Absolwenci 1972/1973

Klasa IVA

Wychowawca: Barbara Czapla
1. Berko Haas Zbigniew
2. Biniek Bożena
3. Cymiel Małgorzata
4. Dziurzyńska Bogumiła
5. Flis Bogdan
6. Galoch Iwona
7. Gipczyńska Jolanta
8. Gorszwa Izabella
9. Grzesiczak Julita
10. Hawełka Andrzej
11. Hordyniec Ewa
12. Jarecka Małgorzata
13. Keller Marek
14. Kosewska Wanda
15. Kostrzewski Andrzej
16. Krawczyk Jacek
17. Kręcielewska Olga
18. Kurzyp Piotr
19. Leo Ewa
20. Łempicki Jacek
21. Mikuło Ewa
22. Osik Leszek
23. Przygoda Andrzej
24. Rojewska Krystyna
25. Siewruk Jadwiga
26. Sitek Grzegorz
27. Szeniawski Marek
28. Szymańska Małgorzata
29. Sypuła Andrzej
30. Tokarska ewa
31. Walotek Sławomir
32. Witkowska Małgorzata
33. Żbikowska Hanna
34. Żebrowska Małgorzata
35. Jachowicz Adam

Klasa IVB

Wychowawca: Krystyna Tudruj
1. Bałamucki Piotr
2. Beczkowicz Piotr
3. Borowiecka Izabella
4. Braszkiewicz Marek
5. Chała Anna
6. Chról Urszula
7. Cieślak Małgorzata
8. Ciszewska Elżbieta
9. Dąbrowski Cezary
10. Domańska Ewa
11. Hoszko Leszek
12. Jackowska Joanna
13. Jakubaszek Andrzej
14. Jarosz Andrzej
15. Kukuła Leszek
16. Kula Bożena
17. Ługowska Beata
18. Marek Małgorzata
19. Michałowska Hanna
20. Osińska Alicja
21. Pawlak Zbigniew
22. Popielczyk Grażyna
23. Puto Romuald
24. Rajpert Iwona
25. Romanowska Joanna
26. Smolik Maria
27. Stajniak Wanda
28. Staniak Ewa
29. Szałas Tomasz
30. Towalski Andrzej
31. Wierzchnicka Danuta
32. Żak Marianna
33. Żelazko Anna

Klasa IVC

Wychowawca: Alicja Mazurkiewicz
1. Banach Krzysztof
2. Bącelak Sławomir
3. Fabisiak Elżbieta
4. Frankiewicz Barbara
5. Furmański Andrzej
6. Jamka Hanna
7. Jedziniak Andrzej
8. Karkowska Danuta
9. Kozłowska Jolanta
10. Krajewska Jadwiga
11. Krzyżanowski Piotr
12. Książyk Andrzej
13. Kurasiak Małgorzata
14. Majewska Alicja
15. Mankiewicz Grażyna
16. Martacki Krzysztof
17. Mrowiec Urszula
18. Napiórkowska Agnieszka
19. Penczorek Irena
20. Prokop Krystyna
21. Rudnicki Krzysztof
22. Sokołowska Maria
23. Suchcicka Grażyna
24. Szuszka Krzysztof
25. Szymańska Ewa
26. Topolski Mirosław
27. Torosiewicz Piotr
28. Wojcieszak Tadeusz
29. Wolska Aleksandra
30. Żaboklicki Marek

Klasa IVD

Wychowawca: Maria Korejwa
1. Bembinow Regina
2. Biernat Ryszard
3. Dębkowski Tomasz
4. Downar Ewa
5. Frączak Maciej
6. Górnicki Edwin
7. Gruszczyński Krzysztof
8. Hermanowicz Hanna
9. Janik Barbara
10. Janik Elżbieta
11. Jatowski Jacek
12. Jundziłło Jolanta
13. Kordys Jan
14. Kruszewska Irena
15. Łukowska Anna
16. Madrjas Anna
17. Majorczyk Bogdan
18. Marczewski Krzysztof
19. Michalec Jędrzej
20. Michałowski Tadeusz
21. Orłowski Jerzy
22. Schneider Hanna
23. Skalski Janusz
24. Skolasińska Małgorzata
25. Szczęśniak Ewa
26. Szwugier Halina
27. Tracz Barbara
28. Wójtowicz Piotr
29. Wydra Ludmiła
30. Zygmuntowicz Julia
31. Turczyn Ryszard
32. Rataj Jolanta

Klasa IVE

Wychowawca: Wiesław Krawczyk
1. Chłopicka Elżbieta
2. Cwiek Ryszard
3. Gambin Elżbieta
4. Gogol Anna
5. Gręda Joanna
6. Hasso Irena
7. Janda Włodzimierz
8. Jasik Anna
9. Jujka Maciej
10. Kamieńska Ida
11. Kowalik Ewa
12. Kowalski Sławomir
13. Księżny Bogdan
14. Kucharski Tadeusz
15. Lejk Jerzy
16. Lipski Andrzej
17. Łoziński Tomasz
18. Łyczkowski Jacek
19. Makowska Maria
20. Nawrocka Joanna
21. Plikus Piotr
22. Poważyńska Irmina
23. Pracki Tomasz
24. Rymdejko Alicja
25. Siłuch Anna
26. Szulc Mirosława
27. Wąsowska Monika
28. Wingert Joanna
29. Zielińska Grażyna
30. Zielińska Mirosława

eng small sp small fr small
boczny kontkat boczny dojazd boczny rekrutacja

bip ell koalicja logo