz
10. Góral Tomasz
11. Hennig Jacek
12. Hordejuk Krzysztof
13. Jarosz Mirosława
14. Kasperowicz Leonarda
15. Klimecki Mirosław
16. Kobryń Włodzimierz
17. Kopacka Adela
18. Korzennik Ewa
19. Królikiewicz Krzysztof
20. Lech Włodzimierz
21. Lipczyński Jacek
22. Małachowska Małgorzata
23. Małaszek Jerzy
24. Ogrodowski Ireneusz
25. Ratajkiewicz Mariusz
26. Rotmil Maciej
27. Róg Daniel
28. Sieczkowski Wojciech
29. Sielewicz Witold
30. Steifer Tomasz
31. Stępień Adam
32. Szymański Jarosław
33. Waśniewski Andrzej
34. Wendołowska ewa
35. Wieczorek Ewa
36. Wierzbicki Piotr
37. Jatowski Jacek
38. Rataj Jolanta
39. Pierzchlewski Tadeusz

eng small sp small fr small
boczny kontkat boczny dojazd boczny rekrutacja

bip ell koalicja logo