Absolwenci 1971/1972

Klasa IVA

Wychowawca: Barbara Czapla
1. Bartsch Lilianna
2. Białkiewicz Wanda
3. Błocka Mirosława
4. Bogusz Olga
5. Bukowski Ryszard
6. Bychawska Anna
7. Dutkiewicz Jerzy
8. Fedorko Ludwik
9. Filczak Elżbieta
10. Franke Jerzy
11. Jagodzińska Maria
12. Kamińska Krystyna
13. Karlińska Krystyna
14. Kotowski Tomasz
15. Lebrand Zofia
16. Łęga Natalia
17. Magdziarz Ewa
18. Marczyk Wojciech
19. Marek Ewa
20. Mirowski Stanisław
21. Nizioł Barbara
22. Nowakowska Grażyna
23. Ostrowska Maria
24. Panek Tomasz
25. Paradowski Zbigniew
26. Płachta Gizela
27. Początek Mirosław
28. Reksnis Mieczysław
29. Rzeszutek Leszek
30. Sawicki Marek
31. Soćko Jerzy
32. Szyszko Waldemar
33. Warzocha Paweł
34. Wolińska Krystyna
35. Dąbrowicz Krzysztof
36. Smólska Joanna

Klasa IVB

Wychowawca: Sylwia Tomaszewska
1. Barańska Danuta
2. Borzęcka Zofia
3. Chilmon Magdalena
4. Dyjak Ewa
5. Grabski Andrzej
6. Grodzka Elżbieta
7. Gruszczyński Włodzimierz
8. Grządkowska Grażyna
9. Gulczyńska Hanna
10. Hamerska Anna
11. Jelińska Elżbieta
12. Kępska Małgorzata
13. Lenarczyk Zbigniew
14. Leśkiewicz Marek
15. Maziarz Michał
16. Murawska Hanna
17. Napieraj Zbigniew
18. Niesiołowska Maria
19. Nowak Jolanta
20. Osik Waldemar
21. Pląskowska Maria
22. Poć Mirosław
23. Podkowiński Jerzy
24. Przychodzień Jolanta
25. Ratajczyk Włodzimierz
26. Sikorska Elżbieta
27. Staniszewski Tadeusz
28. Staszczyk Bogusław
29. Szwadzki Janusz
30. Szymańczyk Małgorzata
31. Tkacz marek
32. Tronczyńska Grażyna

Klasa IVC

Wychowawca: Teresa Termeno
1. Adamska Hanna
2. Banach Krzysztof
3. Bojakowski Jacek
4. Browińska Hanna
5. Butkiewicz Bożena
6. Duranc Waldemar
7. Gall Marek
8. Gałęza Leszek
9. Gędziorowski Włodzimierz
10. Jarocka Ewa
11. Jurek Małgorzata
12. Kalicińska Ewa
13. Klimczyk Alina
14. Kosikowski Tadeusz
15. Kosmowski Andrzej
16. Krajewska Danuta
17. Kuczyński Janusz
18. Markowska Elżbieta
19. Matulka Aleksandra
20. Mielczarek Krystyna
21. Ostrowiecka Halina
22. Pindor Hanna
23. Pindor Jolanta
24. Piotrowska Małgorzata
25. Radkowska Joanna
26. Rymdejko Danuta
27. Sokołowski Wiesław
28. Stępniak Jolanta
29. Sztajnert Krystyna
30. Woźniak Bożena

Klasa IVD

Wychowawca: Leokadia Filipiak
1. Brodziński Jerzy
2. Chmielewska Justyna
3. Danielak Ewa
4. Frahn Andrzej
5. Gleixner Maria
6. Gozdek Katarzyna
7. Gruda Tadeusz
8. Hoffman Alicja
9. Iszkowska Anna
10. Kolendarska Anna
11. Kowalewska Ewa
12. Kuczyński Jacek
13. Lachowski Marek
14. Lipińska Anna
15. Mazurczak Krzysztof
16. Mazurkiewicz Leszek
17. Michalska Ewa
18. Plikus Bożena
19. Pluciński Zbigniew
20. Poszwińska Grażyna
21. Rogaliński Witold
22. Rybicki Grzegorz
23. Semeniuk Jolanta
24. Stradomska Weronika
25. Styś Andrzej
26. Suchowera Edward
27. Szefler Krystyna
28. Szumski Włodzimierz
29. Śledziewski Robert
30. Świątkowski Paweł
31. Turczyn Ryszard
32. Walczak Paweł
33. Wójtowicz Cezary
34. Zabłocka Marianna

Klasa IVE

Wychowawca: Alicja Mazurkiewicz
1. Antoszcyk Andrzej
2. Bartosiewicz Grażyna
3. Bejm Bożena
4. Borowicz Barbara
5. Cybulska Marta
6. Derlatka Andrzej
7. Domagalska Hanna
8. Dorosz Franciszek
9. Frunze Grazyna
10. Goszczyńska Ewa
11. Gruszka Małgorzata
12. Grzybowski Mirosław
13. Gudyn Bogusława
14. Hawrylak Elżbieta
15. Iwanicki Tadeusz
16. Kamińska Anna
17. Kucharska Grażyna
18. Mierzęcka Ewa
19. Pietrzykowski Tomasz
20. Piłkowska Urszula
21. Podwysocki Arkadiusz
22. Pograniczna Dorota
23. Porębska Bogusława
24. Spólna Alicja
25. Stępień Ewa
26. Strzelecka Monika
27. Szczepański Piotr
28. Szegidewicz Renata
29. Szerewicz Tomasz
30. Szulz Marek
31. Ślęzak Andrzej
32. Tchórznicka Alicja
33. Zdziarska Iwona

Klasa IVF

Wychowawca: Wanda Dzwonnik
1. Bańko Jolanta
2. Chęcińska Wanda
3. Danielewska Izabella
4. Dzięgielewski Marek
5. Dziurawiec Andrzej
6. Fonferko Lidia
7. Goździk Dorota
8. Gurr Iwona
9. Jagóra Elżbieta
10. Kamińska Alina
11. Konieczny Marek
12. Kubas Mirosława
13. Kurosadowicz Włodzimierz
14. Kazimierczyk Anna
15. Marszałek Marek
16. Mostowski Paweł
17. Nowicka Danuta
18. Nowicki Jacek
19. Osika Ewa
20. Pietrzak Anna
21. Parszutas Maria
22. Patkowska Danuta
23. Rogowska Anna
24. Serwatko Danuta
25. Szejo Elżbieta
26. Szewczuk Iwona
27. Topolska Grażyna
28. Wasiak Maria
29. Wójcik Ryszard
30. Żupan Zbigniew

eng small sp small fr small
boczny kontkat boczny dojazd boczny rekrutacja

bip ell koalicja logo